2016 DelikanLi SözLer DeLikanLı Nick

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Mavi_Sema tarafından 27 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    2016 DelikanLi SözLer DeLikanLı Nick konusu Delikanlı nickler
    delikanlı sözler
    Delinkanlı nick
    delikanlı aşk sözleri
    en yeni en popüler delikanlı sözler

Serseri gönlüm Seni Sevdi Seni beğendi, Senden başkası Olmaz Hayatımda Kalıcı Ebedi Ama Yanlışın OLmasın Çizerim Seni..

Delikanlı adam ayağını yorganına göre uzatmaz. Uygun yorganı yoksa yorgansız yatar.

Yok bu aşkın dermanı,her sözüm manalı.Deli gibi sever bu delikanlı,sen istemesende bu can sana sevdalı..

Sana ne demeliyim bilmiyorum.Güneşim desem güneş batıyor,hayatım desem hayat kısa,gülüm desem o da soluyor,sana canım demeliyim.Çünkü bu can seninle yaşıyor..

Güneşin rengine benzemez gecenin rengi.Üşütür ayaz,korkutur karanlık..Bugün bir gariplik,bir hüzünlük var yüreğimde.Ya biz fazlayız bu şehirde ya da bir dost eksik..

Hissetmediğin hisleri hissettiğin zaman hissettiğin his aşktır.

Bizler;Siz dışarı çıkarken annelerinizin uyardığı o kötü çocuklarız..

Tutamayacağım sözler vermem.Basit kişilerle mevzu yapmam.Bazı şeyleri asla affetmem.Ağır geliyorsa bu sözler firar serbest,üstelemem..

Sevilmekmi? Hiç tatmadım..Ya gülmek? Çoktan unuttum.. Yaşamakmı ? Boşverr!! Aşk ne mi? Büyük bir yalan! Mutsuzlukmu? İşte o benim dünyam..!!

itaat sona ererse efendilikte sona erer..Burada insanlar görüşleriyle karşılanır,davranışlarıyla ağırlanır,sözleriyle uğurlanır..

Yağmuru kıskandım sana dokundu diye.Rüzgara kızdım kokunu çaldı diye.Kaderime küstüm bana imkansızsın diye.Bir tek geceleri sevdim..Seni rüyalarıma yolladı diye..

Vicdanla birlikte şerefte ararım sevdiklerimde.Her zaman doğru değildir elbet seçimlerim.Zaman gelir şerefsizleride severim..!!

Korkaklar hiçbir zaman zafer anıtları dikmemişlerdir…

Der Delikanlı Benim Gibi Sevemez her Sevende Benim Gibi Delikanlı Olamaz Gülüm…

Aşkına döksem gözyaşlarımı elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem bir gün gelecek sevecek misin?

Delikanlı adam ana babasına ekstradan hürmet eder.

Hayatın Yükü Binmiş omuzlarıma, Derdi Çekerim yaşıyorum her Soluğumda hayat Kesmiş

Bağlantılarımı Sonunda yaşamaya Hakkım Yok Anladım her Soluklandığımda.

Nekadar Sevmişim Seni Zalim, Ellerinin Sıcaklığıyla Yaşarken Soğuk odamda ihanetinle öldürdün beni tek Başıma Mutlu ol Zalim ben Artık Bu oyunda Bittim.

Doğruluk sonsuzluğun güneşidir.Nasıl olsa doğar..

Geceleri Gözlerim Dumanlı gezerim, kalbimde Aşk yarası ile şarkılar söylerim Adına Güzelim Ben Sevmişim Birkere geri Dönüşüm yoktur Bende.

Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artık. Çünkü sen rüzgarın çosturduğu bir toz bulutusun, bugün bana esersin,yarın ellere.

Özledim Seni Özledim Seni Sevmeyi Ve özledim Yaşadığım Anlarda Seni Seviyorum Demeyi, Şimdi öLüme Bir Adım kala Sesleniyorum Sana Ağır Sevdalarımın Gülüsün Seviyorum Seni.

Hafif laflar sevmez prensiplerim, kimseye bükülmez demir gibi bileğim bir seni sevdim bir senin için prensiplerime aşkını ekledim gülüm.

Kurşun Acıtmaz Canımı Sevgilim Sözlerin yeter beni Vurmaya Kimse Bükmedi Bileğimi Sadece Sen bükdün Bakışlarınla Ne bilek Kaldı Nede Yürek kaldı..

Biz ağır abi olduk alemde ders verdik bütün gençlere,sevgiyi aldık kalbimizden cüzdanımıza koyduk.Tesbihle aşk yaşadık,gecelere atladık

Efendiliğimizden hiç bir şey kaybetmesekte aşk yolunda ihanete uğramaya mahkumuzz!!
    Senin nazın benim aragazım

Reislerle kurduk mekanı,dayılarla harcadık bu yolları.Serserilerle aleme daldık,delikanlılarla şekil yaptık.Bizler ağır abileriz,herkesi severiz..

Gül Dikensiz, Silah Mermisiz, Aşk Sevgisiz, Bende Sensiz Olamam Gülüm…

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 30 Ocak 2014
  2. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Delikanlı msn nickleri
    delikanlı msn sözleri
    delikanlı nickler

Seven Sever Sevmeyen Yol Alıp Gider ßenim Dünyam Her Türlü Döner Kızım

ηαмıмızıη вüуüкℓüğü Dσѕтℓαяıмızıηвüуüкℓüğüηdєη∂ιя

вιz öℓмєуι çσктαη gözє αℓ∂ıк ∂αуαηıмız∂α кιмℓєя göтüяü¢єz σηυ ∂üşüηüуσяυz

Aѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кıямα вєℓкι∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяı тєк şєу σ'∂υя

уαşαмαк ιçιη уαℓναямα∂ıк öℓмєк ιçιη уαℓναямαуız

∂σѕтυм σℓмαz, нαѕмıм уαşαмαz.

öℓєηιη αякαѕıη∂αη αğℓαмαкι, ѕєη öℓ∂üктєη ѕσηяα∂α αякαη∂αη αğℓıуαη вıяαкмα !!

вιя уєя∂є кüçüк ιηѕαηℓαяıη вüуüк göℓgєℓєяι σℓυşυуσяѕα σяα∂α güηєş вαтıуσя ∂ємєктιя.

αѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кıямα, вєℓкι∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяı тєк şєу σ'∂υя.

нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яüвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя.

αуηı ∂ιℓι кσηυşαηℓαя ∂єğιℓ, αуηı ∂υуgυуυ ραуℓαşαηℓαя αηℓαşαвιℓιя.

∂σѕтυη ∂σѕтυм∂υя, ∂üşмαηıη ∂üşмαηıм.

ѕσηυηυ ∂üşüηєηℓєя кαняαмαη σℓαмαz.

нєяşєуιη, zαмαηı ναя; уαşαмαηıη, ѕєνмєηιη, нαттα öℓмєηιη вιℓє..

вєуαzıη кα∂єяι кιяℓєηмєк, ѕιуαнıη кα∂єяι ѕυçℓαηмαктıя.

∂üηуα вιя güη∂üя, σ ∂α вυgüη∂üя!

вιz вєℓιмιzє ѕιℓαнı ѕιℓαнℓα νυяυℓмαк ιçιη кσу∂υк.

ѕєη∂єη вιя тαηє ∂αнα уσкѕα, єуναℓℓαн ∂ιує¢єкѕιη.

ѕєη, ѕєη σℓ! αѕℓα вιz σℓмα.

вιz öℓмєуι çσктαη gözє αℓ∂ıк ∂α, уαηıмız∂α кιмℓєя göтüяü¢єz σηυ ∂üşüηüуσяυz.

ιηѕαηα güνєηмє öℓüя, αğα¢α уαѕℓαηмα кυяυя.

нєя güη σℓαη уєηιℓιк, вєηιм gєℓєηєкℓєяιмє вιя ιнαηєт νє нαкαяєттιя.

ѕєη çιƒтℓιктє αт тıмαя є∂єякєη, вιz ιηѕαη тıмαя є∂ιуσя∂υк.

ηαмıмızıη вüуüкℓüğü, ∂σѕтℓαяıмızıη вüуüкℓüğüη∂єη∂ιя

нєя güη σℓαη уєηιℓιк вєηιм gєℓєηєкℓєяιмє вιя ιнαηєт νє нαкαяєттιя

Çєкмιş ¢ιgαяαуı Kαƒαѕı Dυмαηℓı Aѕℓıη∂α Hαявι Dєℓιкαηℓı Kσℓυη∂α

Tesbih Sallamasınıda Biliriz Çekmesinide Ama Yuvarlamasını Bilmeyiz ÇünküBiz Delikanlıyız

Karakol merkez farketmez. İstanbul çocuğu affetmez, Çatılır kaşlar kesilir başlar, en güzel aşklar bu semtte baslar.

Hiçbir Sévap mutLu étmédi ki Béni, SéninLé işLédiğimiz GünahLar kadar..

Üzülmem Veya MutLu oLmam için KimSeye ihTiyaCım Yoq KuRaLLar DéğişTi Oyuna DéVam ! .

Ayakta olmek diz ustu yasamaktan daha cok onur vericidir..

Babalar Önde gider.Çünkü;Çocuklar yolu bilmezler…

Aşk’a BABA Dedik bizi yetim Bıraktı…

Alem Oyuncu olmuş, Sokaklar Sahne…

Bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında,beni arasan ya ordayım yada tam karşısında !!

Ben silah şarjöründe taşınan kurşun gibi, aynı bedene sıkılan iki soğuk mermi gibi sevdim seni sevdim !!

Dinle !! Sosyete Kızı Dinle !! Sanmaki Serseri Ağlamaz !! Serseri Bir Ağlarsa Kimseler Susturamaz !!

Bu arada ben zaten öleceğim Bırakta uğrunda öleyim !!

Delikanlılık hayatta yokken gençliğimize fiyat biçen kızlara değil bizi satmayan dostlara ihtiyacımız var.

Hiç kalmadı esrarımız çakal kaynar etrafımız hep bağlandı yollarımız baharımız kışa döndü.

Nefes nefes çekilen, Duman duman üflenen esrara değil be güzelim sana müftelayım sana.

Tane tane yutulan, Çay içinde patlayan Haplara değil be güzelim sana müftelayım sana.

Bir çift zarla oynanan atıpta göğsüne vurulan kumara değil be güzelim sana müftalayım sana.

Sevene can feda sevmeyene elveda.

Senide GÖMDÜM !! Sende ÖLDÜN !! Haddini Bilmeyen Herkese Küstüm !!

BİZLER; Siz Sokağa Çıkarken Annelerinizin Uyardığı O Kötü Çocuklarız.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 30 Ocak 2014

Bu Sayfayı Paylaş