1ss Piyano 1.0 İndir

'Diğer Programlar' forumunda Siraç tarafından 7 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

1ss Piyano 1.0 İndir konusu 1ss Piyano 1.0

Boyut : 571 Kb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : SadeceSoft

Tanıtım:
    Bu program sayesinde bilgisayarınızda yüklü olan bir MIDI teknolojisini kullanarak piyano çalabilirsiniz.

Programda 38 ana ses ve 27 ara ses bulunmaktadır. Sertlik ayarı sayesinde sesin çıkışını ayarlayabilirsiniz, çıkış kanalını ve ses yüksekliğinide programdan ayarlayabiliyorsunuz. Eğer dilerseniz ayarları gizleyip tekrar görünür hale getirebiliyorsunuz.

Çaldığınız her nota gerçek piyano sesi olacaktır. Eğer güzel bir ses sisteminiz varsa çok keyif alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Dilerseniz piyanoyu fareniz ile dilersenizde klavyeniz ile çalabilirsiniz. Çaldığınız müzikleri kaydedebileceğiniz gibi kayıtlı olanlarıda dilediğiniz zaman tekrar dinleyebilirsiniz.

Program'ın çalışması için sisteminizde yüklü halde bir MIDI teknolojisi yüklü olmalıdır (Windows XP işletim sistemlerinde zaten mevcuttur.) yoksa programdan ses alamazsınız. Eğer başka bir MIDI teknolojisi sisteminizde yüklü ise program bunların arasında en son yüklenmiş olanı seçerek sesin çıkarılmasını sağlayacaktır.

1ss Piyano 1.0

Bu Sayfayı Paylaş