75.yıl Bedia Süleyman Serpicioğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Çorlu Tekirdağ

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 16 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    75.yıl Bedia Süleyman Serpicioğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Çorlu Tekirdağ konusu Çorlu 75.yıl Bedia Süleyman Serpicioğlu İlköğretim Okulu Hakkında - 75.yıl Bedia Süleyman Serpicioğlu İlköğretim Okulu Tanıtımı - 75.yıl Bedia Süleyman Serpicioğlu İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - 75.yıl Bedia Süleyman Serpicioğlu İlköğretim Okulu Resimleri

75.yıl Bedia Süleyman Serpicioğlu İlköğretim Okulu Tekirdağ Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 75.yıl Bedia Süleyman Serpicioğlu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 75.yıl Bedia Süleyman Serpicioğlu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 75.yıl Bedia Süleyman Serpicioğlu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 75.yıl Bedia Süleyman Serpicioğlu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: 75.YIL BEDİA SÜLEYMAN SERPİCİOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Kazımiye Mah.Cahit Sıtkı Tar.Cad.No:9

Telefon Numarası: 2826733878
    Faks Numarası: 2826732524

MİSYONUMUZ

Milli Eğitimin özel ve genel amaçlarına uygun olarak öğrencilerimize ve çevremizdeki insanlarımıza iyi bir eğitim sunmak, özgüveni tam, mücadeleci, üretken, yaratıcı, çevreye duyarlı, spor ve sanata değer veren mutlu bireyler yetiştirmek.

VİZYONUMUZ

Bilimsel, sportif ve sanatsal etkinliklerde ve akademik başarıda Tekirdağ ilinde lider olmak.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

webrehberi.biz

Bu Sayfayı Paylaş