19 Mayıs İlköğretim Okulu Nevşehir Merkez

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 10 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    19 Mayıs İlköğretim Okulu Nevşehir Merkez konusu 19 Mayıs İlköğretim Okulu Nevşehir Merkez Hakkında - 19 Mayıs İlköğretim Okulu Nevşehir Merkez İletişim - 19 Mayıs İlköğretim Okulu Nevşehir Merkez Tanıtım - 19 Mayıs İlköğretim Okulu Nevşehir Merkez Tarihçesi - 19 Mayıs İlköğretim Okulu Nevşehir Merkez Resimleri

Okulumuz, 1999 yılında inşaatına başlanıp aynı yıl içinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından inşaatı bitirilerek 15/09/1999 tarihinde 19 MAYIS İLKÖĞRETİM OKULU ismiyle MLO Statüsünde 240 Öğrencilik tip proje şeklinde eğitim öğretime açılmıştır.

Okulumuzda gündüzlü eğititim yapılmakta olup seçmeli ders olarak bilgisayar dersi okutulmakta,ayrıca anasınıfı ve 1.2.3. sınıflarada haftada bir saat bilgisayar eğitimi verilmektedir.

Okulumuzda standart sekiz (8) derslik 1 fen labaratuarı,1 sanat teknoloji işliği,1 kütüphane ve okuma salonu,1 müzik odası,rehberlik servisi,3 adet idari oda, Okul aile birliği odası , çok amaçlı salon , genel depo ,spor odası,2 Adet öğretmenler Odası ve merkezi öğrenci kantini,bağımsız girişli anasınıfı mevcuttur.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı:
    19 MAYIS İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: 2000 EVLER MAH. HALI SAHA YANI
    Telefon Numarası: 3842151400
    Faks Numarası: 3842152964
    kaynak
    :webrehberiz.biz

Bu Sayfayı Paylaş