2008 Oto Servis ve Stok Yönetim

'Diğer Programlar' forumunda Asi_isyankar tarafından 20 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. 2008 Oto Servis ve Stok Yönetim konusu 2008 Oto Servis ve Stok Yönetim

Boyut : 2.19 Mb
    Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

Oto servis ve stok yönetim programıdır. Alış faturası, satış faturası ve servis faturalarından oluşur. Gelişmiş oto servis yönetim programıdır. Serviste kullanacağınız ve satışını yapacağınız parçaların stok listenize eklenmesi, alış faturaları ile olacak, bu faturanın düzenlenmesi içinde ya elinizdeki tedarikçinizden gelen faturanız ile yada sanal olarak yapılabilir. Alış faturası sayfasından hem alacağınız ürünlerin siparişini girebilir, hem alış faturası düzenleyebilir hem de önceden stoklarınıza girişi yapılan bir faturanın iadesini yapabilirsiniz. Bu sayede tedarikçilerinize olan borçlarınızında takibini yapabileceksiniz. Ödemelerinizi istediğiniz vadede taksitlendirebilir, çek kesebilir, YTL, Dolar ve Euro cinsinden ödeyebilirsiniz. Günü gelen taksitleriniz ve çekleriniz için bilgilendirilirsiniz. Servis ve satış faturalarındada aynı şekilde müşterileriniz için borç düzenlemesi yapabilirsiniz.

>>> Download / indir <<<

Bu Sayfayı Paylaş