2011 Model Hyundai Verna

'Motorlu Araçlar Dünyası' forumunda Mavi_Sema tarafından 8 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    2011 Model Hyundai Verna konusu 2011 hyundai verna
    2011 hyundai verna resimleri
    2011 hyundai verna özellikleri

Verna ve entegre LED dönüş sinyalleri ile dikiz aynaları sweptback farlar, cesur bir ızgara bulunuyor. İçinde, kabin yüksek kaliteli malzemeler ve daha gelişmiş bir tasarıma sahiptir.

Güç yollu yakıt enjeksiyon ile iki yeni Gamma benzinli motor geliyor. Taban 1,4 litrelik 79 kW (106 hp / 107 PS) ve 135 Nm (100 lb-ft) tork üretiyor. Bir beş-ileri manuel donatılmış Verna 5,7 liters/100km (41.2 mpg US) tüketir. Eğer dört hız ve Yakıt Ekonomisi Paketi otomatik seçerseniz, Verna 6,2 liters/100km (37,9 mpg US) tüketir.

sizin tekne şamandıra değilse, Hyundai de 1,6 litre 90 kW (121 hp / 122 PS) ve 155 Nm (114 lb-ft) tork sunmaktadır. Buna da sadece dört-ileri otomatik olacak.

Bir 2570mm dingil mesafesi ile yepyeni bir platform üzerinde araba sürmek - kendi sınıfında en büyük. Bu ultra-yüksek gerilimli çelik miktarının yükseldiği kullanır, bu yüzden kullanım ve daha iyi NVH (Gürültü, titreşim ve sertlik) düzeyleri gelişmiş bekleyebilirsiniz.

Euisun Chung için, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hyundai Motor göre, "Bugün gerçekten çok özel bir gün bizim için değil, sadece, çünkü yeni bir araba geçiriyoruz, ama o bizim dış dünya prömiyerini yaptık çok az kez çünkü Kore: Ve bunu ne kadar önemli bizim Çinli müşterilerimizin bize olan tanıma yolumuza çünkü burada Çin'de bunu yapmak için seçtim. "

küresel üretim kısa bir süre sonra ortaya çıkar ise Çin üretimi Temmuz ayında başladı.

Bu Sayfayı Paylaş