2016 sözleri Yeni Komik,Duydusal,Eğlenceli iletiler Yeni Karışık Nickler

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Mavi_inci tarafından 8 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_inci

Mavi_inci Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    2016 sözleri Yeni Komik,Duydusal,Eğlenceli iletiler Yeni Karışık Nickler konusu Yeni Komik,Duydusal,Eğlenceli iletiler Yeni Karışık Nickler

(S)eviyorum ama kimi (E)n tatlı birini (N)asıl anlatsam sana (i)lk harfine baksana ..​

ѕαкıη üzмєѕιη ѕєηι кαяşıℓıкѕız ѕєνqιℓєя, вαqяıηα тαş вαѕαяѕıη α¢ıℓαя вιяqüη ∂ιηєя. gι∂єη qιтѕιη αℓ∂ıямα уαηqıηℓαя∂α ѕöηєя.. ѕαкıη ∂öηüρ вαкмα αя∂ıηα кяαℓ'ℓαя öη∂є qι∂єя.. ..​

»¦« ßoğaZımda DüğümLendi A$k Adına SitemLerin Hesap Mah$erdedir Dendi Gider Orada ßekLerim.»¦« ... ...​

Ben seni kalbimin en güzel yerinde ağırlarken, sen beni yalnızlıkla terbiye ettin! .​

BİR YİĞİDİ ARSIZ AVRAT, BİR AİLEYİ HUYSUZ EVLAT, BİR ESNAFI ASIK SURAT, BİR ŞOFÖRÜDE SÜRAT YIKAR... ..​

$εñ$¡ζ qáŀĐı ßυ qöśłεr $εń$íζ qàłđı ßu εłłεr ßoşwεr ßε a$q^^Mm. .$εn$¡ζđε qεcεr ßu qünłεr.. <<​

benı kaybettınn ama üzülme !! saNa coKK kıZZ vaR kaLdırım köşeLerinde .....​

SENİ düşünürken BENİ düsündüren TEK düşüncenin SENİNDE beni DÜŞÜNÜP düşünmedğinin DÜŞÜNCESİDİR die DÜŞÜNÜORUM ...​

YâLnızLıK SenSizLiKse ßeN HeP YâLnıZıM ! :( .​

^^ GüNe$e âDıNı ßuzLâ YâZâN ßiRi oLurSâ ßiL Ki O SeNi ßenDeN DahHa ÇoK SeViYoRr xP​

hEr SeVeN SeViLdİğİ kAdAr sEviLsEyDi AyRılK vAr DeNiLmEzDi ..​

MAL KAZANMAKLA ŞEREF KAZANNILMAZ ...​

BiR sEnİ SeVdİm bİrDE bOş dErSlErİ ..​

seni senle yaşamak varken sensiz yaşamak niyee​

Aldatanı aldatmak zewktir,seweni aldatmak kahpeliktirr!!! xd .​

Sevgili değil düşmansın .​

Güzellik Allah vergisidir.Sivilcewside ÖTV'si .​

deliyim meleğim ne de olsa yenikentliyim xd .​

İnsanlar ne kadar bilgili olduğunuza değil,ne kadar ilgili olduğunuza önem verirler. ...​

İlgi görmek istiyorsanız, ilgi göstermeyi denemelisiniz. ...​

»¦« ßoğaZımda DüğümLendi A$k Adına SitemLerin Hesap Mah$erdedir Dendi Gider Orada ßekLerim.»¦« ...​

qaliTeSiz a$KLaRA iNat ya$aSıN SewqiLiSiz HaYaT xD​

Ay bakarken Güneş batarken Güzeldir ...​

GÖZLERİM GÖZLERİNİ GÖZLÜYOR ..​

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Ocak 2016

Bu Sayfayı Paylaş