16f877 ile ks0108 entegreli 128x64 glcd sürmek

'Elektrik Projeleri' forumunda Siraç tarafından 13 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    16f877 ile ks0108 entegreli 128x64 glcd sürmek konusu

16f628e de uyarlanabilen ccs pic c programını veriyorum, ancak lcd ye bütün portları bağlanınca 18 ayaklı pici sadece grafik sunum için kullanabiliyoruzAslında 16f877 yerine 18f452 gibi port sayısı fazla 8k üzeri bellekli pic ler kullılabilir 3 seçim sizin Ben YMS marka yine 20 pin bir glcd kullandım ayağı potun orta ayağına potun diğer iki ayağını da 18 e ve toprağa bağlayarak kontrast ayarı yapmam gerekmişti Rar lı dosyada pek çok açıklama ve bilgi var umarım takılmazsınız kolay gelsin diyorum

Bundan sonrası sizin hayal gücünüze kalmış İster ses devreleriyle beraber animasyon efekt amaçlı kullanın, ister basit bi a/d çevirici uygulamasıyla osiloskop yapın, ister tetris satranç tarzı oyun yapın

ALINTI​

2. istiyar

istiyar Yeni Üye

zip li klsaör nerede?

3. istiyar

istiyar Yeni Üye

klasör demek istedim

4. istiyar

istiyar Yeni Üye

arkadaşlar; "16f877_ile_ks0108_entegreli_128x64_glcd_surmek" konulu zipli kalasöre nasıl ulaşabilirim? tşk..

5. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

araştırdım yanlız bulamdım konuyla ilgili daha geniş bilgi için aşağıdaki siteye bakabilirsiniz.

BURDAN

6. Google

Google Özel Üye

Emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler.

7. abdullahsavas

abdullahsavas Yeni Üye

bi bakalım inşallah yararlı olur

Bu Sayfayı Paylaş