2007 Site Yönetim 1.1 İndir

'Web Programlama & Scriptler' forumunda Siraç tarafından 7 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

2007 Site Yönetim 1.1 İndir konusu 2007 Site Yönetim 1.1

Boyut : 2.72 Mb

Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : Errkoz Yazılım

Tanıtım:
    Üreticiden : Apartman, yazlık, villa ve site yönetimlerinin genel gelir ve giderlerinin takibinde, üye aidatlarının belirlenmesinde, ödemelerin alınmasında ve takibinde kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Sınırsız sayıda üye kaydı yapılabilir. Programda sabit ya da değişken aidatların girişi, elektrik ve su borçlarının her daire için ayrı ayrı düzenlenmesi (Sayaç okuma yöntemiyle, İlk endeks - Son endeks x Birim fiyat üzerinden hesaplama yapılarak) şeklinde olmaktadır. Diğer giderler adı altında yapılan tüm masraflar ve harcamalarda üye sayısına bölünerek ilgili ayın borçlarına eklenmek suretiyle Borç düzenleme işlemlerini yapabilirsiniz. Maksimum gecikme süresi belirleyerek, ödemesini geciktiren üyelere gecikme faizi istediğiniz oranda yansıtılması için uyarılacaksınız. Faiz eklenen aya ait borç bir sonraki aya devreder, fakat hiçbir şekilde faize faiz ekleme yapılmamaktadır. Özellikle bu husus yöneticileri çok zorlamaktadır. Ayrıca programdan birçok raporu çıktı olarak alacaksınız. İstenilen dönemler arasındaki tüm hesapların dökümünü, istenilen üyeye ait hesap dökümünü, genel kasa durumunu, aylık kasa durumunu vs. gibi birçok analiz ve raporlama tek tıklamayla elinizde. Buna rağmen eksik gördüğünüz ya da ilave edilmesini istediğiniz kısımlar varsa en kısa sürede yapılarak kullanımınıza sunulacaktır.

Not: Program içerisinde 2006 sürümü de bulunmaktadır.

2007 Site Yönetim 1.1

Bu Sayfayı Paylaş