13 Haziran 2010 Pazar TV'de Bugün Ne var

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 13 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    13 Haziran 2010 Pazar TV'de Bugün Ne var konusu TV'de Bugün 13 Haziran 2010 Pazar

    06.00 TRT HABER Euronews Belgesel Sabah
    06.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah
    06.00 Tnt Fosters Home Çizgi-Film Sabah
    06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çizgi-Film Sabah


    06.00 Cine-5 Mozart Çizgi-Film Sabah
    06.10 CNN-TÜRK Figen & Nihat Aktüalite Sabah
    06.20 Atv Hayal ve Gerçek Yerli Dizi Sabah
    06.25 Cine-5 Sevimli Dostlar Çizgi-Film Sabah


    06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
    06.30 Show Kahraman Güvercin Yabancı Sinema Sabah
    06.30 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Sabah
    06.40 Star Genç Savaşçılar Çizgi-Film Sabah


    06.40 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.45 Fox Şakalamaca Eğlence Sabah
    06.45 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah
    06.50 Cine-5 Leonardo Çizgi-Film Sabah


    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    07.00 Tnt FlapJack Çizgi-Film Sabah
    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 N.Geographic Hayvan Otopsisi Belgesel Sabah


    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    07.00 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah
    07.00 Kanal D Gülbeyaz Yerli Dizi Sabah


    07.00 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Sabah
    07.10 Habertürk Belgesel Kuşağı Belgesel Sabah
    07.10 TRT HABER Ömür Dediğin Aktüalite Sabah
    07.10 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah


    07.10 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
    07.15 Fox Komedi Türk Komedi-Kabare Sabah
    07.20 CNN-TÜRK Görmeniz Gereken 50 Yer Gezi Sabah
    07.20 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah


    07.25 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    07.30 Star Benden Baba Olmaz Yerli Dizi Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    08.00 E2 Rachael Ray Show Eğlence Sabah


    08.00 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    08.00 Bloomberg HT Fashion Memoir Aktüalite Sabah
    08.00 Kanal D Acemi Cadı Yerli Dizi Sabah
    08.00 Cine-5 Uzay Avcıları Çizgi-Film Sabah


    08.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    08.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah
    08.00 Tnt Garfield Çizgi-Film Sabah


    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 Kanal 7 Asr-ı Saadet ten Tablolar Kültür&Sohbet Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah
    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah


    08.10 Atv Selena Yerli Dizi Sabah
    08.15 TRT HABER Portreler Galerisi Kültür Sanat Sabah
    08.15 24 Kırmızı Halı Aktüalite Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah


    08.20 Cine-5 Ninja Kaplumbağalar Çizgi-Film Sabah
    08.25 CNN-TÜRK 5n1k Tartışma Sabah
    08.30 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    08.40 Star Star Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah


    08.45 Cine-5 Fantastik Dörtlü Çizgi-Film Sabah
    09.00 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    09.00 Bloomberg HT Dünya Kupası Özel Spor Programı Sabah
    09.00 Tnt Camp Lazlo Çizgi-Film Sabah


    09.00 24 Haber Haberler Sabah
    09.00 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 Show Özgür Şef Aktüalite Sabah


    09.00 Cine-5 Çirkin Ördek Yavrusu Elf ve Ejderhaların Öyküsü Çizgi
    Sinema Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 TV 8 8.Etap Aktüalite Sabah
    09.00 Lig TV Footbrazil Spor Programı Sabah


    09.10 NTV Sıradışı Sesler Konser Sabah
    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah
    09.15 Fox Barbie Deniz Kızı Hikayesi Yabancı Sinema Sabah
    09.20 TRT HABER Seyyahların İzinde Aktüalite Sabah


    09.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Yabancı Dizi Sabah
    09.30 Lig TV Premier League World Spor Programı Sabah
    09.35 TRT1 Dönüm Noktası Belgesel Sabah
    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah


    09.40 Star Süper Star Life Magazin Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah
    10.00 Atv Yaşamdan Dakikalar Kültür Sanat Sabah
    10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah


    10.00 N.Geographic Yırtıcıların Savaşalanı Belgesel Sabah
    10.00 TV 8 Galaksi Rehberi Gezi Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 Samanyolu Ayna Gezi Sabah


    10.00 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
    10.10 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah


    10.10 Bloomberg HT Wellbeing A To Z Aktüalite Sabah
    10.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    10.40 Tnt Macgyver Yabancı Dizi Sabah
    10.45 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Sabah


