2010 2011 Elektrik-Elektronik Mühendisliği Taban Puanları

'SBS - ÖSS - Sınavlar' forumunda SeLeN tarafından 3 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    2010 2011 Elektrik-Elektronik Mühendisliği Taban Puanları konusu Elektrik-Elektronik Mühendisliği taban puanı - Elektrik-Elektronik Mühendisliği tavan puanı - Elektrik-Elektronik Mühendisliği puanları - ygs Elektrik-Elektronik Mühendisliği puanları

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Kapsamlı Burslu) 549.195
    KOÇ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)(Başarı Burslu) 549.155
    BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 545.548
    TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Üstün Başarı Bursu) 544.348
    ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 532.938
    TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Burslu) 516.015
    BİLKENT ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Destek Burslu) 514.866
    FATİH ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Burslu) 511.392
    HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) 497.159
    YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Başarı Burslu) 484.686
    FATİH ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Türkçe)(Burslu) 484.329
    EGE ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 483.551
    BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Burslu) 482.377
    DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) 478.291
    KOÇ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)(Destek Burslu) 477.501
    GAZİ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 477.110
    ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) 472.294
    İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 472.150
    ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) 466.269
    ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) 464.381
    ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Onur Burslu) 459.470
    BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%50 Burslu) 456.144
    YAŞAR ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Burslu) 455.437
    MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Burslu) 451.497
    SELÇUK ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 450.886
    AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 448.494
    ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Kuzey Kıbrıs Kampüsü Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Burslu) 447.952
    ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)(İkinci Öğretim) 447.647
    GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) 447.088
    SAKARYA ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 445.929
    KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 445.047
    ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)(İkinci Öğretim) 442.770
    ERCİYES ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 442.110
    ZİRVE ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Burslu) 440.975
    PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 439.069
    ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 436.416
    BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 435.970
    MERSİN ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 435.292
    ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 434.996
    YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Destek Burslu) 433.148
    GEDİZ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Burslu) 432.158
    ATILIM ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Burslu) 431.694
    İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 429.638
    BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%25 Burslu) 429.134
    DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 426.747
    KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 425.224
    SAKARYA ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İkinci Öğretim) 425.008
    İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Burslu) 424.563
    ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Başarı Burslu) 424.040
    ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 422.230
    YAŞAR ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%50 Burslu) 419.982
    DİCLE ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 418.629
    GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)(İkinci Öğretim) 416.367
    CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 414.692
    ERCİYES ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İkinci Öğretim) 413.130
    BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%50 Burslu) 412.634
    BİLECİK ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 412.544
    PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İkinci Öğretim) 411.102
    KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İkinci Öğretim) 410.729
    ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 409.267
    NİĞDE ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 408.691
    KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 404.339
    FIRAT ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 403.720
    MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 403.648
    KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İkinci Öğretim) 400.459
    İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İkinci Öğretim) 397.477
    DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İkinci Öğretim) 397.153
    ATILIM ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%50 Burslu) 396.350
    ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İkinci Öğretim) 391.759
    MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İkinci Öğretim) 385.593
    CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İkinci Öğretim) 385.186
    NİĞDE ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İkinci Öğretim) 382.687
    KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İkinci Öğretim) 377.042
    ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Destek Burslu) 376.012
    FIRAT ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İkinci Öğretim) 374.989
    FATİH ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%50 Burslu) 371.599
    İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)(%50 Burslu) 364.106
    FATİH ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Türkçe)(%50 Burslu) 362.037
    İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%50 Burslu) 336.077

Bu Sayfayı Paylaş