7stack Başlatı Windows 7 ve Vista Gibi Yapma Programı

'Diğer Programlar' forumunda Mavi_Sema tarafından 20 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

7stack Başlatı Windows 7 ve Vista Gibi Yapma Programı konusu 7stack 1.5 Beta1

Boyut : 2.71 Mb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7

Üretici Firma : Alastria Software

Tanıtım:
    Windows Vista öncesi işletim sistemlerinde olan hızlı başlat özelliğini Vista ve 7 işletim sistemlerine ekleyen ve ek ayarlamalar yapabilen ücretsiz ve kullanışlı bir yazılımdır.

7stack seçtiğiniz bir klasörü, belirleyeceğiniz ayarlara göre masaüstü kısayolu oluşturmaktadır. Bu kısayolu sürükleyerek görev çubuğunda istediğiniz bir konuma bırakın. Bu simge üzerine tıkladığınızda seçtiğiniz klasördeki dosyalar menü halinde görüntüleneceltir.

7stack ile 9 farklı kısayol oluşturmanız mümkündür ve bu kısayolları ister görev yöneticisinden istersenizde masaüstünden kullanabilirsiniz.

7stack oluşturulan simgelere tıklandığında görüntülenecek menünün görünümünü de değiştirebilmektedir. Bunun için yatay, yatay başlıksız, dikey, dikey başlıksız ve menü seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Oluşturacağınız kısayol için simge seçimi yapabilir, menüde görüntülenecek simge ve başlıkların büyüklüğünü seçebilir, dosya uzantılarını gizleyebilirsiniz.

Programı kullanmak için yükleme işleminden sonra Folder to use for stack bölümünden klasör seçin. SF düğmesi ile öntanımlı klasörden birini de seçebilirsiniz. Stack Type bölümünden menü görünümü, Icon bölümünden de simge dosyası seçebilirsiniz. Tüm ayarlamaları bitirdikten sonra Create Shortcut on Desktop düğmesine tıklayarak kısayol dosyanızı oluşturabilirsiniz.

7stack 1.5 Beta1

Bu Sayfayı Paylaş