2013 Nuray Sayarı Genel Burç Yorumları - 2013 Nuray Sayarı Burç Yorumları

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Mavi_Sema tarafından 25 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Sponsorlu Bağlantılar
  2013 Nuray Sayarı Genel Burç Yorumları - 2013 Nuray Sayarı Burç Yorumları konusu Koç Burcu 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2013 Koç Burcu Yorumları
  Koç Burcunu 2013 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı 2013 yılında Koç burcunu neler bekliyor?

  Sevgili Koçlar 2013 İş ve kariyer konusunda yılın en baskın etkilerini siz yaşayacaksınız.
  Mars’ın Başak burcundaki etkisi sebebi ile yılbaşından Mart 2013 tarihine kadar olan dönemde önemli fırsatlar ile karşılaşacak olan sevgili Koçlar 24 Ocak ile 15 Nisan 2013 arasındaki dönemde, inşaat, petrol, ulaşım, bankacılık, medya ve ticarette son yılların en güzel günlerini yaşayacağınız bir döneme hazırlanın. Hayatınızda çok ciddi ve köklü bir değişimi yaşayacaksınız. Bir kırılma noktası yaşamış olanlar yeni bir 7 yıllık döneme hazırlanın. Siyasette, sanatta, sporda ön planda olacaksınız Sürekli daha yukarıyı ve daha fazlasını hedefleyeceksiniz.
  Bazılarınız da çalıştığınız firmalarda büyük başarılar yakalayacaksınız. Girdiğiniz ortamda dikkati çekecek ve insanları etraflınıza toplayacaksınız Zaten toplulukları idare etme dürtüsü, Koçların liderlik vasıflarının bir yansımasıdır. Sağlığınıza biraz daha dikkat ediniz. Venüs’ün etkisi ile birlikte beklenmedik seyahatler, ufak tanışmalar olasılığınız çok yüksek Temmuz 2013 sonrasında, evinizle ilgili beklenmedik sorunlar veya aile içi ilişkilerde var olan bir gerilimin iyice su yüzüne çıkması dikkat etmeniz gereken konular.

  Yine oluşacak olan Güneş ve Ay tutulmaları hayata beklentileriniz ile beraber yaşama bakış açınız da değişecek eğer çıktığınız kişiyle zaten güçlü bir ilişkiniz varsa, kendinizi evliliğe hazır hissedeceksiniz; birkaç ay önce hazır olduğunuzu düşünmüyor olsanız bile… Eğer evliliğinizde bir süredir mutsuzsanız, nihayet bu ilişkiden çıkacaksınız. , geleceğinizin öyküsü henüz yazılmadı çünkü gelecek şu anda verdiğiniz ve vereceğiniz kararlara göre oluşacak, sadece doğru, gerçek iyiyi seçmeyi umabilin sevgili Koçlar…

  Kaynak: astrolojiburc.com
   
 2. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  İkizler Burcu 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2013 İkizler Burcu Yorumları
  İkizler Burcunu 2013 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı 2013 yılında İkizler burcunu neler bekliyor?


  Yılın ilk 6 ayı, düşünmek, arınmak, kendinizi sosyal şartlarda ve hayatta güçlendirmek ile ilgili konularda ön plana çıkacaksınız. İmtihanlar gezegeni Satürn şu an size yardım ediyor. Temmuz 2013'e kadar ve tüm güneş döngünüzde bir yıl boyunca kalacak olan Mars, mülk satın almak, yeni kurduğunuz işte başarılı olmak gibi konularda sizi pek çok alanda ön plana çıkartacak. Arınma dönemine giriyorsunuz sevgili İkizler. Yaklaşık 20 ay - burcunuzda olan tutulmalar sebebi ile çok sarsıldınız. Uzun zamandan beri böyle bir yılı bekliyordunuz.
  Ve böyle bir yıl yaşamadınız sevgili İkizler. Şans kapınızı çalacak. Fırsatlar değerlendirmek için hazırlıklı olun kaçırdıklarınıza dikkat kesilin. Yapabilirlikleriniz geçmiş yıllara göre bu yıl daha fazla olacak. Yine bu sene düzenli sağlık kontrolleri yaptırmanız çok önemli; çünkü eğer ufak rahatsızlıklar ihmal edilirse, kötü sonuçları olabilir. Duygusal açıdan bu yıl sizin için doğru eşin nasıl olması gerektiğini daha iyi anlayabileceksiniz.

  Kendinizi bir kişiye adamaya ve birlikte uzun yıllar sürecek bir hayat kurmaya hazır görünüyorsunuz. Eğer yanlış kişilerle flört ediyorsanız, romantizmi simgeleyen beşinci evinize girecek olan Satürn, size nerede hatalar yaptığınızı gösterecek. Gözü kara davranabilir hedeflediğiniz kişiyi elde etmek için fazla düşünmeden harekete geçebilirsiniz. Fakat amacınıza ulaştıktan sonra onun doğru kişi olmadığını düşünmeniz de mümkün. Sizin duygusal arayışlarınız başkalarının da gözünden kaçmayacak… Dikkatli olun.   
 3. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Boğa Burcu 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2013 Boğa Burcu Yorumları
  Boğa Burcunu 2013 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı 2013 yılında Boğa burcunu neler bekliyor?


  Bu sene Boğaların aşkları konuşulacak! Aşklarına ve evine düşkünlüğüyle ünlü bir burç için bu yeni bir haber. Yıla çok iyi başlayacaklar. 6 ay boyunca tüm fırsatlar ayaklarına gelecek. Bu yıl en çok fayda görecek burçlardan biri. Jüpiter burcunuzda. 2013’te bile tüm Boğalara büyük kapılar açılacak. Neyi hayal ettiyseniz onu hayatınızda bulma imkânı bulacaksınız. Dört Güneş tutulması, iki de Ay tutulması barındıran 2013 yılı, yaşamınızdaki birçok şey ve kariyerinize şok etkisi yapacak..
  Yapabileceğiniz pek bir şeyde yoktu zaten. 4 Ocakta hayata bakış açılarınızın önemli bir şekilde değişeceği ve artık önümüzdeki 18 ay boyunca burcunuzda ve karşı burcunuzda oluşacak olan Güneş Tutulmaları ile beraber fiziksel ve duygusal değişimlerin yoğun ve keskin yaşanacağı bir döneme giriyorsunuz. Maddi kazançlarınız her zamankinden daha fazla artacak. Ancak; 15 Haziran’dan itibaren vergi, borç, kira, aidat gibi, ödemeniz gereken meblağlar konusunda dikkatli olmalısınız. Hayatınızda, tazminat, telif hakkı, miras veya nafaka gibi hukuki boyutu da kimi ayrıntılar sizi uğraştırabilir.

  Ağustos 2013'den sonra yeni fırsatlara imkân verirken, bekâr Boğalar aşk, spor ve sanatsal faaliyetlerde başarıyı her zamankinden daha fazla yakalayacaklar. Ekim ayından itibaren Satürn’ün kadersel alanınıza gelmesi ile beraber evlilik ve anlaşmalar 2012’in renkli yönlerinden olacaklardır bir kısmınız, eğer çocuk sahibi değilseniz, çocuk sahibi olacak, bir kısmınızda ileriye dönük ciddi duygusal ilişkilere gireceksiniz Geçmişi yok etme gücünüz yoktu, şimdi var. Bunu kullanır mıyız? Neden olmasın?
   
 4. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Yengeç Burcu 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2013 Yengeç Burcu Yorumları
  Yengeç Burcunu 2013 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı 2013 yılında Yengeç burcunu neler bekliyor?


