20 Haziran 2010 Pazar TV'de Bugün Ne var

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 20 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    20 Haziran 2010 Pazar TV'de Bugün Ne var konusu TV'de Bugün 20 Haziran 2010 Pazar

    06.00 TRT HABER Euronews Belgesel Sabah
    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    06.00 Tnt Fosters Home Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah

    06.10 Cine-5 Sevimli Dostlar Çizgi-Film Sabah
    06.10 CNN-TÜRK Menemen Aktüalite Sabah
    06.20 Atv Hayal ve Gerçek Yerli Dizi Sabah
    06.20 Cine-5 Leonardo Çizgi-Film Sabah

    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Show Wipeout 2 Yarışma Sabah
    06.30 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Sabah
    06.35 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah

    06.40 Star Genç Savaşçılar Çizgi-Film Sabah
    06.45 Fox Şakalamaca Eğlence Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.45 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah

    07.00 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Sabah
    07.00 Tnt FlapJack Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah

    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah
    07.00 Kanal D Gülbeyaz Yerli Dizi Sabah

    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.10 Habertürk Belgesel Kuşağı Belgesel Sabah
    07.10 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Sabah
    07.10 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah

    07.15 Fox Komedi Türk Komedi-Kabare Sabah
    07.15 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    07.20 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah

    07.30 Star Benden Baba Olmaz Yerli Dizi Sabah
    07.45 Cine-5 Uzay Avcıları Çizgi-Film Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah
    08.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah

    08.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah
    08.00 Tnt Garfield Çizgi-Film Sabah
    08.00 Tnt Garfield Çizgi-Film Sabah
    08.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah

    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah

    08.00 Bloomberg HT Stil Avcısı Aktüalite Sabah
    08.00 Kanal D Acemi Cadı Yerli Dizi Sabah
    08.05 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    08.10 Atv Selena Yerli Dizi Sabah

    08.15 TRT HABER Portreler Galerisi Kültür Sanat Sabah
    08.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    08.15 Cine-5 Fantastik Dörtlü Çizgi-Film Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah

    08.25 CNN-TÜRK 5n1k Tartışma Sabah
    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.40 Star Star Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
    08.45 Cine-5 Çirkin Ördek Yavrusu'nun Fantastik Maceraları Çizgi Sinema
    Sabah

    09.00 Show Özgür Şef Aktüalite Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Fox Köpekbalığı ve Volkan Kızın Macerası Yabancı Sinema Sabah
    09.00 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    09.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah
    09.00 Bloomberg HT Dünya Kupası Özel Spor Programı Sabah
    09.00 Lig TV Footbrazil Spor Programı Sabah
    09.00 TV 8 8.Etap Aktüalite Sabah

    09.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.10 NTV Günlerin Getirdiği Aktüalite Sabah

    09.20 TRT HABER Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah
    09.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    09.30 Lig TV Premier League World Spor Programı Sabah
    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah

    09.45 TRT1 Bebeğimin İlk Yılı Aktüalite Sabah
    10.00 Atv Yaşamdan Dakikalar Kültür Sanat Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah

    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah
    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah

    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    10.00 TV 8 Galaksi Rehberi Gezi Sabah
    10.10 Bloomberg HT Wellbeing A To Z Aktüalite Sabah

    10.15 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    10.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    10.40 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    10.45 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah

    10.45 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah
    10.50 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Sabah

    11.00 Fox Ninja Warrior Eğlence Sabah
    11.00 Kanal D Oyuncak Hikayesi 2 Çizgi Sinema Sabah
    11.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    11.10 Habertürk Ajanda (Canlı) Aktüalite Sabah

    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah
    11.20 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    11.45 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah
    11.50 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle

    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 TV 8 Vahe’yle İl İl Türkiye Gezi Öğle
    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle

    12.00 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğle
    12.00 CNN-TÜRK Pazar 12 Aktüalite Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle
    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle

    12.10 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğle
    12.10 TRT HABER Kuşak Farkı Haberler Öğle
    12.15 Fox ZapZup Eğlence Öğle
    12.30 CNBC-E Iron Man Yabancı Dizi Öğle

    12.30 Show Tekno Trend Aktüalite Öğle
    12.30 NTV Sıcak Ve Taze Yemek Programı Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.50 Star Haneler Eğlence Öğle

    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville - Türkçe Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 Atv Kelimenin Gücü Yarışma Öğle

    13.00 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Tnt Less Than Perfect Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Tnt Ugly Betty Yabancı Dizi Öğle

    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle
    13.00 Kanal D Komikler Eğlence Öğle
    13.00 Bloomberg HT Soru-Cevap Aktüalite Öğle
    13.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle

    13.10 Lig TV Fransa’da Sezonun En Güzel Golleri Spor Programı Öğle
    13.10 Habertürk Airport Aktüalite Öğle
    13.10 Cine-5 Artı Değer Aktüalite Öğle
    13.20 TRT HABER Süper Spor Spor Programı Öğle

    13.20 TRT1 Bir Zahmet Aktüalite Öğle
    13.20 TV 8 Comedya Komedi-Kabare Öğle
    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle
    13.30 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Öğle

    13.30 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğle
    13.40 Cine-5 Kısa Metraj Kültür Sanat Öğle
    13.50 TRT1 FIFA 2010 Maça Doğru Spor Programı Öğle
    13.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle

    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Öğle

    14.00 TRT3 Roland Garros Tenis Turnuvası Spor Programı Öğle
    14.10 Atv Parmaklıklar Ardında Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.10 NTV Bay Yeşil Aktüalite Öğle
    14.15 Kanal D Ömerçip Yerli Sinema Öğle

    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.20 CNN-TÜRK Emlak Gündemi Aktüalite Öğle
    14.20 TRT1 Slovakya-Paraguay Maç Öğle
    14.30 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle

    14.40 Samanyolu Barışa Yolculuk Gezi Öğleden Sonra
    14.45 TV 8 Cevap Anahtarı Eğitim Öğleden Sonra
    14.45 TRT HABER Sınav 2010 Eğitim Öğleden Sonra
    14.45 Fox The O.C. Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    14.55 NTV Doğru Tercih (Canlı) Eğitim Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E 3D Türkiye Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 CNN-TÜRK Başarıya Doğru LYS 1 Özel Eğitim Öğleden Sonra

    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 Bloomberg HT Landmarks Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Futbol Pazar Spor Programı Öğleden Sonra

    15.15 Cine-5 Hiç Sinemaya Gitmedim Kültür Sanat Öğleden Sonra
    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.30 Show Vidivodo Eğlence Öğleden Sonra
    15.30 TRT1 Slovakya-Paraguay Maç Öğleden Sonra

    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi
    Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV İtalya’da Sezonun En Güzel Golleri Spor Programı Öğleden
    Sonra
    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    16.00 CNBC-E 24 (Tekrar) Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Fox Çaylak Yabancı Sinema Öğleden Sonra
    16.10 TRT HABER Ayrıntı Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 NTV Zaman Yolcusu Aktüalite Öğleden Sonra

    16.15 Show Evcilik Oyunu (Tekrar) Yarışma Öğleden Sonra
    16.25 TRT1 FIFA 2010 Özel Spor Programı Öğleden Sonra
    16.30 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Akşam Üstü
    16.30 Lig TV Dünya Kupası Günlüğü Spor Programı Öğleden Sonra

    16.30 24 Güzel Oyun Spor Programı Öğleden Sonra
    16.30 Atv Unutulmaz (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.30 TRT3 Amasya Karakucak Güreşleri Spor Programı Öğleden Sonra
    16.30 Cine-5 Araba Takibi Aktüalite Öğleden Sonra

    16.40 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam Üstü
    16.40 Star Extra Extra Small Yarışma Öğleden Sonra
    16.45 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.45 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Kültür&Sohbet Öğleden Sonra

    16.50 CNN-TÜRK Kupa Günlüğü Spor Programı Öğleden Sonra
    16.50 TRT1 İtalya-Yeni Zelanda Maç Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü

    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Gezi Akşam Üstü
    17.10 NTV Haberin Var mı? (Canlı) Yarışma Akşam Üstü

    17.20 TRT HABER Yıldızlara Giden Yol Aktüalite Akşam Üstü
    17.20 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Akşam Üstü

    17.45 TV 8 Nükhet Duru İle Pazar Keyfi Aktüalite Akşam
    17.50 Tnt Hope & Faith Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam

    18.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Akşam
    18.00 TRT1 İtalya-Yeni Zelanda Maç Akşam
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Akşam

    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam
    18.00 Kanal 7 Hasip ile Nasip Yerli Sinema Prime-time
    18.00 E2 Chuck Yabancı Dizi Prime-time
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    18.10 Bloomberg HT Dünya Kupası Özel Spor Programı Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 NTV Tadı Damağımda Yazlıkta Yemek Programı Akşam

    18.25 TRT HABER Görevli Aktüalite Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Tnt Lost Yabancı Dizi Akşam
    18.40 Cine-5 Alice Harikalar Diyarında Yabancı Sinema Akşam

    [​IMG]


    18.50 Lig TV Dünya Kupası Günlüğü Spor Programı Akşam
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 TRT HABER Dünya Kupası Özel Spor Programı Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Play Off Final 3.Karş. Spor Programı
    Prime-time

    19.00 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Yemek Programı Prime-time
    19.05 Habertürk Hayata Dair (Canlı) Aktüalite Prime-time
    19.10 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite
    Prime-time
    19.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Prime-time

    19.20 Lig TV Transfer Dosyası (Canlı) Spor Programı Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 Fox Arka Sıradakiler (Özet) Yerli Dizi Prime-time
    19.50 TRT1 Ünlülerle Söyleşiler Aktüalite Prime-time

    19.50 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Kanaltürk Şaka Şaka Komedi-Kabare Prime-time
    19.55 TRT1 Bir Zahmet Aktüalite Prime-time

    20.00 NTV Yeryüzü Notları Aktüalite Prime-time
    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Star Fear Factor Aksiyon Yarışma Prime-time
    20.00 Show Survivor Kızlar Erkekler Yarışma Prime-time

    20.00 CNN-TÜRK Ankara Kulisi Tartışma Prime-time
    20.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 E2 The Simpsons Yabancı Dizi Gece
    20.00 Tnt Yeşil Kart Yabancı Sinema Prime-time

    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time

    20.00 Bloomberg HT Ali Tezel’e Soralım Aktüalite Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.05 Habertürk Teke Tek Özel Tartışma Prime-time
    20.10 TRT HABER Can Veren Pervaneler Aktüalite Prime-time

    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time
    20.30 Cine-5 Evrenin Askerleri 2: Silah Arkadaşlığı Yabancı Sinema
    Prime-time
    20.30 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Prime-time

    20.45 TRT3 Dünya Ralli Şampiyonası Yarı Sezon Özeti Spor Programı
    Prime-time
    20.45 TRT1 FIFA 2010 Maça Doğru Spor Programı Prime-time
    21.00 TRT HABER Şehir ve Medeniyet Aktüalite Prime-time
    21.00 NTV Tuncel Kurtiz Ve Dostları Aktüalite Prime-time

    21.00 24 Son Durak 174 Yabancı Sinema Prime-time
    21.00 CNBC-E 24 Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 Bloomberg HT Sınırsız Tartışma Prime-time
    21.00 Kanaltürk Görev Mars Yabancı Sinema Prime-time

    21.00 Lig TV Galatasaray-Manisaspor Maç Prime-time
    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time
    21.00 Kanal 7 Çiftçiler Yarışıyor Yarışma Prime-time
    21.00 E2 Dr. Who? Yabancı Dizi Prime-time

    21.15 Samanyolu Kader Çizgisi (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    21.15 TV 8 Av Partisi Yabancı Sinema Prime-time
    21.20 TRT1 Brezilya - Fildişi Sahili Maç Prime-time
    21.30 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time

    21.45 TRT3 Kapadokya Bisiklet Turu Spor Programı Prime-time
    22.00 CNBC-E The Pacific Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu Tartışma Prime-time
    22.00 NTV Hayat Life Belgesel Prime-time

    22.00 TRT HABER Yerli Sinema Yerli Sinema Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.05 Habertürk Olduğu Gibi (Canlı) Tartışma Prime-time

    22.15 Tnt The Office Yabancı Dizi Prime-time
    22.15 TRT3 Spor Dünyası Spor Programı Prime-time
    22.30 TRT1 Brezilya-Fildişi Sahili Maç Prime-time
    22.30 Cine-5 Regenesis Yabancı Dizi Prime-time

    22.40 Star Passaparola Yarışma Gece
    22.45 TRT3 Spor Deyince Spor Programı Prime-time
    22.45 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Prime-time
    22.50 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Gece

    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.10 Atv Samanyolu (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    23.15 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece
    23.15 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece

    23.20 NTV Dünya Kupası Gün Sonu Spor Programı Gece
    23.20 Kanaltürk Transfer Dosyası Spor Programı Gece
    23.30 Lig TV Yaz Gecesi (Canlı) Spor Programı Gece
    23.30 TV 8 Bizim Stadyum Spor Programı Gece

    23.30 24 Kupa Afrika Spor Programı Gece
    23.30 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Gece
    23.30 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Gece
    23.30 Show Evcilik Oyunu Yarışma Prime-time

    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.35 TRT1 FIFA 2010´da Bugün Spor Programı Gece
    23.40 Cine-5 Derin Mevzu (Canlı) Tartışma Gece
    23.45 Fox Gündem Futbol (Canlı) Spor Programı Gece

    00.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 E2 Bored To Death Yabancı Dizi Gece
    00.00 Bloomberg HT Bloomberg Kulüp Aktüalite Gece Yarısı

    00.05 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece Yarısı
    00.10 Star 24 Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.30 Kanal 7 Türk Sineması Yerli Sinema Gece
    01.00 Fox Yalancı Romantik Yerli Dizi Gece Yarısı

    01.00 Samanyolu Aile Mahkemesi Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.30 Show Vidivodo Eğlence Gece
    01.30 Atv Unutulmaz (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı
    02.45 Kanal D Zihin Oyunları Yabancı Sinema Gece
     

Bu Sayfayı Paylaş