3RVX Windows İçin Ücretsiz Ses Kontrol Programı

'Diğer Programlar' forumunda Mavi_Sema tarafından 9 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

3RVX Windows İçin Ücretsiz Ses Kontrol Programı konusu 3RVX 2.5

Boyut : 2.04 Mb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7

Üretici Firma : Matthew Malensek

Tanıtım:
    3RVX Windows işletim sistemi için geliştirilmiş ücretsiz bir ses kontrol yazılımıdır. Program sayesinde ses yükseltme ve ses kısma işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ses ayarlaması yapıldığında ekranda görsel olarak ses seviyesinin gösterildiği bir gösterge belirlemtedir. Tema desteği sayesinde bu göstergeyi kişiselleştirme imkanınız bulunmaktadır.

Kısayol tuş desteği ile klavye veya fare tuşlarını kullanarak ses yükseltme ve alçaltma işlemini gerçekleştirebileceğiniz gibi sistem tepsisindeki program simgesine tıklayarakta ses ayarlaması yapabilirsiniz.

Program ayarlarından dil seçimi (Türkçe hariç), ses ayarlaması için azaltma veya yükseltme yüzdesi, bilgisayar açılışında otomatik başlatma, göstergenin ekrandaki pozisyonunu belirleme, gösterge görüntülenme ve efekt süresini belirleme gibi ayarlamaları yapabilirsiniz.

Program ile beraber 8 farklı tema yüklü olarak gelmektedir.Settings > Skin Chooser bölümünden tema değişikliği yaparak hem ekran göstergesini hem de programın sistem tepsisinde görüntülenecek simgesini değiştirebilirsiniz.

3RVX 2.5

Bu Sayfayı Paylaş