    10.45 TV 8 İnsan İnsana Aktüalite Sabah
    11.00 Lig TV FIFA 1990 Resmi Dünya Kupası Filmi Spor Programı

    Sabah
    11.00 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah


    11.00 Fox Ninja Warrior Eğlence Sabah
    11.00 Kanal D Oyuncak Hikayesi Çizgi Sinema Sabah
    11.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    11.10 Habertürk Ajanda (Canlı) Aktüalite Sabah


    11.15 Kanal 7 Başkent Kulisi Aktüalite Sabah
    11.20 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    11.40 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah
    11.50 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Öğle


    12.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğle
    12.00 Kanaltürk Pazar Politika Tartışma Öğle
    12.00 TV 8 Vahe’yle İl İl Türkiye Gezi Öğle
    12.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Öğle


    12.00 Atv Eko Pazar Aktüalite Öğle
    12.00 CNN-TÜRK Pazar 12 Aktüalite Öğle
    12.00 24 Ankara Masası Tartışma Öğle
    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle


    12.10 TRT HABER Kuşak Farkı Haberler Öğle
    12.10 Bloomberg HT Power Players Aktüalite Öğle
    12.15 Fox ZapZup Eğlence Öğle
    12.30 CNBC-E Iron Man Yabancı Dizi Öğle


    12.30 Show Tekno Trend Aktüalite Öğle
    12.30 Kanal 7 Öğle Haberleri Haberler Öğle
    12.45 Kanal D Komikler Eğlence Öğle
    12.50 Star Haneler Eğlence Öğle


    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 CNBC-E Smallville - Türkçe Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    13.00 Atv Gizli Hazine Yabancı Sinema Öğle


    13.00 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Tnt Ugly Betty Yabancı Dizi Öğle
    13.00 Tnt Less Than Perfect Yabancı Dizi Öğle


    13.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Öğle
    13.00 Bloomberg HT Soru-Cevap Aktüalite Öğle
    13.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    13.10 Habertürk Airport Aktüalite Öğle


    13.15 TRT HABER Süper Spor Spor Programı Öğle
    13.15 Cine-5 Artı Değer Aktüalite Öğle
    13.20 TRT1 Yerli Belgesel Belgesel Öğle
    13.20 TV 8 Cevap Anahtarı Eğitim Öğle


    13.20 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Öğle
    13.30 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Öğle
    13.30 Fox Süper Kulüp (Canlı) Magazin Öğle
    13.35 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Öğle


    13.40 Cine-5 Kısa Metraj Kültür Sanat Öğle
    13.45 Kanal D Neredesin Firuze Yerli Sinema Öğle
    13.50 TRT1 FIFA 2010 Maça Doğru Spor Programı Öğle
    13.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle


    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    14.00 TRT3 Roland Garros Tenis Turnuvası Spor Programı Öğle
    14.00 N.Geographic Bilinen Evren Belgesel Öğle
    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle


    14.05 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Yemek Programı Öğle
    14.10 Atv Parmaklıklar Ardında Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.10 NTV Bay Yeşil Aktüalite Öğle
    14.15 Lig TV Fenerbahçe-Gençlerbirliği Maç Öğle


    14.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Öğle
    14.25 TRT1 Cezayir-Slovenya Maç Öğle
    14.30 Star Papatyam (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
    14.30 CNN-TÜRK Emlak Gündemi Aktüalite Öğle


    14.30 TV 8 Komiklik Zor Zanaat Kültür&Sohbet Öğleden Sonra
    14.40 Samanyolu Barışa Yolculuk Gezi Öğleden Sonra
    15.00 Kanal 7 Serdem in Mutfağı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Öğleden Sonra


    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E 3D Safari Africa Belgesel Öğleden Sonra
    15.00 Fox Su Gibi Ekstra Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.00 Bloomberg HT Landmarks Aktüalite Öğleden Sonra


    15.10 NTV Zaman Yolcusu Aktüalite Öğleden Sonra
    15.10 Habertürk Futbol Pazar Spor Programı Öğleden Sonra
    15.10 Cine-5 Hiç Sinemaya Gitmedim Kültür Sanat Öğleden Sonra
    15.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Öğleden Sonra


    15.20 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Öğleden Sonra
    15.20 CNN-TÜRK Check-Up Ekstra Sağlık Öğleden Sonra
    15.20 TRT HABER Kahvehaneler Aktüalite Öğleden Sonra
    15.30 TRT1 Cezayir-Slovenya Maç Öğleden Sonra


    15.30 Show Vidivodo Eğlence Öğleden Sonra
    15.45 TV 8 Comedya Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    15.50 Universal Channel Agatha Christie'nin Poirot'su Yabancı Dizi

    Öğleden Sonra
    16.00 E2 Merlin Yabancı Dizi Öğleden Sonra


    16.00 N.Geographic Inside Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E 24 (Tekrar) Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Bloomberg HT Globetrotting Aktüalite Öğleden Sonra


    16.10 TRT HABER Ayrıntı Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 NTV Güzel Haberler Sohbet Öğleden Sonra
    16.15 Show Evcilik Oyunu (Tekrar) Yarışma Öğleden Sonra
    16.15 24 Güzel Oyun Spor Programı Öğleden Sonra


    16.20 Atv Canım Ailem Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.20 Cine-5 Araba Takibi Aktüalite Öğleden Sonra
    16.25 TRT1 FIFA 2010 Özel Spor Programı Öğleden Sonra
    16.30 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Akşam Üstü


    16.30 Lig TV Dünya Kupası Günlüğü Spor Programı Öğleden Sonra
    16.30 Fox Yasemince Komedi-Kabare Öğleden Sonra
    16.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam Üstü
    16.30 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra


    16.40 Star Extra Extra Small Yarışma Öğleden Sonra
    16.45 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Akşam Üstü
    16.55 TRT1 Sırbistan-Gana Maç Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Akşam Üstü


    17.00 N.Geographic Firavunun Ölümü Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Gezi Akşam Üstü
    17.10 NTV Haberin Var mı? (Canlı) Yarışma Akşam Üstü


    17.15 TRT HABER Yıldızlara Giden Yol Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 24 Kafa Dengi Aktüalite Akşam Üstü
    17.45 TV 8 Nükhet Duru İle Pazar Keyfi Aktüalite Akşam
    17.50 Tnt Hope & Faith Yabancı Dizi Öğleden Sonra


    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam
    17.50 Cine-5 Yankee Zulu Yabancı Sinema Akşam Üstü
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam
    18.00 TRT1 Sırbistan-Gana Maç Akşam


    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 TRT3 Limit Yok Spor Programı Prime-time
    18.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Akşam
    18.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Akşam


    18.00 N.Geographic Nefertitinin Yolculuğu Belgesel Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 E2 Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
    18.10 Bloomberg HT Dünya Kupası Özel Spor Programı Akşam


    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 NTV Tadı Damağımda Yazlıkta Yemek Programı Akşam
    18.25 TRT HABER Görevli Aktüalite Akşam


    18.30 TRT3 F1 Kanada Grand Prix Spor Programı Akşam
    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.30 Tnt Lost Yabancı Dizi Akşam
    18.45 Lig TV Dünya Kupası Countdown Spor Programı Akşam


    18.50 TRT1 FIFA 2010 Maçın Ardından Spor Programı Akşam
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Mısırın Öte Dünyası Belgesel Prime-time


    [​IMG]


    19.00 Lig TV Dünya Kupası Günlüğü Spor Programı Prime-time
    19.00 TRT HABER Dünya Kupası Özel Spor Programı Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Prime-time


    19.00 CNN-TÜRK Kokpit Aktüalite Prime-time
    19.05 Habertürk Hayata Dair (Canlı) Aktüalite Prime-time
    19.10 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite

    Prime-time
    19.15 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Prime-time


    19.30 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Prime-time
    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.40 Fox Arka Sıradakiler (Özet) Yerli Dizi Prime-time
    19.45 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Prime-time


    19.50 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.50 Samanyolu Ölümsüz Kahramanlar Yerli Dizi Prime-time
    19.50 Kanaltürk Şaka Şaka Komedi-Kabare Prime-time
    19.55 TRT1 Eğlence Programı Eğlence Prime-time


    20.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time


    20.00 TRT HABER Haber Haberler Prime-time
    20.00 Tnt Bir Aradayız Hepsi Bu Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 NTV Yeryüzü Notları Aktüalite Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time


    20.00 Atv Aşk Bir Hayal Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Star Hitman Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Show Survivor Kızlar Erkekler Yarışma Prime-time
    20.00 CNN-TÜRK Ankara Kulisi Tartışma Prime-time


    20.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 E2 The Simpsons Yabancı Dizi Gece
    20.05 Habertürk Teke Tek Özel Tartışma Prime-time
    20.10 TRT HABER Can Veren Pervaneler Aktüalite Prime-time


