2016 Delikanlılık İle İlgili Sözler En Yeni Delikanlılık İle İlgili Nickler

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Mavi_inci tarafından 12 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_inci

Mavi_inci Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    2016 Delikanlılık İle İlgili Sözler En Yeni Delikanlılık İle İlgili Nickler konusu Delikanlılık İle İlgili Sözler - En Yeni Delikanlılık İle İlgili Nickler

YoLda ßir Serseri GörürSen O Serseriye İyi ßaK BeLki Tanırsın O SerSeri kimDi İyi ßiLirDin öyLeSiye Seven İstikbaLden Ümüt ßekLeyen ßir Efendi Simdi Yıkılmıs Dünyası HayeLleriyLen ßeraßer Artık efendiLik OnDa Ne GezEr SerSeri’mi DiyeCekLeR ßırak desinLer GücenirSem NamerDim Ama Unutma GüLüm ßu SerSeRi Senin Eserin.

Usturama Jileti Takarım.Gövdeme Derin FaçaLar Atarım İstersen KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım.!

Ağladığımı Kimseye Söyleme Anne onLar ßeni KraL ßiliyor Kızdım mı Dünyayı Yıkar ßiliyorlar
    ßir Kız İçin ßu Kadar Düştüğümü ßilmiyorLar…

“lKâhpéLiq lKoymâz lBizé lBizim GönuLLérimiz lKâhpé DéiL Âmâ Bizi Unutâni Bizdé Unuturuz lKâhpéCé ”:

Bizim KraL Olduğumuz Yerde Kimse
    DEVLET Kuramaz , Bizim DEVLET
    Olduğumuz Yerde Kimse KraL OlamaZ…

Biz Biz Olduqumuz Için S£viLdik ,ßizi SatanLarı KaLbimizden Bir Bir SiLdik .. Çünkü Bu yaşımıza kadar Hiç Adam SATMADIK .! KraL OLmayanLara Taç taktık İşte En Buyuk Hatayı da ßurda Yaptık.!

Nic£ d£LikanLıLar g0rdük kolunda Kız ceßind£ £man£t arkasında sürü..

ADAM DEDİĞİN BENİM GİBİ OLUR

^BİZLER;Siz Sokağa Çıkarken Annelerinizin Uyardığı O Kötü Çocuklarız.

^Tesadüfen Doğduk Mecburen Yaşıyoruz.

^Bizim Parasızlıktan Kestiremediğimiz Sakallarımız sosyete pi… Moda olmuş

hakedenin hayatıma sokarım haketmeyenin hayatına sokarım

Delikanlılık ne racon kesmek ne adam dövmektir,Delilanlılık koltuğuna 1 ekmek alıp evin yolunu tutmaktır…

тяαF’đα Ǻятįѕт ¢σк, Ǻмα γöηﻉтмﻉη ßįzįz HαвﻉяŁﻉяį γσк

hayatı göz yaşlarınla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandır

๑ஐ◄███▓▒░ Benİm Gİbİ Delİyİ Google’da Arasan Bulamazsin ๑ஐ◄███▓▒░

кαç тαвυт göмüℓє¢єк уєяαℓтıηα νє кαç кιşι gι∂є¢єк нαвєяѕιz υzαкℓαяα? кαç уαℓαη уıкα¢αк güνєηℓєяι?

кαç ѕαтıя уαzıℓα¢αк кα∂єя кιтαвıηα νє кαç ∂υα є∂є¢єкѕιη тαηяıηα,кαç ∂αмℓα gözуαşı ∂öкє¢єкѕιη υğяυηα؟кαç уαяıη вєкℓєує¢єкѕιη؟

ѕσηяαℓαяα кαç ∂αмℓα gözуαşı

GüŁεяεК КαybεŦŦiКŁεяiήi AğŁαyαяαk Кαzαnαmαzsıή

DaLimi Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim

herkes adam olacak…

bu dünyada herşey biter ama ——– bitmez

Kız diye önem verenin… Güzel diye Kaşar sevenin… Para diye dost satanın..

KIM DEMISKI SARHOSLUK KÖTÜ SEYDIR .. OYSA BEN HERSEYIMI AYIKKEN YITIRDIM

Derdi Olanı Dinlerim Derde Yol açanı siler Geçerim

HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurum..ßen Tekim ßenim ßeyaz Sayfamda KaLemimde

SiLgimde SevdikLerimin ELinde..ßen YazarIm ßen SiLerim

Ya Tam Susturcağım ya Kan kusturucagım Ezanla başladım Selayla bitircegim isteğine deil alayına gidecegim…

Usturama Jileti Takarım.Gövdeme Derin FaçaLar Atarım İstersen KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım

Usturama Jileti Takarım.Gövdeme Derin FaçaLar Atarım İstersen KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım

iSTANBuL CoCuĞuYuZ BiZ GüNGöRMüŞüNDeN HeMDe İZBe KöŞeLeRiNDeN DoĞuP LaGa LuGa YaPMaYa GeLMeDiK BuRaYa

HAYAT BİR HİKAYE,HERNEYSE FAZLA UZATMAYIM…

^KÖTÜ ŞANSta olmasa ŞANS yüzü görmiyeceğiz.

^Pİ..lik PARAYLA OLSA YİNE YAPARDIK.

^KATRANI ISITMAKLA OLMAZ ŞEKER, CİNSİNİ …. CİNSİNE ÇEKER.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 30 Ocak 2014

Bu Sayfayı Paylaş