  Hayatı çok yoğun yaşayacaksınız.Kendinizi her zamankinden daha güvende hissedeceğiniz bir yıla gireceksiniz. Yılın ilk 6 aylık dönemi, ev, aile yaşadığınız yeri genişletmek, kredi ile mülk sahibi olmak gibi konular ön plana çıkarken, yılın ikinci yarısı, daha ziyade hayatınızda daha istikrarlı ilişkiler ve daha keyifli dönemleri gelecek. Jüpiter’in bulunduğu konum sebebi ile sosyal ilişkiler, arkadaş grupları ve toplantılar, tüm yıl içinde yoğunlaşırken, 15 Nisan–26 Haziran arasındaki dönemde bazılarınız sizden saklanan bazı gerçekleri öğrenebilir.
  Yine Jüpiter’in buradan transiti sizi zor olaylardan, kaza ve belalardan koruyacaktır. Ayrıca beklenmedik insanlardan ve yerlerden hayatınızı iyiye doğru değiştirecek etkiler göreceksiniz. Elinize miras geçebilir. Problemli bir miras konusu bu 6 ay içerisinde sizin yararınıza çözümlenebilir. 2013 hayatı size çok yoğun yaşatacak sevgili Yengeçler. Yine eğitim, medya, iletişim, konuşmak, yazmak yılın ana konuları olacak. Bazılarınız eğitime geri dönerken, genç Yengeç burçları eğitim hayatlarında büyük başarılar yakalayacaklar. Ailesel ilişkilerinize daha fazla temkinli, özenli yaklaşmalısınız..

  Genç Yengeçlere, flört etmek, yeni ilişkiler, 28 yaş döngüsündeki yengeç burçlarının ilişkilerini resmileştirme fırsatı da görünmektedir.45 -50 yaş üstü şimdiye kadar duygusallıklarından epey zarar gördüler, artık daha mantıklı olacaklar. Kuantum düşünce sistemi sizin için çalışacak bu yıl. Özeniniz ve imajınız konusunda çok dikkatli olmalısınız…
   
 5. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Aslan Burcu 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2013 Aslan Burcu Yorumları
  Aslan Burcunu 2013 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı 2013 yılında Aslan burcunu neler bekliyor?


  Gitmek ya da kalmak, işte bütün mesele bu olacak. 2013 Aslan’lara, maddi alanda rahatlama getirecektir. Yabancılarla ilişkiler ve ortaklıklar, uzun seyahatler, medya ve eğitim alanında başarı ve hukuk alanında olumlu gelişmeler. Yine bu dönem içerisinde başlayacak bir süreç, 10 Ocak yakınlarında, büyük bir dileğinizin de sonunda gerçekleşmesini sağlayıp, 2013’ü, yaşamınızın önemli yıllarından biri haline getirebilir. Son yıllarda ummadığınız kadar başarılı bir iş ve kariyer fırsatı size verecek.
  Hak etmediğiniz işlerde çalıştığınızı düşünüyorsanız, artık sizi daha fazla kaldıracak ve sizi daha iyi bir çizgiye getirecek. İş ve kariyer konusunda hayat görüşünüz değişecek ya aynı yerde kalıp başarılı olacaksınız. Veya rüzgârları arkanıza alacaksınız Rüzgârı ne zaman arkanıza alabileceğinizi, ne zaman da sakin bir limana sığınmanız gerekeceğini bilmeniz çok önemli. Peki bunu nasıl yapacaksınız? İş ve finans alanındaki dalgalanmalara, onlar gerçekleşmeden önlemler alabilir; aşk hayatındaki iniş ve çıkışları yumuşatacak yaklaşımları belirleyerek vakit kazanabilirsiniz. Yine eğer dikkat etmezseniz Keyfin sonu yüklü harcamalara dönüşecek ise o yıl, bu yıl olabilir…

  Güzel şeylerde var . Fark edileceksiniz; tanımak istediğiniz kişilerle yakınlaşmakta zorluk çekmeyeceksiniz büyüleyici bir zamanlar geçirebilirsiniz. Kasım sonları ile Aralık başı, artık yavaşlamak ve geri çekilmenin vakti gelmiş olacak. Enerjinizde düşüşler görülebilir. Vitaminlerinizi ihmal etmeyin. Çocuk sahibi olmak isteyen Aslan’lara da bir hamilelik haberi getirecektir bu dönem…
   
 6. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Başak Burcu2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2013 Başak Burcu Yorumları
  Başak Burcunu 2013 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı 2013 yılında Başak burcunu neler bekliyor?


  1 Ocak yakınlarında, kariyer gelişimine doğrudan veya dolaylı olarak etki edebilecek birçok olumlu gelişme yaşamaya başlayacaksınız. Bu dönemdeki hamleleriniz, daha girişim aşamasındayken bile ses getirip isminizi ön plana alabilirler. Terfi etmek, (Şirketiniz içinde olabilir)daha uygun çalışma şartlarına sahip bir kuruma geçmek, yurtdışında çalışmaya gitmek de yine dönemin konularından olabilirler. Yılın ilk 6 ayı sizin aylarınız.
  Ünlü başaklar, medya içerisinde güzel projelerde yer alabilir, uzun soluklu ve geleceğe yönelik işlere imza atabilirler, bu konuda diğer burçlara göre oldukça şanslı olacaklar. Ayrıca yeni bir ev satın alma ve var olanı çok daha güzel bir yaşam ortamı olacak şekilde tekrar dekore etme, yılın ana konularından olacaklardır. Hayatınızda yükselişler yaşarken 2 ayrı şans ile karşılaşacaksınız. Bilhassa Haziran ayına çok dikkat edin sevgili Başaklar... Takıntılarından dolayı hep geri kalanlar. Şimdi onlardan kurtuluyorlar. Kariyerlerinin doruk noktasında olacaklar. Ama bunu yaparken de savaş verecekler. Artı ve eksi bir arada olacak.  Yine 13 Ağustos tarihleri ile Ekim ayının tümünde sizi bekleyen Mars, 2012 yılının Haziran ve Temmuz aylarında yaşanılan konuların, 2013 yılının ilk 6 ayında da fazlası ile gündeme geleceğini gösteriyor. Bazılarınız küçük sağlık sorunları yaşayabilirler. Burcunuzdaki gezegenler eski ilişkilerin gündeme gelmesi, geçmişten kişilerin karşınıza çıkması, Haziran 2010’daki olayların tekrarlanması da 2013 temalarını şekillendirecek roller oynayabilirler. Uykusuz geceler yaşama ihtimaliniz olabilir…
   
 7. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Terazi Burcu 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2013 Terazi Burcu Yorumları
  Terazi Burcunu 2013 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı 2013 yılında Terazi burcunu neler bekliyor?


  Fazlası ile temkinli olmak zorunda kalacağınız bir yıla giriyorsunuz.Evlilik ve ilişkilerde zaman zaman içsel çatışmalar yaşayacağınız, zor bir yıl. Her ne kadar Jüpiter, ortaklıklar, işbirlikleri ve evlilik ile ilgili güzel dönemler ve yeni sayfalar vaat etse de, yanlış karar veya tercihler ile başlamış ilişkilerin sona ereceği bu dönem; özellikle 12 Mart'tan itibaren sürpriz gelişmelere hazırlıklı olun, işinizi ve kariyerinizi riske atacak heyecanlı tavırlardan, tartışmalardan uzak kalmak gerekiyor. Bu dönemde iş değişiklikleri, iş seyahatleri, iş yüzünden gerginlikler artabilir sonuçları da olumsuz olabilir…
  Bunun yanında parasal kaynaklarınızda daralmalar var Burcunuzdaki Satürn’ün yanında Mars’ın da 12. evinizdeki hareketi, gizli düşmanlıkların ve sorumlulukların fazlası ile artacağı, evlilik ve ilişkilerde zaman zaman içsel çatışmalar yaşayacağınız, zor bir yıl olarak görünmekte. Daha kararlı olduğunuz takdirde, geçmişte yaptığınız hatalarla yüzleştiğiniz takdirde çok daha kesin ve net kararlar verebilirsiniz.Yine zayıflama, kişisel bakım, beden güzelliği gibi konular, bu yıl ön plana çıkabilirler. Ancak; zayıflamanız, koşuşturma canın artmasının bir yan etkisi de olabilir.

