30 Ağustos İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 16 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    30 Ağustos İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir konusu 30 Ağustos İlköğretim Okulu Odunpazarı Eskişehir

30 Ağustos İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

O

30 Ağustos İlköğretim Okulu Gültepe Mahallesi, Üniversite Evleri, Yenikent Mahallesi ve Büyükdere Mahallesinde ikamet eden çocuklarımızın eğitim yuvasıdır.

Eğitime Katkı Paylarına toplanan para ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yaptırılan okulumuzun yapımı 21/06/1999 tarihinde tamamlanmış olup 2000 – 2001 eğitim öğretim yılında hizmete açılmıştır. 13211 metrekare arsa yüzölçümü olan okulumuzun 8500 metrekare kullanım alanı bulunmaktadır.

Okulumuzda normal öğretim yapılmakta olup 2 Anasınıfı Dersliği olmak üzere 32 derslik bulunmaktadır. Ayrıca okulumuzda 2 iş atölyesi, 1 bilgisayar laboratuvarı, 1 çok amaçlı salon, 2 fen bilgisi laboratuvarı, 1 kütüphane, 1 yemekhane,1 müzik odası, 1 rehberlik servisi odası, 1 resim atölyesi , 1 drama odası, 1 spor salonu bulunmaktadır.

30 Ağustos İlköğretim Okulu bina olarak her türlü imkan ve donanıma sahip büyük bir okuldur. Okulumuzda derslik sisteminin uygulanmaktadır. Her branş için ayrı bir derslik oluşturulmuş olup, o ders için gerekten tüm eğitim araç-gereçleri sınıflarda hazır bulunmaktadır.

ÖĞRENCİLERİMİZE VERİLEN HİZMETLER

* Öğrenci Servisleri
    * Öğle Yemeği
    * Spor Etkinlikleri
    * Rehberlik Hizmetleri
    * Yetiştirme Kursları
    * Halk Oyunları Kursu
    * Bilgi Yarışmaları

30 Ağustos İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Odunpazarı
    Okulun Telefonu: 2222292805
    Okulun Faksı: 2222392427
    Okulun Adresi: GÜLTEPE MAH.GENÇLİK BULVARI ÜNİVERSİTE EVLERİ KARŞISI NO: 51 Odunpazarı Eskişehir
    Okulun Web Adresi: http://otuzagustos.meb.k12.tr/
    Okulun E-Posta Adresi: 967456@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: Haydar ARSLAN
    Okulun Ulaşım Bilgileri: 34 ve 37 nolu büyükşehir belediyesi ve 34 ve 37 nolu münibüsler okula ulaşmak için kullanılabilir
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

30 Ağustos İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Nisan 2015

Bu Sayfayı Paylaş