2016 Duygular İle İlgili Nickler - En Güzel Duygu Nickleri

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Mavi_inci tarafından 24 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_inci

Mavi_inci Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    2016 Duygular İle İlgili Nickler - En Güzel Duygu Nickleri konusu Duygular İle İlgili Nickler Sözler - En Güzel Duygu Nickleri Mesajları

Lσѕт σf Liifє тiiм℮ ×S

|..ѕσηѕυzLυкDα кαчвσLαй нαчαLLєяiiм..|

[_ѕєйDєй ѕσй вiiя яiicαм σLαcαк.. йσLυяѕυй..αяDιйα вαкмαDαй giiт_]

..ι|güLüмѕє ѕiiмDii вєвєgiiм|ι.. «3

♥♥♥♥♥ßỉя Tєk گےєvgỉ Øℓå¢åk ßµncå Tєℓåştån Aяtåkåℓån… —Ô T Ê گ Î Y Å L Å Ñ—♥♥♥♥♥♥

♥ßumuyDu Hayat Déd!q|éry Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya

♥ßΆм£z••••d£dÎğÎм••••h£я••••گے£¥••••bΆ†Î••• •gÎ†м £z••••d£dÎğÎм••••h£яk£گÎÑ••••gΆ†ÎğΕ•••gÎbÎ

sana gitme diyemedim gözlerim gözlerinde kaldı susuz büyürmü hiç çiçek su sende çiçek bende kaldı

♥N€ İlktiN N€d€ SoN S€wgiyl€ DolduN N€fr€tl€ YoK OlduN ÜsgünüM CanıM UnutulduN…..!..İ..!..İ

♥Herkeى•µήµttµ•gitti•beήde•µήµttµm•herىeyi… .≈≈≈B •Ằ•R•İ~~ى•E•N~~U•N•U•T•M•Ằ~~B•E•N•İ..!!

♥Sevmye•NiyetLiYseή•İi•Dşnmelisή•AgLamyı•Ögre nip•G üLmeyi•ßiLmeLisiή•Ask Kumar•Gibidir•Dikkat•EtmeLisή••Oynadğή Zar DeiL ßlmelisn••

♥DeĞiŞkEn bIr dÜnYaDa, BeN SaBiT KaLıYoRuM. hErKeS BaŞkA BaŞkA SeVeRkEn, BeN YiNe sEnI SeViYoRuM…!!!

♥saBRetmeye deqeRsin .. seN ßenDe ßitaneSinN !!

♥Sêvdâ êktîm îhâñêtî ßî¢îÿørûm , ¢øk Sêvmî$tîm î$tê ßûñâ ÿâñîÿørûm , vâzgê¢îLmêz Sâñdîñ Sêñ kêñdîñî Sâñâ ñøktâ køÿûÿørûm ..

♥bir masaldı bu
    hep sen anlattın
    çocuktum inandım..

Nєя∂єsỉn گےєn¿HåYåtıмın nєяєsỉn∂є yєяỉn¿Hємєn yånıbåşıмdå åмå yıℓ∂ızℓåя kå∂åя uzåk..Bỉℓ kỉ bu åşk guяuяå ve yåsåkℓåяå tutsåk…..

♥♥••K Ǻ P Ǻ † † I м•••K Ǻ L ß Î м Ε••گے Î м D Î L Î k•••¥ Ǻ Ñ L I Z L I K L Ǻ R•••Û L K £ گے Î Ñ D £••

♥Ñєяdє yi†iяsєм hєp گےєndє ßµℓµyoяµм ßåşℓångıçℓåяıмı گےєnsє hiç ßi†мєz gibi ßєndє oynµyoяsµn †üм گےåkℓånbåçlårını..!İ!

♥Niceleri geldi, neler istediler,
    Sonunda dünyayI bIrakIp gittiler.
    Sen hiç gitmeyecek gibisin degil mi?
    O gidenler de hep senin gibiydiler..

♥Çektim yüreğimin ipini, bitti!

♥Oyun bozan bir haylazdım
    Biliyorum ama..
    Oynamadığımız bütün oyunları
    Kıskanıyorum simdi

Üşüyen yanlarımla sarıldım hayata yeniden ve yeniden…
    Hoşçakalı esirgenmiş bir veda sonrasında
    hoşça bakamadım kendime ve hoşka kalamadım

♥Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!

♥né éL!mdn †u††Lr né yüzüMé qüLdüLér ß! qün 0Lsn öLmüné séwdiLr ßén séwd!m ßa$kasna wérd!Lr ßana ßu dünyda mu†LuLq Haramm$ méqéR

♥Tam_kar$ıya_geçerken_ßıraktığın_O_el_Ben!m_| ||♥İnanıyorsan savunduklarına, arkasında duracaksın..gerek yok cellada cıkarıldığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !

♥NØk†ayı kØyduğum æN N£ S£nd£n ßir £S£r N£d£ ߣnd£n ßir iz kæLæjæk .

♥Sanma ßiLékLér!mdék! jiLét kéSigi 10Lar aŞkImIzIn bédéLi 10Lar zaLim!n diŞ !zLeri

♥Sen Benim Hem var oluş ; Hemde Yok Oluş Sebebimsin

Madem yalandın nie gerçek duygularımı oyuncak seçtin

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Ocak 2016

Bu Sayfayı Paylaş