  Birkaç iyi haber de var. Jüpiter’in Haziran ayında uyumlu olduğunuz İkizler burcuna girmesi ile güzel değişimler yaşayacaksınız Terazi'lerin yılı başlıyor ve muhteşem bir yaz sizleri bekliyor. Geçmişte sizi sıkan, zorlayan koşulları tamamen unutabilir, büyük değişim ve yenilikler için hazırlıklar yapabilirsiniz. Hâlâ eski ilişkinizin yasını tutuyorsanız ve yeni bir aşka hazır değilseniz, biraz beklemeyi tercih edebilirsiniz. Aşkta yaşayacağınız en mutlu gün, yılın en şanslı günü olan 28 Haziran 'evet' diyebilirsiniz…
   
 8. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Akrep Burcu 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2013 Akrep Burcu Yorumları
  Akrep Burcunu 2013 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı 2013 yılında Akrep burcunu neler bekliyor?


  İlk 6 ay boyunca büyük bir başarı sizleri bekliyor. İş kurabilir, büyük işlere dâhil olabilirsiniz. Ondan sonraki dönemde de gayrimenkule yönelecekler bazılarınız. Ortaklıklar, evlilik ve para konusunda en yüksek verimi sevgili Akrepler alacaklar. İş hayatınızı bir süredir Uranüs yönetiyordu. İş faaliyetleriyle ilgili bir dalgalanma nedeniyle gelirdeki düşüşler Ya da şok eden değişimler yaşıyordunuz veya tam tersine değiştirmek istediğiniz sektör, iş yeri, elemanlarla ilgili hiçbir ilerleme kaydedemiyordunuz.
  Satürn’ün burcunuza girmesi ile beraber 2.5 yıllık bir rahatlama dönemine gireceksiniz Dönemin sorunlarını gidermekle kalmayıp, size, maddi açıdan daha da büyük refah sağlayabilecek bazı şartları getirecektir. Jüpiter’inde burcunuzun karşıtı Boğa burcunda bulunması, evlilik, ortaklıklar, sözleşmeler, anlaşmalar gibi konuları daha da fazla ön plana çıkartırken, hayatınızda artık ilişkilerinizde daha huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğinizden eminim.. Eğer ilişkilerinizde problemler var ise, sevgilinizden ayrılabilir, size her yönü ile daha da fazla anlayacak bir yeni ilişkiye girebilirsiniz. Aile ilişkileri hiç olmadığı kadar iyi gelişirken, evinizi yenileme veya hoşunuza gidecek yeni bir eve alma taşınma şanslarıyla da karşılaşacaksınız…
   
 9. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Yay Burcu 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2013 Yay Burcu Yorumları
  Yay Burcunu 2013 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı 2013 yılında Yay burcunu neler bekliyor?