    20.15 Kanal D Çok Güzel Hareketler Bunlar Eğlence Prime-time
    20.15 24 Keşke Olmasaydı Aktüalite Prime-time
    20.30 Cine-5 DNA Korsanları Yabancı Sinema Prime-time
    20.40 TRT1 FIFA 2010 Maça Doğru Spor Programı Prime-time


    21.00 CNBC-E 24 Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 E2 Dr. Who? Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 NTV Tadı Damağımda Yazlıkta Yemek Programı Prime-time
    21.00 Lig TV Galatasaray-Trabzonspor Maç Prime-time


    21.00 N.Geographic Kraliçe Aslan Belgesel Prime-time
    21.00 Kanal 7 Ben Bir Garip Keloğlanım Yerli Sinema Prime-time
    21.00 Kanal 7 Çiftçiler Yarışıyor Yarışma Prime-time
    21.05 TRT HABER Şehir ve Medeniyet Aktüalite Prime-time


    21.15 TV 8 1408 Yabancı Sinema Prime-time
    21.20 Samanyolu Ritmini Arayan Kalpler Yerli Dizi Prime-time
    21.25 TRT1 Almanya-Avustralya Maç Prime-time
    21.30 24 Candida Yabancı Sinema Prime-time


    21.30 TRT3 Spor Dünyası Spor Programı Prime-time
    21.30 Bloomberg HT Ali Tezel’e Soralım Aktüalite Prime-time
    21.30 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    21.45 Star Anestezi Yabancı Sinema Prime-time


    21.50 Kanaltürk Transfer Dosyası Spor Programı Prime-time
    22.00 N.Geographic Sırtlan Kraliçe Belgesel Prime-time
    22.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    22.00 NTV Hayat Life Belgesel Prime-time


    22.00 TRT3 Spor Magazin Spor Programı Prime-time
    22.00 CNBC-E The Pacific Yabancı Dizi Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Eğrisi Doğrusu Tartışma Prime-time
    22.05 TRT HABER Uzak İhtimal Yerli Sinema Prime-time


    22.05 Habertürk Olduğu Gibi (Canlı) Tartışma Prime-time
    22.15 Tnt The Office Yabancı Dizi Prime-time
    22.30 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Prime-time
    22.30 TRT1 Almanya-Avustralya Maç Prime-time


    22.30 Star Passaparola Yarışma Gece
    22.30 Cine-5 Regenesis Yabancı Dizi Prime-time
    22.30 TRT3 Mavi Tutku Spor Programı Prime-time
    22.45 Lig TV İkiye Bir Spor Programı Prime-time


    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 NTV Gündemdekiler (Canlı) Tartışma Gece
    23.00 TRT3 Özel Dosya Spor Programı Gece
    23.10 Atv Kuşku Yabancı Sinema Gece


    23.15 Kanal D Medya Kralı Eğlence Gece
    23.15 Samanyolu 4. Osman (Tekrar) Yerli Dizi Gece
    23.25 TRT1 FIFA 2010´da Bugün Spor Programı Gece
    23.30 24 Kupa Afrika Spor Programı Gece


    23.30 Lig TV Yaz Gecesi (Canlı) Spor Programı Gece
    23.30 TV 8 Bizim Stadyum Spor Programı Gece
    23.30 Tnt 30 Rock Yabancı Dizi Gece
    23.30 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Gece


    23.30 Fox Gerçek Futbol (Canlı) Spor Programı Gece
    23.30 Show Evcilik Oyunu Yarışma Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 TRT HABER Turkuvaz Kültür Sanat Gece


    23.40 Cine-5 Derin Mevzu (Canlı) Tartışma Gece
    23.40 TRT HABER El Yapımı Aktüalite Gece
    23.40 Bloomberg HT Bloomberg Kulüp Aktüalite Gece
    00.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı


    00.00 E2 Bored To Death Yabancı Dizi Gece
    00.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Gece Yarısı
    00.00 Kanaltürk Avanak Ajan Yabancı Sinema Gece Yarısı
    00.05 CNN-TÜRK Oradaydım Belgesel Gece Yarısı


    01.00 CNBC-E 24 Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.00 Star 24 Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.15 Fox Yalancı Romantik Yerli Dizi Gece Yarısı
    01.20 Kanal 7 Haber Maratonu Haberler Gece


    01.30 Atv Gönülçelen Yerli Dizi Gece
    01.30 Show Vidivodo Eğlence Gece
    02.45 Kanal D Tetikçi Yabancı Sinema Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş