2009 Ekim Ayı Burç Yorumları

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Mavi_Sema tarafından 1 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    2009 Ekim Ayı Burç Yorumları konusu 2009 Ekim Ayı Burç Yorumları

Genel Bakış : Ekim ayı süresince başta ailevi konular olmak üzere, özel ilişkiniz ve iş hayatınızın ön planda olduğunu görüyoruz. Ay ortasına kadar, geçmişten bugüne dek yaşananların bir muhasebesini kendi içinizde yapabilir, ailevi konularda sorgulamalarda bulunabilirsiniz. Özellikle sizinle aynı düşünmeyen kişilerle aranızda, ufak tefek tartışmalar yaşanabilir. Mümkünse sakin ve hoşgörülü davranmaya çalışırsanız, huzurunuz kaçmamış olur. Günlük gereksinimlerinizi karşılama ve işlerinizi düzgün bir biçimde yerine getirme zorunluluğunuz ay ortasına kadar son derece önemli. İş ilişkilerinizde veya gündelik temponuzda sağlığınıza dikkat etmenizi öneriyorum. Birlikte olduğunuz kişilerle eleştiriden uzak, ılımlı bir şekilde anlaşmaya çalışmanız bu süreçte gayet önemli. İletişimsel ve zihinsel açıdan 10 Ekim tarihine kadar gayet mantıklı düşünebilme ve planlama gücüne sahipsiniz.

Dikkat etmeniz gereken en önemli konu dağınık olmamak ve işlerinizi düzgün bir şekilde yapmaya çalışmaktır. Ayın ikinci yarısından sonra özel ilişkiniz ve iş ortaklığı konularında rekabetin ön planda olduğunu görüyoruz. Sen ve ben tartışmaları yoğunlaşabilir. Özellikle 4 Ekim tarihindeki Dolunay gayet önemli. Ilımlı düşünmenizde fayda var. İlişkisi olmayanlar için ayın ikinci yarısı şanslı bir dönemdir. 23 Ekim sonrası, tutkular yoğunlaşır, güç ve kontrol isteği büyür. Maddi ve manevi her konuda paylaşımcı düşünmek gayet doğrudur. 29 Ekim sonrası 2,5 yıl sürecek ve sizi ilişki mevzularında disiplin altına alacak Satürn gezegeninin döngüsü başlayacaktır. Artık beraberlik konusunda daha ciddi ve tutarlı, planlı ve ılımlı hareket etmeyi öğrenmeye başlayacaksınız. Benlik duygusundan bizliğe geçiş anlamına gelen bu seyir son derece önemli. Mynet Astroloji Köşemizdeki günlük yorumları takip etmeniz halinde ay içindeki oluşumları daha detaylı olarak anlayabilir ona göre düzenlemelerde bulunabilirsiniz. Köşemize gösterdiğiniz ilgi için yürek dolusu teşekkürler ediyorum. Şimdi gelelim ay içinde meydana gelecek bu gelişmeleri daha detaylı incelemeye.

Mynet Astroloji Danışmanı
    İrem Su

Bu Sayfayı Paylaş