  Varlığınız birilerine dokunuyor… Yılın ilk 6 ayı boyunca Kuantum düzeyindeki ilişkilere dokunan Gezegen, Ay ve Güneş hareketleri hayatınıza yön vermeye çalışırken. 2013 yılında başlayacak olan güneş tutulması uzun yıllardan beri devam eden, sosyal ilişkilerinizdeki bazı karışıklıkları sona erdirecek. Evlilik, ortaklık, işbirlikleri, anlaşmalar gibi konularda yeni gelişmeler ya da açılan yeni, beyaz sayfalar anlamına gelecekse de, 15 Haziran tarihindeki Ay tutulması, yaşamınızın her alanında ani sürprizlere neden olacak şartları getirebilir.
  Aşk hayatınızda büyük ve olumlu gelişmeler olurken. Bilhassa sağlığa dikkat etmeniz gerekecek. Ayrıca bu dönem Şans oyunları, spor, sanat ve yaratıcılık ile ilgili her alanda olumlu gelişmeler barındırabilirler. Yılın ilk 6 ayı kilo almak, aşırı oburluk gibi konular gündeme gelirken, 14 Eylülde yaşamınızdaki pek çok şeyi değiştirmeniz gündeme gelecektir. Bazı Yay burçları aileler bu dönem sonrasında, çocuklarını veliaht ilan edip onlara, maddi açıdan daha da büyük refah sağlayabilecek bazı şartları getirecekler. Yaylar için çocukları ile gurur duyacakları bir yılı göstermekte. Yine bazılarınız evlilik gibi kararlara gidecekler. 2013 yılının 2. yarısından sonra ya evleneceksiniz, ya yanlış giden bir ilişkiye son… Yorucu ama başarılı bir yıla giriyorsunuz…
   
 10. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Oğlak Burcu 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2013 Oğlak Burcu Yorumları
  Oğlak Burcunu 2013 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı 2013 yılında Oğlak burcunu neler bekliyor?


  Bir şeyler filiz vermeye başlayacak.1 Ocak 2013 artık değişim zamanı. Artık bir şeyler filiz vermeye başlayacak. Çünkü siz değiştiniz veya değişimi kabul ettiniz. Son bir buçuk yıldan beri beklediğiniz iş fırsatlarıyla veya hak ettiğiniz şanslar ile karşılaşamıyordunuz. Çok çektiniz ve uzun zamandır da sonuç almayı bekliyorsunuz ancak bir türlü istediğiniz gelişmeleri denetimleyemiyorsunuz İş hayatında da bazı ortaklıkların sonlanması, işbirliklerinin kesilmesi, anlaşmalar veya sözleşmelerin fesih edilmesi gibi zorlayıcı şartlar gündeme gelebilmiş. Ancak; hepsi bitti…
  İyi niyetlerle kurulmuş ve sağlam temeller üzerine oturtulmuş her türlü birliktelik, Ay tutulmasının sınavlarına direnip ayakta kalacaktır. Venüs’ün retro yaptığı Nisan ile Temmuz 2013 arasındaki dönemde psikolojik baskıların son bulacağı, kısıtlamaların aşılacağı, yaşamın herhangi bir alanındaki önemli risk veya tehlikelerin güçlerini kaybedeceği bir dönemi başlatacak. Daha fazla dinlenebilecek,. Sağlığınızla ilgili olarak doğabilecek her türlü sorun da hızla çözümlenecektir. İçsel korkularınızı çok daha kolay aşacaksınız. Çevrenizde daha istikrarlı dostluklar ve arkadaşlıklar kuracaksınız. Uzun zamandan beri unuttuğunuz hayatın keyfini yaşayacaksınız. Ani ev ve ani şehir değişikliğinde sizi fazlası ile mutlu edecektir…
   
 11. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Kova Burcu 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2013 Kova Burcu Yorumları
  Kova Burcunu 2013 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı 2013 yılında Kova burcunu neler bekliyor?


