2010 Model Audi A7 Tanıtım ve Resimleri Audi

'Motorlu Araçlar Dünyası' forumunda UquR tarafından 5 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. UquR

UquR Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    2010 Model Audi A7 Tanıtım ve Resimleri Audi konusu 2010 Model Audi A7 Tanıtım ve Resimleri Audi

Audi 2010 yılından itibaren Mercedes-Benz CLS, BMW 8-serisi ve Jaguar XJ ile rekabet edeceği yeni modeli a7 hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı.
    4,900 mm uzunluğa sahip olacak aracın motor seçeneklerinde benzin ve dizel seçenek bulunacak. Dizel motor seçenekleri 2.7 litre, 6 silindir ve çift turboşarjlı 3.0 litre, 6 silindir. Benzinli seçenekleri ise çift turbolu 2.8 FSI ve 3.0-litre TFSI, 6 silindir ve 4.0 litre TFSI 8 beygirlik motora sahip olacak. Tüm modeller arasında 6 ileri manuel, dual-clutch 7 ileri ve klasik otomatik vites seçeneği olacak.
    4 kapılı coupe gövde stili ve tasarımıyla gelecek nesil sedan otomobiller hakkında adeta yol gösterecek olan Audi A7′ nin segmentini domine edeceği şimdiden Avrupa basınınca belirtiliyor. [​IMG]

Firmalar, gelecek dönem için güçlü motorla donatılmış dört kapılı modelleri son sürat hazırlamaya devam ediyor. Mercedes CLS, Porsche Panamera ve Lamborghini Estouqe gibi dört kapılı modellere rakip olacak bir aracı da Alman firma Audi test ediyor. Araç test sırasında casus fotoğrafçılara yakalandı.

Aracın dizel motor seçenekleri 2.7 litre, 6 silindir ve çift turboşarjlı 3.0 litre, 6 silindir olurken benzinli seçenekleri ise çift turbolu 2.8 FSI ve 3.0-litre TFSI, 6 silindir ve 4.0 litre TFSI motorlar olacak. Tüm modeller arasında 6 ileri manuel, dual-clutch 7 ileri ve klasik otomatik vites seçeneği olacak.

2010 Model Audi A7, 4 kapılı coupe gövde stili ve tasarımıyla Mercedes CLS ve Porsche Panamera gibi güçlü rakipleriyle büyük bir rekabete girecek.

2010 Model Audi A7 İmaj Çalışmaları

Bu Sayfayı Paylaş