4Media iPod to Mac Transfer Dosya Gönderme Programı

'Diğer Programlar' forumunda DeMSaL tarafından 2 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. DeMSaL

DeMSaL Özel Üye

4Media iPod to Mac Transfer Dosya Gönderme Programı konusu 4Media iPod to Mac Transfer 3.3.0.1112

Boyut : 33.5 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Kısıtlama : 14 Gün

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Mac OS X

Üretici Firma : 4Media Software Studio

Tanıtım:
    4Media iPod to Mac Transfer, ipod ve iphone kullanıcıları için hazırlanmış bir dosya transfer programıdır. Bu program Mac işletim sistemi kullanıcıları için yazılmış olup ipod ve iphone cihazlarına videoları, şarkıları, resimleri rahatlıkla yükleyebilmeleri sağlanmıştır.

Ayrıca bu program AAC, MP3, MP4, MOV ve WAV biçimindeki içerikleri sorunsuzca ipod ve iphone cihazlarına aktarabiliyor. Son sürümüyle birlikte Apple iOS4.0.1 ve iPad OS 3.2.1 sürümlerini destekliyor.

Genel Özellikleri

Yüksek hızda dosya transfer imkanı,

iTunes aracılığı ile ipod ve iphone cihazlarına müzik, video, resim, tv kaydı gibi medyaları aktarabilme,

Sürükle-bırak yöntemi ile kolay kullanım,

iPod: Video iPod, iPod Nano, iPod Mini, iPod 4G, iPod Nano 3, iPod Classic, iPod touch,Mac10.6, iTunes9.0, iPhone4 ve iOS 4 sürümleri ile birlikte sorunsuz çalışma,

Çalma listesindeki dosyaları adlandırma, düzenleme, silme, sıralamasını değiştirme özelliği,

Hızlı arama, isim filtreleme gibi özellikleri sayesinde kısa sürede aranan içeriğe erişim imkanı,

Çalma listesi içerisindeki müzik veya videoları standart müzik çalar üzerine sürükleyerek önizleme, dinleme yapabilme,

Resimlerin önizleme (thumbnail) sayesinde önceden gözlemleyebilme.

Not: Programın kısıtlamasız tam sürüm fiyatı $29.99 dır.

4Media iPod to Mac Transfer 3.3.0.1112

Bu Sayfayı Paylaş