12 Haziran 2010 Cumartesi TV'de Bugün Ne Var

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 12 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    12 Haziran 2010 Cumartesi TV'de Bugün Ne Var konusu TV'de Bugün 12 Haziran 2010 Cumartesi

    06.00 N.Geographic Mavi Balinanın Krallığı Belgesel Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.10 CNN-TÜRK Menemen Aktüalite Sabah
    06.30 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Sabah

    06.40 TRT1 Sabah Sefası Aktüalite Sabah
    06.45 Cine-5 Mozart Çizgi-Film Sabah
    07.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    07.00 Samanyolu Tv Filmi Yerli Sinema Sabah

    07.00 24 Haber Haberler Sabah
    07.00 Kanaltürk Laf Aramızda Magazin Sabah
    07.00 TV 8 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    07.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    07.00 Fox Zapzup Eğlence Sabah
    07.10 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Sabah
    07.15 TRT HABER Anadolu Mayası Aktüalite Sabah
    07.15 24 Sanat Takibi Aktüalite Sabah

    07.15 Cine-5 Sevimli Dostlar Çizgi-Film Sabah
    07.20 CNN-TÜRK Görmeniz Gereken 50 Yer Gezi Sabah
    07.30 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
    07.30 TRT1 Yerli Dizi Yerli Dizi Sabah

    07.30 Bloomberg HT Latıtudes Aktüalite Sabah
    07.40 Cine-5 Leonardo Çizgi-Film Sabah
    08.00 Cine-5 Sonic Underground Çizgi-Film Sabah
    08.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah

    08.00 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
    08.00 CNBC-E Fairly Odd Parents Çizgi-Film Sabah
    08.00 24 Haber Haberler Sabah
    08.00 NTV Haberler Haberler Sabah

    08.00 N.Geographic Muhteşem Dörtlü Belgesel Sabah
    08.05 Bloomberg HT Dünya Kupası Özel Spor Programı Sabah
    08.20 Samanyolu Hakkını Helal Et Yerli Dizi Sabah
    08.20 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Sabah

    08.20 TRT1 Yabancı Sinema Yabancı Sinema Sabah
    08.20 Star Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    08.25 CNN-TÜRK Açıkça Aktüalite Sabah
    08.25 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah

    08.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
    08.30 Fox Komedi Türk Komedi-Kabare Sabah
    08.50 Cine-5 Lyoko Kodu Çizgi-Film Sabah
    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah

    09.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
    09.00 Kanaltürk Alice Harikalar Diyarında Çizgi Sinema Sabah
    09.00 TV 8 Bi İş İçin Lazım Aktüalite Sabah
    09.00 Lig TV Futbol Life Spor Programı Sabah

    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah
    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.10 NTV Yeşil Tatil Gezi Sabah
    09.10 Habertürk Burası Haftasonu Aktüalite Sabah

    09.15 Cine-5 Uzay Avcıları Çizgi-Film Sabah
    09.30 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
    09.40 Cine-5 Ninja Kaplumbağalar Çizgi-Film Sabah
    09.40 Samanyolu Ayna Gezi Sabah

    09.45 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Sabah
    10.00 24 Haftasonu Moderatörü Aktüalite Sabah
    10.00 TRT HABER Haber Tadında Haberler Sabah
    10.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah

    10.00 TV 8 Bay Tahmin Aktüalite Sabah
    10.00 N.Geographic Tarih Öncesi Yırtıcılar Belgesel Sabah
    10.00 TRT1 Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.00 NTV Haber Merkezi Haftasonu Aktüalite Sabah

    10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
    10.05 Cine-5 Fantastik Dörtlü Çizgi Sinema Sabah
    10.10 CNN-TÜRK Cem Kozlu ile Başarının İzinde Tartışma Sabah
    10.30 Cine-5 Üç Ayı:Şaşırtıcı Maceraperestler Çizgi Sinema Sabah

    10.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
    10.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
    10.40 Bloomberg HT Advocates Of Change Aktüalite Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah

    11.00 Fox Arka Sıradakiler Yerli Dizi Sabah
    11.00 Lig TV FIFA 2002 Resmi Dünya Kupası Filmi Spor Programı
    Sabah
    11.10 Habertürk Habertürk Özel Tartışma Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Belgesel;Dünya Belgesel Sabah

    11.15 TRT1 Köşe Bucak Türkiye Gezi Sabah
    11.30 CNBC-E Avatar Çizgi-Film Sabah
    11.40 Samanyolu Yeşeren Ümitler Belgesel Sabah
    12.00 Bloomberg HT Deluxe Aktüalite Öğle

    12.00 TRT1 Maveraya Yolculuk Belgesel Öğle
    12.00 N.Geographic Korsan Avcıları Belgesel Öğle
    12.00 TV 8 Vahe’yle İl İl Türkiye Gezi Öğle
    12.00 CNBC-E Star Wars The Clone Wars Yabancı Dizi Öğle

    12.15 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    12.20 TRT HABER Denizce Aktüalite Öğle
    12.20 CNN-TÜRK Eko Trip Aktüalite Öğle
    12.20 NTV Doğru Tercih Eğitim Öğle

    12.25 Cine-5 Portreler Kültür Sanat Öğle
    12.30 CNBC-E Iron Man Yabancı Dizi Öğle
    12.30 24 Eğitim Atölyesi Eğitim Öğle
    13.00 Atv Gün Ortası Haberler Öğle

    13.00 CNBC-E Smallville - Türkçe Yabancı Dizi Öğle
    13.00 CNN-TÜRK Başarıya Doğru SBS Özel Eğitim Öğle
    13.00 TV 8 Haber Haberler Akşam
    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle

    13.00 TRT HABER Sınav 2010 Eğitim Öğle
    13.00 Show Gün Ortası Haberleri Haberler Öğle
    13.00 Bloomberg HT Üniversite Medya Eğitim Öğle
    13.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle

    13.10 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Öğle
    13.10 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.10 Habertürk Aktüalite Aktüalite Öğle
    13.20 NTV Günün İçinden (Canlı) Haberler Öğle

    13.20 TV 8 Cevap Anahtarı Eğitim Öğle
    13.30 Kanaltürk Medyatik Aktüalite Öğle
    13.50 TRT1 FIFA 2010 Maça Doğru Spor Programı Öğle
    13.58 TRT3 TRT-3 Açılış Advertorial Öğle

    14.00 Fox Senin Uğruna Yerli Dizi Öğle
    14.00 N.Geographic Bozayılar ve Kurtlar Belgesel Öğle
    14.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğle
    14.00 Cine-5 Dizi Magazin Magazin Öğle

    14.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğle
    14.00 TRT3 Dünya Okçuluk Kupası 2.Etap Spor Programı Öğle
    14.05 TRT HABER Şehir Ve Medeniyet Aktüalite Öğle
    14.10 NTV Hayat (Life) Belgesel Öğle

    14.10 Habertürk Fihrist Aktüalite Öğle
    14.15 Lig TV Antalyaspor-Fenerbahçe Maç Öğle
    14.25 TRT1 Güney Kore-Yunanistan Maç Öğle
    14.30 Cine-5 Dizi Magazin Özel Magazin Öğle

    14.40 Bloomberg HT İkonoskop Aktüalite Öğleden Sonra
    14.50 Samanyolu Maceracı Gezi Öğleden Sonra
    15.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Afrikanın Kayıp Cenneti Belgesel Öğleden Sonra

    15.10 TRT HABER Kahvehaneler Kültür Sanat Öğleden Sonra
    15.10 CNN-TÜRK İş Seyahati Gezi Öğleden Sonra
    15.15 24 Futbol Efsaneleri Spor Programı Öğleden Sonra
    15.20 TV 8 Bunu Konuşalım Aktüalite Öğleden Sonra

    15.30 TRT1 Güney Kore-Yunanistan Maç Öğleden Sonra
    15.40 TRT HABER Tekno Haber Aktüalite Öğleden Sonra
    15.40 Cine-5 Türkiye Özlemi Gezi Öğleden Sonra
    15.45 Habertürk Türkiye Konuşuyor Aktüalite Öğleden Sonra

    16.00 Lig TV Haber (Canlı) Haberler Öğleden Sonra
    16.00 N.Geographic Mega Yapılar Belgesel Öğleden Sonra
    16.00 TRT3 Formula 1 Magazin Spor Programı Öğleden Sonra
    16.00 CNBC-E ER Yabancı Dizi Akşam Üstü

