125.yıl İlköğretim Okulu Bilgileri Çorlu Tekirdağ

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 16 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    125.yıl İlköğretim Okulu Bilgileri Çorlu Tekirdağ konusu Çorlu 125.yıl İlköğretim Okulu Hakkında - 125.yıl İlköğretim Okulu Tanıtımı - 125.yıl İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - 125.yıl İlköğretim Okulu Resimleri

125.yıl İlköğretim Okulu Tekirdağ Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 125.yıl İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 125.yıl İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 125.yıl İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 125.yıl İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: 125.YIL İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: YEŞİLTEPE MAH. NAMIK KEMAL CAD. NO.120

Telefon Numarası: 2826866003
    Faks Numarası: 2826866003

Tarihçe

Okulumuz 18.09.2006 tarihinde normal öğretim olarak eğitim ve öğretime açılmıştır.Açıldığında sadece 1.sınıflar bulunan okulumuzda 20/11/2006 tarihinden itibaren diğer sınıflarımız da oluşturulmuştur.Adını Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK'ün doğum yılından almıştır.

16 Şubemiz ve 495 öğrencimiz bulunmaktadır. .Halen okulumuzda 1 müdür, 2 müdür yardımcısı,10 Sınıf Öğretmeni, 1 Okul Öncesi Öğretmeni, 6 Branş Öğretmeni ve 1 Rehber öğretmenimiz bulunmaktadır.

Okulumuz 16 derslikli olup, tamamı şu anda kullanılmaktadır.

Okulumuzun bina kullanım alanı 672 m2'dir. Bahçe alanımız ise 4233 m2'dir.Toplam olarak yaklaşık 5000 m2'lik bir alanı vardır.Bahçemizin bir bölümünde basketbol sahamız bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

webrehberi.biz

Bu Sayfayı Paylaş