19 Haziran 2010 Cumartesi TV'de Bugün Ne Var

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 18 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    19 Haziran 2010 Cumartesi TV'de Bugün Ne Var konusu TV'de Bugün 19 Haziran 2010 Cumartesi

    06.00 N.Geographic Mavi Balinanın Krallığı Belgesel Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.10 CNN-TÜRK Figen & Nihat Aktüalite Sabah
    06.30 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah

    06.30 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.45 Cine-5 Mozart Çizgi-Film Sabah
    07.00 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Sabah
    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah

    07.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.10 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Sabah
    07.15 TRT HABER Anadolu Mayası Aktüalite Sabah
    07.15 24 Sanat Takibi Aktüalite Sabah
    07.15 Cine-5 Sevimli Dostlar Çizgi-Film Sabah

    07.20 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    07.30 Bloomberg HT Latıtudes Aktüalite Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.40 Cine-5 Leonardo Çizgi-Film Sabah

    08.00 Cine-5 Sonic Underground Çizgi-Film Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah

    08.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    08.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.05 Bloomberg HT Dünya Kupası Özel Spor Programı Sabah

    08.15 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah
    08.15 Fox Zapzup Eğlence Sabah
    08.20 Star Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah

    08.20 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah
    08.25 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    08.25 CNN-TÜRK 5n1k Tartışma Sabah
    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah

    08.50 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    09.00 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Sabah
    09.00 Lig TV Futbol Life Spor Programı Sabah
    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah

    09.00 Kanaltürk Çalınan Taç Çizgi Sinema Sabah
    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    09.10 NTV Basın Odası Aktüalite Sabah
    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 Fox Komedi Türk Komedi-Kabare Sabah
    09.20 Cine-5 Uzay Avcıları Çizgi-Film Sabah

    09.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    09.35 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.40 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
    09.45 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Sabah

    09.50 Cine-5 Fantastik Dörtlü Çizgi Sinema Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah

    10.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar Belgesel Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah
    10.00 TV 8 Bay Tahmin Aktüalite Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah

    10.10 CNN-TÜRK Cem Kozlu ile Başarının İzinde Tartışma Sabah
    10.10 Bloomberg HT Advocates Of Change Aktüalite Sabah
    10.15 Cine-5 Üç Ayı : Korkunç Tehlikeler Çizgi Sinema Sabah
    10.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah

    10.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    11.00 Lig TV İtalya’da Sezonun En Güzel Golleri Spor Programı Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.10 Habertürk Habertürk Özel Tartışma Sabah

    11.15 TRT1 Köşe Bucak Türkiye Gezi Sabah
    11.30 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    11.40 Samanyolu Yeşeren Ümitler Belgesel Sabah
    11.45 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Sabah

    12.00 TRT1 Maveraya Yolculuk Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 Vahe’yle İl İl Türkiye Gezi Öğle
    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle
    12.00 N.Geographic Korsan Avcıları Belgesel Öğle

    12.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    12.00 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Öğle
    12.15 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.20 Cine-5 Portreler Kültür Sanat Öğle

    12.20 TRT HABER Denizce Aktüalite Öğle
    12.20 CNN-TÜRK Yeşilin Peşinde Aktüalite Öğle
    12.30 CNBC-E Iron Man Yabancı Dizi Öğle
    12.30 NTV Sıcak Ve Taze Yemek Programı Öğle

    13.00 TV 8 Haber Haberler Akşam
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Öğle

    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Bloomberg HT Üniversite Medya Eğitim Öğle
    13.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle

    13.10 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğle
    13.20 TRT HABER Kahvehaneler Kültür Sanat Öğle
    13.30 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Öğle

    13.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Öğle
    13.50 TRT1 FIFA 2010 Maça Doğru Spor Programı Öğle
    13.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle

    14.00 Fox Afacan Dörtler Yabancı Sinema Öğle
    14.00 N.Geographic Bozayılar ve Kurtlar Belgesel Öğle
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.00 TRT3 Roland Garros Tenis Turnuvası Spor Programı Öğle