    16.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra
    16.00 Kanal D Komikler Eğlence Öğleden Sonra
    16.00 Fox Ömre Bedel Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Belgesel Belgesel Öğleden Sonra

    16.10 NTV Günlerin Getirdiği Aktüalite Öğleden Sonra
    16.10 CNN-TÜRK Check-Up Sağlık Öğleden Sonra
    16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Öğleden Sonra
    16.15 24 Reel Sektör Aktüalite Öğleden Sonra

    16.20 Samanyolu Tv Filmi Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.20 TRT HABER Sahne Tozu Kültür Sanat Öğleden Sonra
    16.25 TRT1 FIFA 2010 Özel Spor Programı Öğleden Sonra
    16.30 Lig TV Dünya Kupası Günlüğü Spor Programı Öğleden Sonra

    16.30 Bloomberg HT Explore Aktüalite Öğleden Sonra
    16.35 Cine-5 Nurçak Beyle Sanat Gündemi Kültür Sanat Akşam Üstü
    16.45 TV 8 Alamode Sohbet Akşam Üstü
    16.55 TRT1 Arjantin-Nijerya Spor Programı Akşam Üstü

    17.00 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Akşam Üstü
    17.00 TRT3 Uluslararası Cezmi Or Atletizm Kupası Yarışları Spor
    Programı Akşam Üstü
    17.00 N.Geographic En Zorlu Tamirler Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Akşam Üstü

    17.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Lezzete Yolculuk Yemek Programı Akşam Üstü
    17.10 NTV Prof. Osman Müftüoğlu Yanıtlıyor Aktüalite Akşam Üstü

    17.10 TRT HABER Ve Sinema Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 CNN-TÜRK Smaç Spor Programı Akşam Üstü
    17.15 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.30 24 Ah Güzel İstanbul Aktüalite Akşam Üstü

    17.45 TV 8 Salı Sefası Eğlence Akşam
    17.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.50 Cine-5 Ajan Kedi İş Başında Yabancı Sinema Akşam
    18.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Akşam

    18.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Akşam
    18.00 TRT3 Dünya Okçuluk Kupası 2.Etap Spor Programı Prime-time
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam

    18.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam
    18.00 TRT1 Arjantin-Nijerya Spor Programı Akşam
    18.10 Bloomberg HT Dünya Kupası Özel Spor Programı Akşam

    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.15 24 Sanat Takibi Aktüalite Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 NTV Futbol Mundial Spor Programı Akşam

    18.30 Fox Fox Ana Haber Haberler Akşam
    18.45 CNN-TÜRK Spor Vizyon Haberler Akşam
    18.45 TRT HABER Şehrin Rengi Aktüalite Akşam
    18.45 Lig TV Dünya Kupası Countdown Spor Programı Akşam

    [​IMG]


    18.50 TRT1 FIFA 2010 Maçın Ardından Spor Programı Akşam
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 N.Geographic Sınırda Belgesel Prime-time

    19.00 Lig TV Dünya Kupası Günlüğü Spor Programı Prime-time
    19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Show Show TV Ana Haber Haberler Prime-time
    19.00 CNN-TÜRK 5n1k Tartışma Prime-time

    19.00 CNBC-E Cold Case Yabancı Dizi Prime-time
    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.05 Habertürk Hayata Dair (Canlı) Aktüalite Prime-time
    19.10 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite
    Prime-time

    19.20 TRT HABER Türkiye Ralli Şampiyonası Spor Programı
    Prime-time
    19.30 NTV BBC Türkçe Belgesel Prime-time
    19.30 TRT3 F1 Kanada Sıralama Turları Spor Programı Prime-time
    19.30 Fox Zor Ölüm 2 Yabancı Sinema Prime-time

    19.30 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.30 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Prime-time
    19.50 Samanyolu Barışa Yolculuk Aktüalite Prime-time
    19.50 Kanaltürk Shaolin Futbolcu Yabancı Sinema Prime-time

    19.50 Star Star Spor Spor Programı Prime-time
    19.50 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Haberler Prime-time
    19.55 TRT1 Eğlence Programı Eğlence Prime-time

    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.00 N.Geographic Uçak Kazası Raporu Belgesel Prime-time
    20.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time

    20.00 CNBC-E 3D Safari Africa Belgesel Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal7 Haftasonu Haberleri Haberler Prime-time
    20.00 NTV Bay Yeşil Aktüalite Prime-time
    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    20.05 Habertürk Basın Kulübü (Tekrar) Tartışma Prime-time
    20.15 24 Yeraltı Müzik Programı Prime-time
    20.25 TRT HABER Gündeme Özel Aktüalite Prime-time
    20.30 Cine-5 Arn:Kutsal Savaşçı Yabancı Sinema Prime-time

    20.40 TRT1 FIFA 2010 Maça Doğru Spor Programı Prime-time
    21.00 NTV Zaman Yolcusu Aktüalite Prime-time
    21.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK Yol Üstü Lezzet Durakları Yemek Programı
    Prime-time

    21.00 N.Geographic İlk Yükseliş Belgesel Prime-time
    21.00 Lig TV Premier League World Spor Programı Prime-time
    21.10 TRT HABER El Yapımı Aktüalite Prime-time
    21.15 TV 8 Kaos Yabancı Sinema Prime-time

    21.15 24 Otomobil Sevdası Aktüalite Prime-time
    21.20 Samanyolu Kader Çizgisi (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    21.25 TRT1 İngiltere-ABD Maç Prime-time
    21.30 TRT3 İspanya Basketbol Ligi Play Off Final 2.Karş. Spor Programı
    Prime-time

    21.30 Bloomberg HT 60 Dakika Sohbet Prime-time
    21.30 TRT HABER Hafta Sonu Haber Haberler Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Figen & Nihat Gezi Prime-time
    22.00 N.Geographic Bisiklet Üzerinde Sibirya Belgesel Prime-time

    22.00 24 Haber Haberler Prime-time
    22.00 Kanaltürk Dehşet Sınırı Yabancı Sinema Prime-time
    22.00 CNBC-E 24 Yabancı Dizi Gece
    22.00 Fox Olacak O Kadar Komedi-Kabare Prime-time

    22.00 TRT HABER Pozitif Haber Aktüalite Prime-time
    22.10 Habertürk Ht Kulüp Aktüalite Prime-time
    22.15 NTV Güzel Haberler (Canlı) Sohbet Prime-time
    22.15 24 Bizden Nağmeler Müzik Programı Prime-time

    22.30 Bloomberg HT HT Life Aktüalite Prime-time
    22.30 TRT1 İngiltere-ABD Maç Prime-time
    23.00 CNBC-E The Pacific (Tekrar) Yabancı Dizi Gece
    23.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece

    23.00 TRT HABER İncesaz Aktüalite Gece
    23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece
    23.00 N.Geographic Kritik Anlar Belgesel Gece
    23.00 CNN-TÜRK Saba Tümer’le Bu Gece Sohbet Gece

    23.10 TRT3 Özel Dosya Spor Programı Gece
    23.15 TV 8 Seray Sever Ve Erkekler Sohbet Gece
    23.15 Habertürk Tarihin Arka Odası (Canlı) Tartışma Gece
    23.20 Cine-5 Sinema Meclisi (Canlı) Tartışma Gece

    23.20 Bloomberg HT Dragon’s Den Aktüalite Gece
    23.25 TRT1 FIFA 2010´da Bugün Spor Programı Gece
    23.30 Lig TV Yaz Gecesi (Canlı) Spor Programı Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece

    00.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 24 Haber Haberler Gece Yarısı
    00.00 CNBC-E Nip/Tuck Yabancı Dizi Gece Yarısı

    00.15 Fox WAKO Dünya Şampiyonası Spor Programı Gece Yarısı
    00.15 Kanaltürk Ölümüne Takip Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.00 Samanyolu Günlük Aktüalite Gece Yarısı
    01.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Gece Yarısı

    01.10 CNN-TÜRK Tarafsız Bölge Tartışma Gece Yarısı
    01.15 TV 8 Yeni Yıl Soygunu Yabancı Sinema Gece Yarısı
    01.30 Cine-5 Yüz Yabancı Sinema Gece Yarısı
    02.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    02.30 Fox Yalancı Romantik Yerli Dizi Gece Yarısı
     

Bu Sayfayı Paylaş