80.yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Merkez Artvin

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 31 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    80.yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Merkez Artvin konusu Artvindeki İlköğretim Okulları Hakkında - 80.yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Tanıtımı - 80.yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Hakkında - Artvin Merkez'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - 80.yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Resimleri

TARİHÇEMİZ

Devlet Su İşleri 26. Bölge Müdürlüğü kontrolü altında ve Deriner Konsorsiyumunun Taahhüdünde yapımına devam edilen ''Deriner Barajı ve HES Tesisleri İnşaatı'' işi Mukavelesi kapsamında eski Kırlar Deposu mevkiinde yaptırılan DSİ 26. Bölge Müdürlüğü içerisinde bulunan okul 2003-2004 Eğitim Öğretim yılında Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilmiştir.

05.09.2003 tarih ve 8112 sayılı Valilik onayo ile okula '' 80. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu'' adı verilerek eğitim öğretime açılmıştır. Okulumuz taşıma merkezi okul olup Taşımalı Eğitim kapsamında taşınan 8 farklı köyün (Seyitler, Vezirköy, Varlık, Ahlat, Salkımlı, Hamamlı, Çimenli, Sakalar) öğrencisine hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ
    80. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nu okul paydaşlarımızın (yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, mezunlarımız ve velilerimizin) güç birliği ile 3 yıl içinde;

* Veliler tarafından öncelikli tercih edilen,

* Sosyal ve kültürel etkinliklerlendan söz ettiren,

80.yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Artvin Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 80.yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 80.yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 80.yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 80.yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: 80.YIL CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: SALKIMLI KÖYÜ 08000 MERKEZ/ARTVİN

Telefon Numarası: 4662382516

Faks Numarası: 4662382516

E-mail Adresi : Bilgi Yok

Web Adresi:
    ARTVİN 80. YIL CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU

Kaynak : webrehberi.biz -
    www.meb.gov.tr
    Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş