1ss Ne Dinlemek İsterdim 1.0 İndir

'Diğer Programlar' forumunda Siraç tarafından 22 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

1ss Ne Dinlemek İsterdim 1.0 İndir konusu 1ss Ne Dinlemek İsterdim 1.0

Sürüm : 1.0

Boyut : 563 Kb

Kullanım İzni : Reklamlı (Adware)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : SadeceSoft

Tanıtım:
    Bu program ile Windows Live Messenger'ınızın çalan şarkıyı gösteren özelliğini biraz daha kapsamlı kullanıp çalmasa ile çalıyor gibi görünen şarkı isimleri yazabilir yada kendi özel mesajınızı yazabilirsiniz.

Program bir kaç basit tuş ve bir kaç metin kutusundan oluşuyor. Kullanıcı arabiriminin anlaşılması oldukça basit ve kolay.

Uygulamanın size sağladığı imkan tam olarak Windows Media Player ve Windows Live Messenger eklentilerini kullanarak size "Şu an ne dinliyorum" özelliğini daha değişik kullanma imkanı sağlamasıdır. Programda bulunan 2 mod sayesinde dilerseniz "Şarkı adı - Şarkıcı adı - Şarkı yılı" gibi birbirinden ayrı kutucuklardan şarkı adı belirtebiliyorsunuz, dilerseniz de "Normal Mesaj Modu"na geçerek düz yazı olarak dilediğiniz bir yazıyı kişisel iletinize aktarabiliyorsunuz. Yazdığınız mesajın yayınlanması için programın sağ alt tarafında bulunan "Ayarla" tuşuna basmanız yeterlidir.

Programın sağlıklı çalışması için Windows Media Player ve Windows Live Messenger'ınızın sürümlerinin güncel olmasına dikkat etmenizde fayda var.

Ayrıca programın en güzel özelliklerinden birisi de yaptığınız metin değişikliklerini uygulamadan önce programdan önizleme yaparak görüntüleyebilmeniz. Bu sayede yaptığınız işlemin nasıl görüneceğini uğraşmadan direk gözlemleyebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra programda bulunan yardım bölümü sayesinde de olası bir kaç sorunu kolayca aşabilme imkanız buluyorsunuz.

1ss Ne Dinlemek İsterdim

Bu Sayfayı Paylaş