2016 Kırgın Nickler En Güzel Kırgın Sözler

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda SeLeN tarafından 30 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    2016 Kırgın Nickler En Güzel Kırgın Sözler konusu Kırgın Nickler - Kırgın Sözler - Üzgün Nickler - Kırgın Yazılar

Yaralarımı sarmak isterken karşıma cıktın kapanmaya başlandığını hissetdiğim anda daha beter yaraladın beni şimdi git bişey söleme anlamsız kelimeleri kulanmaya kalkma o kadar küçülme gözümde bari ŞİMDİ SADECE GİT ama benden aldıklarını geri vererek..

Sevdim seni sanma kalbim yetimdirÖlsemde yalvarmam aşkım asaletimdir

Meçhul olmuş lakabım gittiğinden berikaybettim kendimi gel güzel gözlümbulayım yine benliğimi

Sevgilim değil ama sevdiğimdinartık nefret ettiğim bile değilsin

Gelme bana canın sağolsun, dönme bana yolun açık olsun, ben şimdi başka kalplerdeyim bUdA SaNa KaPaK oLsUn

bende hakkin kaldiysa eger sevildigin gunlere say

Dünyami kararttin, canimdan can aldinAskin adi batsin , birak sevdan yüregimde kalsinSen orada nefretimle yan..

senin askinada sanada lanet olsun karanlik gecemdekii tek mumu söndüren düsmanimsin bir zamanlar askim dedigim seytansın..!

ßizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimsede ßizimLe ilgilenmesin gerekmez

sana bir teşekkür borçluyum.çünkü sen bana aşkı,aşkın yanında da nefreti öğrettin.keşke öğretmeseydin,keşke seni öldü bilseydimde senden nefret etmeseydim.elveda eski aşkım yeni nefretim...

Kaderimi sen mi çizdinki ölümüm elinden olsun..

Çiçekler rüzgarın siddeti ile kızlar erkeklerin ihaneti ile solarar.

Her vazgeçisin bir iç hesaplaşması ve bir mağlubiyeti vardır ama her vazgeçen kaybetmiş demek değildir. kazanmak için bazen çekip gitmek gerekir!

Bırak gitsin , sevmeye cesareti olmayanlar için aşkı tüketme , hakkını verki adı AŞK olsun YALAN değil...

Bu garip bir veda olacak
    Çünkü aslinda hep icimdesin
    Ne kadar uzaga gitsem de
    Gittigim her yerde benimlesin

Bugün moralim sıfırın altında -10.Düşledim seni ama inan bu Son!!Sen hiç Kardan adam Yaptın mı,Basılmamış Kara Bastın mı?

Artık ne gözlerim,ne gülüşüm,ne ellerim ne de kalbim senin..Artık hepsi benim!

İki rayı gibiyiz bir tren yolunun yakın olması neyi değiştirir son istasyonun ?

Şimdi Sen Gidiyorsun Ya Herkes Sana Benzeyecek !

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Ocak 2016

Bu Sayfayı Paylaş