2010'da en yeni moda trendleri neler olacak ?

'Populer markalar & Moda' forumunda Dine tarafından 28 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    2010'da en yeni moda trendleri neler olacak ? konusu
    2010'da en yeni moda trendleri neler olacak ?

Tülin Kermen 2010'a sayılı günler kala, modanın en yenilerini anlattı

Tekstil; 2009'un en moda trendi fütürist olmaktı Geleceği tasarlayanların seminerleri aldı götürdü bizi bugünkü geleceğe! Beni en etkileyen, inovatif tekstil kıyafetleri oldu Nano hava fanı gömülmüş, ısıtmalı mont ve anlık giysiler Kimyasal formüllü dokumasız bir buluttan oluşarak direkt olarak cilde sıkılıyor ve tişört oluyor Tasarım ve buluş; by Manel Torres of Fabrican

Spor; Brezilya'da 'Bus bike' adlı bir diğer yeniliği gördüm ve bayıldım Bildiğimiz halk otobüsü düşünün; Nişantaşı'ndan Maslak'a kadar gidiyor Ama bu otobüste oturma yerleri kondüsyon bisikletleri şeklinde; dolayısıyla spor yapmak isteyenler buna biniyor, yol boyunca trafik sıkışıklığı falan demiyor, sporunu yapıyor, durağa gelince de iniyor Ne süper değil mi?

Yeşil estetik; 2009 biterken bir diğer yenilik Bio Face Lift Estetik ameliyat olmadan gençleşmekten bahsediyorum! Yani Madonna'nın yüzünün son mucize hali bu teknikle olmuş Yöntem sekiz seanstan oluşuyor Ama birinci seansın sonunda bile parlamaya, gençleşmeye başlıyorsun Gözümle gördüm (Madonna'nınkini değil tabii) çizgiler açılıyor Şimdi, bir tür masaj yapılıyor; ardından yüz akapunkturu yapılıyor ve yine yüze homeopatik vitaminler, kolojen, eletsin (gençleştiren maddelerin doğalı) mezoterapi ile uygulanıyor Daha sonra birçok masaj yapılıyor ve sonunda gençleşiyorsunuz En önemlisi yan etkisi; yara bere, deformasyon olmaması çünkü yüzde yüz doğal Sizi bilmem ama ben yeni yılda drsangeetasahi@ gmail com'dan randevu aldım, gençleşiyorum

Yapmazsam çıldırırdım

Herkesin vakitsizlikten şikayet ettiği bugünlerde müthiş bir çözüm Box-it Sevdiklerimize yılbaşı hediyeleri aldık almasına ama bu sene vakitsizlikten yakınırken hediye paketlemek kabus gibi çöktü üstüme Eee, büyük bir zaman gerek tabii İşte Box-it firması imdadıma yetişti, hediyeleri sizin için harikulade paketliyorlar Bu sene en doru yaptığım iş bu oldu valla Akmerkez'de ve Capitol'de bulabilirsiniz

Almazsam çıldırırım

Daha en güzel çanta henüz benim olmadı! Evet, yeni yılda son sözlerim bunlar olacak Marka çanta takmak hiç kesmiyor beni, üzerinde reklam almış gibi 'it bag'leri' kullanmak istemiyorum Gözüm Cashhimi çantalarda, hele şu koyu yeşil olanı almazsam çıldırırım

TülOUT:

Yırtık pırtık tayt out Zaten hava soğudu

TülIN:

En in aksesuvar büyük yüzük

Sabah / Tülin Kermen

Bu Sayfayı Paylaş