    14.05 Cine-5 Dizi Magazin Magazin Öğle
    14.05 TRT HABER TRT Arşivinden Aktüalite Öğle
    14.10 CNN-TÜRK Kupa Günlüğü Spor Programı Öğle
    14.10 Habertürk Fihrist Aktüalite Öğle

    14.20 TRT1 Hollanda-Japonya Maç Öğle
    14.20 NTV Tadı Damağımda Yazlıkta Gezi Öğle
    14.30 Cine-5 Dizi Magazin Özel Magazin Öğle
    14.30 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle

    14.40 Bloomberg HT İkonoskop Aktüalite Öğleden Sonra
    14.45 TV 8 Cevap Anahtarı Eğitim Öğleden Sonra
    14.45 TRT HABER Sınav 2010 Eğitim Öğle
    14.50 NTV Doğru Tercih (Canlı) Eğitim Öğleden Sonra

    14.50 CNN-TÜRK Başarıya Doğru LYS 1 Özel Eğitim Öğle
    14.50 Samanyolu Maceracı Gezi Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Afrikanın Kayıp Cenneti Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Öğleden Sonra

    15.30 TRT1 Hollanda-Japonya Maç Öğleden Sonra
    15.40 Cine-5 Türkiye Özlemi Gezi Öğleden Sonra
    15.45 Habertürk Türkiye Konuşuyor Aktüalite Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Fransa’da Sezonun En Güzel Golleri Spor Programı Öğleden Sonra

    16.00 CNBC-E ER Yabancı Dizi Akşam Üstü
    16.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Kanal D Komikler Eğlence Öğleden Sonra

    16.05 Habertürk Belgesel Kuşağı Belgesel Öğleden Sonra
    16.10 NTV Hayat (Life) Belgesel Öğleden Sonra
    16.15 Fox Yasemince Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Öğleden Sonra

    16.20 TRT HABER Sahne Tozu Kültür Sanat Öğleden Sonra
    16.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.25 TRT1 FIFA 2010 Özel Spor Programı Öğleden Sonra
    16.30 TRT3 Amasya Karakucak Güreşleri Spor Programı Öğleden Sonra

    16.30 Lig TV Dünya Kupası Günlüğü Spor Programı Öğleden Sonra
    16.35 Cine-5 Nurçak Beyle Sanat Gündemi Kültür Sanat Akşam Üstü
    16.45 TV 8 Alamode Sohbet Akşam Üstü
    16.50 TRT1 Gana-Avustralya Spor Programı Akşam Üstü

    17.00 N.Geographic En Zorlu Tamirler Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü
    17.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam Üstü

    17.00 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü
    17.10 TRT HABER Ve Sinema Aktüalite Akşam Üstü

    17.20 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.20 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Akşam Üstü
    17.25 NTV Prof. Osman Müftüoğlu Yanıtlıyor Aktüalite Akşam Üstü
    17.25 CNN-TÜRK Yeşil Doğa:Güven İslamoğlu Gezi Akşam Üstü

    17.30 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 Cine-5 Mutlu Cırcır Böceği Yabancı Sinema Akşam
    17.45 TV 8 Salı Sefası Eğlence Akşam
    17.45 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Akşam Üstü

    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam Üstü
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam
    18.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Akşam
    18.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Akşam

    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 TRT1 Gana-Avustralya Spor Programı Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.10 Bloomberg HT Dünya Kupası Özel Spor Programı Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 TRT HABER Şehrin Rengi Aktüalite Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.45 CNN-TÜRK Spor Vizyon Haberler Akşam
    18.50 CNN-TÜRK Başarıya Doğru LYS 1 Özel Eğitim Akşam
    18.50 Lig TV Dünya Kupası Günlüğü Spor Programı Akşam

    [​IMG]


    18.55 NTV Doğru Tercih (Canlı) Eğitim Akşam
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 TRT HABER Dünya Kupası Özel Spor Programı Prime-time
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Play Off Final 3.Karş. Spor Programı Prime-time
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time

    19.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Prime-time
    19.05 Habertürk Hayata Dair (Canlı) Aktüalite Prime-time
    19.10 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite Prime-time
    19.20 Lig TV Transfer Dosyası (Canlı) Spor Programı Prime-time

