2016 Serseri Mesajlar - 2016 Serseri Sözler

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Mavi_Sema tarafından 1 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    2016 Serseri Mesajlar - 2016 Serseri Sözler konusu Serseri Sözler,Serseri Sözler Damar,damar sözler,harbi serseri sözleri

GeceLer İsyanda Yüreğim ZindanLarda GöZLerimse Hep ŞaFaKLarda YüReĞim DayaNMaz Bu YanLıZLığa NerDe KöTü Zaman DosTLaRım NeRDe HaNi ANıLar YaLan OLmuş SeVDaLar GöZLeRim Kan AĞLar İçTiĞim ŞaraP BİLe Beni YargıLar SenSiZ AnCaK BaNa ÖLüm YaRar..HoŞÇaKaL Gözümün Bebeği HoŞÇaKaL....

DiNLe GüZeLim Benİ DinLe SaNMa Her Şey Benim ELimde HaYat Bu HerKes BakıyoR aaaFine SenDe Bak aaaFiNe Benim ELLerim KaDeHimDe BeKLerim GözLerim Hep MaTemDe EsTiLer Bana Gene HeRaLDe SeRSeri Bu Çok Görme YüReĞine....YaPıŞTır Sen Boş DurMa KaRDeş..

HaYatI Kazanmayı öqrendik Ama YaSamayı öqrenemedik hayatımıza yıLLar Kattık Ama YıLLara HayaT KaTaMadIk!!!!

ortamın bittiği yerde biz başlarız şeklimiz için yaşar tarzımız için ölürüz

herkezin korktuğu ölümü biz sokakta oyun diye oynarız

biz firari saatlerin ardından gelen isyankar sokakların tövbekar çocuklarıyız

Hayatta Kimse İçin ağLama Değmez
    Ağlamaya DeğenLer Zaten
    AğLatmaz Birgün Ağlaman Gerekirse
    Başını Dik Tutki Gözyaşların Seni Ağlatan
    Kişi Kadar AlçaLmasın

o kız beni aşar,
    delikanlı adam manitasız yaşar....

SERSERİ severse kimse ayıramaz
    SERSERİ giderse kimse durduramaz
    SERSERİ ağlarsa kimse susturamaz

DİNLE DOSTUM DİNLE
    HERKES SERSERİ OLAMAZ!!!

paketimde 3 dal sigara senmiydin en zor zamanımda yanımda olan sensizligi ben önceden tatım bu bu kahpe dolu bu dünyada

Kimine Gore Serseri Bir Kizim,kimine Gore Manyagim.serserimede Harbi Asigim. Rahat Olsun Herkes Adamina Gore Davranirim...

Biz Aski 2 Opucuk Sananlardan Deyiliz.sevdigimiz Icin Dunyayi Yakamaya Hazir Olanalardaniz. Koskden Konakdan Deyil,isyankar Sokaklardan Geldik.tek Elle 2 Gul Tutmayiz,sevdigimizi Ihananet Gibi Bi Serserfsizlikle Sirtindan Vyrmayiz....

Bir kız sevdim ela gözlü
    İstedim vermediler
    Bana sen serserisin dediler
    Arama hayatın cilvesinde bahane
    Benim gönlüm serseriyse bundan sane
    Düşmüsüz birkere dile haykırsak duymazlar bile
    Tatlı tatlı bakarlar
    Bir gün düşersen üstüne basarlar
    Sen sil üzerindeki o pis eseri
    Senden kat kat üstündür bu gördügün SERSERİ

Bu Sayfayı Paylaş