75.yıl 1 Kasım İlköğretim Okulu Bilgileri Çorlu Tekirdağ

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 16 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    75.yıl 1 Kasım İlköğretim Okulu Bilgileri Çorlu Tekirdağ konusu Çorlu 75.yıl 1 Kasım İlköğretim Okulu Hakkında - 75.yıl 1 Kasım İlköğretim Okulu Tanıtımı - 75.yıl 1 Kasım İlköğretim Okulu Erişim bilgileri - 75.yıl 1 Kasım İlköğretim Okulu Resimleri

75.yıl 1 Kasım İlköğretim Okulu Tekirdağ Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 75.yıl 1 Kasım İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 75.yıl 1 Kasım İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 75.yıl 1 Kasım İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 75.yıl 1 Kasım İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: 75.YIL 1 KASIM İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: NUSRATİYE MAH.KÖMÜRÜ CAD.ÇORLU/TEKİRDAĞ

Telefon Numarası: 2826542023
    Faks Numarası: 2826547144

OKULUMUZUN TARİHÇESİ

Okulumuz 1998 yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yaptırılmıştır.

1998/1999 öğretim yılında hizmete açılmıştır. 2002/2003 öğretim yılına kadar normal eğitim verilmekte iken yörenin yoğun göç alması sebebi ve nüfusun artmasıyla okulun kapasitesi ihtiyaca cevap veremediğinden ikili öğretime geçilmistir .

Halen okulumuzda ikili eğitim yapılmaktadır.

VİZYONUMUZ

Öğrencilerimizi çağdas,değişen dünyanın yeni bilgilerine ulaşabilen, çağdaş teknolojiyi kullanabilen, sosyal değerlere sahip, problem çözme ve karar verme becerisi gelişmiş; çevresi ile uyumlu bireyler olarak yetiştirmek,bilim ve kültür merkezi olmak.

MİSYONUMUZ

Öğrencilerimizi kendisine ve çevresine yararlı olan kaliteli, nitelikli, kişilikli bireyler olarak yetiştirmek ve geleceğe hazırlamak.

İLKELERİMİZ

1. Çevresi ile barışık ve çevresine öncü olan kuşaklar yetiştirmek.
    2. Kişilikli bireyler yetiştirmek.
    3. Planlı programlı çalışmayı benimsetmek.
    4. Sevgi,saygı ve hoşgörü merkezi olmak.
    5. Temiz bir ortam ve çevre oluşturmak.
    6. Bilgili,okuyan ve okutan kuşaklar yetiştirmek.
    7. Eğitim,bilim,sanat,spor ve kültür merkezi olmak.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

webrehberi.biz

Bu Sayfayı Paylaş