  Endişeler yaşamınızdan çıkacaklar. 1 Ocak 2013 seyahatlerin, yolculukların çok fazlası ile olacağı, hayatınızda büyük fırsatlar yaşayacağınız bir yıla giriyorsunuz. Mülk satın almak, borçlarınızı ödemek, yeni gelir kaynakları ile karşılaşmak, aile büyükleri ile olumlu ilişkilere girmek, iş hayatında kazanmak ve vermek gibi konuların fazlası ile gündeme geleceği bir yıla giriyorsunuz. 2013 yılının ilk 6 aylık döneminde, kredi borçlarınızı ödemek, bankalar ile ilgili problemlerinizi halletmek fırsatlarınız arasında olacak.
  Mülk almak ve satmak, âşık olmak, çocuk sahibi olmak, çocuklarla ilgili sorunlu süreçlerin bitmesi, şansın normale oranla daha bol olması gibi olumlu konuları da yaşamınıza dâhil edecek sanat veya spor alanlarında başarı kazanmak gibi konularınız ön plana alacaktır. Yılın ikinci yarısının ana konularından biri. Jüpiter’in İkizlere girmesi ile beraber, aşk, çocuklar, gibi konular ön plana çıkarken, daha akılcı ve gerçekçi kararlar vereceksiniz.

  Bazı Kova hanımları ikiz çocuk sahibi olacaklar. Yaşamınızda iki yıllık dönemde özel bir rahatlama ve ilerleme dönemini gösterirken, yaşadığınız hayattan daha fazla zevk alacaksınız. Yıl sonu vergiler, dış ekonomiler yüzünden kriz ile mücadele etmeye çalışan yorgun bir Kova, ama buna rağmen yine de krize girmeyen güçlü bir Kovalar. Ama unutmayınız ki, 2013’de kıyamet falan kopmayacaktır. Eğer bir kıyamet arıyor isek, bu bazı borçluların kıyameti olacaktır…
   
 12. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Balık Burcu 2013 Nuray Sayarı Burç Analizi
  2013 Balık Burcu Yorumları

  Balık Burcunu 2013 de Neler Bekliyor

  Nuray Sayarı 2013 yılında Balık burcunu neler bekliyor?


  2013, Balık burcu için çok çok önemli bir yıl. Neptün, Balıklar için paranın ön planda kalacağı bir dönem olacak. 4 Mayıs'a kadar kaynak yaratma, yatırım yapma, düzenli gelirde artışları mümkün kılma gibi konularda en şanslı burçlar olan Balıklar, yılın ikinci yarısında sık sık seyahat etme fırsatları da bulacaklar. 24 Hazirana kadar kariyerinizi çok daha hızlı ilerletmenizi sağlayacak imkânlar sunan kurumlara transfer olmak gibi bir şans da getirebilir.
  Neptün yaratıcı kabiliyetlerinizi arttırırken, iş dünyanızı zenginleştirecek. Ve yaşama daha ruhsal bakmanıza yardım verecek. Yalnızca Neptün’ün çözücü ve dağıtıcı etkileri sebebi ile hayatınızda sağlama aldığınız kalıplar, çözülmeler, şaşırtıcı bir şekilde problemler görebilirsiniz. Pek çoğunuz ev ve yaşadığınız yerde önemli değişiklikler yaşarken, bazılarınız kariyer hayatlarında da yeni ve büyük fırsatlar ile karşılaşacaklar. 2012 Balık burcu için çok çok önemli bir yıl.

  Geçmişte sıkıntılar çekmiş olan Balık burçları hayatlarında önemli bir rahatlama ve önemli bir ilerleme dönemine girecekler. Yaşam ile ilgili korkuların daha azalacağı, hayatın daha yoğun yaşanacağı bu dönemler özel fırsatlar ile de karşılaşabilirsiniz.. 2013 yılı, sizi, tekrar aşık olmak, çocuk sahibi olmak veya sanat alanında başarılar kazanmak gibi çok güzel etkilerle karşılayacaktır.
   
 13. yay erkegim 22 aralık 1966 48 yasındayım yaylarla ilgili bir seyler yazarsanız iyi olur tesekkürler
   
 14. burç yorumları her zaman çıktı hayyatta bize yol gösterdiğiniz için saolun
   
 15. balık burcunun yorumu nedir
   
 16. balık burcuyum 1996'lıyım 18 yaşındayım burcumla ilgili aşk hayatımı ögrenmek istiyorum yorumlarsanız şimdidn teşkkürler
   

Bu Sayfayı Paylaş