75.yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bilgileri Marmara Ereğlisi Tekirdağ

'Tekirdağ Tanıtımı' forumunda SeLeN tarafından 26 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    75.yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bilgileri Marmara Ereğlisi Tekirdağ konusu 75.yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bilgileri Marmara Ereğlisi Tekirdağ

75.yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Tekirdağ Marmara ereğlisi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 75.yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 75.yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 75.yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 75.yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: 75.YIL CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: 75. YIL CUMHURİYRET İLKÖĞRETİM OKULU

Telefon Numarası: 2826134010
    Faks Numarası: 2826134010

Marmara Ereğlisi 75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim okulu Bahçelivler Mahallesinde, Marmara Ereğlisi stadı yanındadır. 90 lı yıllarda inşaatı tamamlanıp hizmete açılan okulumuzda 12 derslik bulunmaktadır.

webrehberi.biz

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 30 Temmuz 2015

Bu Sayfayı Paylaş