    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.30 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Prime-time
    19.40 TRT3 Milli Piyango Çekilişi Eğlence Prime-time

    19.50 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.50 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Play Off Final 3.Karş. Spor Programı Prime-time
    19.50 Samanyolu Efsane Usta Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time

    19.50 Kanaltürk Kung Fu Sokağı Yabancı Sinema Prime-time
    19.50 TRT1 Ünlülerle Söyleşiler Eğlence Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    19.55 TRT1 Bir Zahmet Aktüalite Prime-time

    20.00 Fox Olacak O Kadar Komedi-Kabare Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 NTV Bay Yeşil Aktüalite Prime-time
    20.00 CNBC-E 3D Türkiye Belgesel Prime-time

    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time

    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.05 Habertürk Basın Kulübü (Tekrar) Tartışma Prime-time
    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.30 Cine-5 Zaman Polisi Yabancı Sinema Prime-time

    20.30 TRT HABER Gündeme Özel Aktüalite Prime-time
    20.45 TRT1 FIFA 2010 Maça Doğru Spor Programı Prime-time
    20.45 TRT3 Dünya Ralli Şampiyonası Yarı Sezon Özeti Spor Programı Prime-time
    21.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Prime-time

    21.00 Lig TV Hollanda’da Sezonun En Güzel Golleri Spor Programı Prime-time
    21.00 NTV Üç Soprano Konseri Konser Prime-time
    21.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Yemek Programı Prime-time

    21.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Prime-time
    21.15 TV 8 Büyük Direniş Yabancı Sinema Prime-time
    21.15 TRT HABER El Yapımı Aktüalite Prime-time
    21.20 TRT1 Kamerun-Danimarka Maç Prime-time

    21.20 Samanyolu Barışa Yolculuk Aktüalite Prime-time
    21.30 Bloomberg HT 60 Dakika Sohbet Prime-time
    21.30 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    21.30 Lig TV Beşiktaş-Fenerbahçe Maç Prime-time

    21.45 Kanaltürk Mesaj Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 TRT3 Limit Yok Spor Programı Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Menemen Aktüalite Prime-time
    22.00 CNBC-E 24 Yabancı Dizi Gece

    22.00 TRT HABER Pozitif Haber Aktüalite Prime-time
    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Prime-time
    22.10 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Prime-time

    22.15 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time
    22.30 Bloomberg HT HT Life Aktüalite Prime-time
    22.30 TRT1 Kamerun-Danimarka Maç Prime-time
    22.30 NTV Gece Bülteni Haberler Prime-time

    22.45 Cine-5 Sinema Meclisi (Canlı) Tartışma Gece
    22.45 TRT3 Spor Deyince Spor Programı Prime-time
    23.00 Fox Ergen Ring Ateşi Spor Programı Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece

    23.00 TRT HABER İncesaz Aktüalite Gece
    23.00 CNBC-E The Pacific (Tekrar) Yabancı Dizi Gece
    23.00 NTV Zaman Yolcusu Aktüalite Gece
    23.00 CNN-TÜRK Saba Tümer’le Bu Gece Sohbet Gece

    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Tartışma Gece
    23.15 TV 8 Seray Sever Ve Erkekler Sohbet Gece

    23.20 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Gece
    23.30 Lig TV Yaz Gecesi (Canlı) Spor Programı Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.35 TRT1 FIFA 2010´da Bugün Spor Programı Gece

    00.00 CNBC-E Nip/Tuck Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.15 NTV Güzel Haberler (Canlı) Sohbet Gece Yarısı

    00.50 Kanaltürk Öldüren Şüphe Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 Samanyolu Günlük Aktüalite Gece Yarısı
    01.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.15 TV 8 Buz Hasadı Yabancı Sinema Gece Yarısı

    01.15 CNN-TÜRK Tarafsız Bölge Tartışma Gece Yarısı
    01.30 Cine-5 Fareler Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.45 Fox Şifreler Aktüalite Gece Yarısı
    02.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    05.40 Cine-5 Mozart Çizgi-Film Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş