11 Haziran 2010 Cuma TV'de Bugün Ne var

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda DeMSaL tarafından 11 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

  1. DeMSaL

    DeMSaL Özel Üye

    Sponsorlu Bağlantılar
    11 Haziran 2010 Cuma TV'de Bugün Ne var konusu TV'de Bugün 11 Haziran 2010 Cuma

    06.00 N.Geographic Canavar Balık Belgesel Sabah
    06.00 Tnt Looney Tunes Çizgi-Film Sabah
    06.00 CNN-TÜRK Özge Uzun'la Güne Merhaba Haberler Sabah
    06.00 Cine-5 Mozart Çizgi-Film Sabah

    06.00 D Çocuk Jakers Çizgi-Film Sabah
    06.00 Yeşilçam Smart Sevginin Böylesi Yerli Sinema Sabah
    06.00 TRT HABER Euronews Haberler Sabah
    06.00 Kanal D Bir Dilim Aşk Yerli Dizi Sabah

    06.20 Cine-5 Leonardo Çizgi-Film Sabah
    06.30 Bloomberg HT İlk Söz Aktüalite Sabah
    06.30 Max Smart Aynalı Tahir Yerli Dizi Sabah
    06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah

    06.30 24 24 Sabah Haberler Sabah
    06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
    06.30 Tnt Garfıeld Çizgi-Film Sabah

    06.40 Star Dr. Öz Show Sağlık Sabah
    06.45 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
    07.00 NTV Güne Başlarken Haberler Sabah
    07.00 SkyTürk Sabah Gündemi Haberler Sabah

    07.00 TRT3 Haber Haberler Sabah
    07.00 TRT1 Sabah Haberleri Haberler Sabah
    07.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
    07.00 Habertürk Uyandırma Servisi Haberler Sabah

    07.00 N.Geographic Balıkçılık Serüvenleri Belgesel Sabah
    07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
    07.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Sabah
    07.00 Kanal 1 Komiser Reks Çizgi-Film Sabah

    07.00 Cine-5 Farklı Bir Gün (Canlı) Aktüalite Sabah
    07.00 Discovery Hünerli Makineler Belgesel Sabah
    07.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Sabah
    07.00 Tnt Secret Saturday Çizgi-Film Sabah

    07.00 Animal Planet Yaban Yaşam SOS Belgesel Sabah
    07.00 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Sabah
    07.00 Kanal D İrfan Değirmenci ile Günaydın Haberler Sabah
    07.00 TRT HABER Sabah Ana Haber Haberler Sabah

    07.25 TRT3 Fragman + Spot Aktüalite Sabah
    07.30 TRT3 Kültürel Zenginliğimiz Kültür Sanat Sabah
    07.30 Fox Fatih Portakal ile Çalar Saat Haberler Sabah
    07.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Sabah

    07.30 Max Smart Yangın Ayşe Yerli Dizi Sabah
    07.30 Yeşilçam Smart Kader Bu Yerli Sinema Sabah
    07.35 CNN-TÜRK Yeşil Aşkı( Nefise Karatay) Aktüalite Sabah
    07.45 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah

    07.50 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni Belgesel Sabah
    07.55 Discovery En Üstün Motosiklet Belgesel Sabah
    07.58 TRT3 TRT-GAP Haberler Sabah
    08.00 Star Nihat Hatipoğlu Cevaplıyor Sohbet Sabah

    08.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
    08.00 Max Smart Bizim Aile Yerli Dizi Sabah
    08.00 Cine-5 Sonic Hedgehog Çizgi-Film Sabah
    08.00 TRT HABER Sabah Haber Gazete Haberler Sabah

    08.05 Habertürk Medya Kritik Aktüalite Sabah
    08.10 Kanal 7 Televizyon Filmi Yerli Dizi Sabah
    08.15 24 Sağlık Merkezi Aktüalite Sabah
    08.20 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Sabah

    08.30 Show Herkes İçin Sağlık Sağlık Sabah
    08.30 Kanal 1 Çizgi Film Çizgi-Film Sabah
    08.30 D Spor Tenis Aktif Spor Programı Sabah
    08.30 Bloomberg HT Sabah Raporu Haberler Sabah

    08.30 TV 8 Erkan Tan’la Başkent'ten Aktüalite Sabah
    08.30 D Çocuk Postacı Pat Çizgi-Film Sabah
    08.40 Samanyolu Kırık Testi Yerli Dizi Sabah
    08.45 Kanaltürk 2.Sayfa Magazin Sabah

    08.55 24 Hava Durumu Haberler Sabah
    09.00 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    09.00 Tnt Seinfeld Yabancı Dizi Sabah
    09.00 N.Geographic Marvi Hammer Belgesel Sabah

    09.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
    09.00 Lig TV Günaydın Futbol (Canlı) Spor Programı Sabah
    09.00 Samanyolu Yeşeren Düşler Yerli Dizi Sabah
    09.00 CNN-TÜRK Parametre Ekonomi Sabah

    09.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    09.00 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
    09.00 NTV Haber Merkezi Haberler Sabah
    09.00 Bloomberg HT Yatırım Bülteni Ekonomi Sabah

    09.00 D Çocuk Futbolcu Çocuklar Çizgi-Film Sabah
    09.00 Max Smart Bütün Çocuklarım Yerli Dizi Sabah
    09.00 Yeşilçam Smart Yapışık Kardeşler Yerli Sinema Sabah
    09.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah

    09.10 NTV Ekonomi Ekonomi Sabah
    09.10 TRT1 Yedi Numara Yerli Dizi Sabah
    09.15 24 Piyasalar Ve Göstergeler Ekonomi Sabah
    09.15 TRT HABER Ekonomi Ajandası Ekonomi Sabah

    09.15 Cine-5 Uzay Avcıları Çizgi-Film Sabah
    09.15 Discovery Mythbusters Belgesel Sabah
    09.20 Kanal 7 Nur Ertürk'le Her Sabah Sohbet Sabah
    09.30 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah

    09.35 CNN-TÜRK Yeşil Aşkı( Cem Seymen) Aktüalite Sabah
    09.35 Habertürk Analiz Sentez Aktüalite Sabah
    09.50 24 1. Moderatör-Gökhan Gökçe Haberler Sabah
    10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah

    10.00 TRT HABER Haber Haberler Sabah
    10.00 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Sabah
    10.00 CNN-TÜRK Haber Toplantısı Haberler Sabah
    10.00 Star Papatyam Yerli Dizi Sabah

    10.00 Fox Yemin Yerli Dizi Sabah
    10.05 TRT1 Günbegün Aktüalite Sabah
    10.05 Habertürk Haber Sahası Haberler Sabah
    10.10 Discovery İnanılmaz Kurtuluş Belgesel Sabah

    10.10 Cine-5 Fantastik Dörtlü Çizgi-Film Sabah
    10.10 SkyTürk Sağlık Hattı Sağlık Sabah
    10.15 TRT HABER Sağlıklı Günler Sağlık Sabah
    10.15 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Sabah

    10.15 Kanaltürk Bugün Ne Pişirsem? Yemek Programı Sabah
    10.30 D Spor Günaydın Spor (Canlı) Spor Programı Sabah
    10.30 Tnt Türk Filmi Yerli Sinema Sabah
    10.30 TV 8 Ebruli Sağlık Sabah

    10.30 Max Smart Genco Yerli Dizi Sabah
    10.40 Yeşilçam Smart Her Eve Lazım Kadın Programı Sabah
    10.45 Show Sabahın Sedası Kadın Programı Sabah
    10.50 Samanyolu Sırlar Dünyası Yerli Dizi Sabah

    10.50 Kanal 1 Ağız Tadı Yemek Programı Sabah
    11.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Sabah
    11.00 Cine-5 Anne Olunca Anladım (Canlı) Aktüalite Sabah
    11.00 E2 Ellen Show Eğlence Sabah

    11.00 N.Geographic Yüzyılın Atılımları Belgesel Sabah
    11.00 Bloomberg HT Risk Yönetimi Ekonomi Sabah
    11.10 Yeşilçam Smart Kuvvetin Ötesi Yerli Sinema Sabah
    11.10 NTV Yazı İşleri Tartışma Sabah

    11.10 24 Günün Manşeti Haberler Sabah
    11.10 CNN-TÜRK Medya Mahallesi Aktüalite Sabah
    11.15 TRT HABER Bakış:Kariyer ve İş Rehberi Aktüalite Sabah
    11.30 Animal Planet Miami Hayvan Koruma Polisi Belgesel Sabah

    11.30 Fox Su Gibi (Canlı) Kadın Programı Sabah
    11.30 Bloomberg HT HT Ekonomi Soruyor Ekonomi Sabah
    11.40 Kanal 1 Lezzete Yolculuk Aktüalite Sabah
    12.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Öğle

    12.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Öğle
    12.00 Tnt Yabancı Sinema Yabancı Sinema Öğle
    12.00 Habertürk Haber Haberler Öğle
    12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle

    12.00 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    12.00 TRT HABER Öğle Ana Haber Haberler Öğle
    12.00 Kanaltürk Bizim Evin Halleri Yerli Dizi Öğle
    12.00 D Çocuk Çirkin Patito Çizgi-Film Öğle

    12.00 Kanal D Tam Tadında Yemek Programı Öğle
    12.10 CNN-TÜRK Bugün Haberler Öğle
    12.25 TV 8 Ekosantrik Aktüalite Öğle
    12.30 D Spor Euro Football Spor Programı Öğle

    12.30 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Öğle
    12.30 Atv Gün Ortası Haberler Öğle
    12.30 24 2. Moderatör - Remziye Demirkol Haberler Öğle
    12.30 Cine-5 Öğle Arası (Canlı) Haberler Öğle

    12.30 Bloomberg HT Soru Cevap Aktüalite Öğle
    12.50 Atv Selena Yerli Dizi Öğle
    12.50 D Spor Haber Haberler Öğle
    12.55 Discovery Fabrikasyon Belgesel Öğle

    13.00 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
    13.00 D Spor WTA Andulicia Spor Programı Öğle
    13.00 Animal Planet Hayvan Kurtarma Belgesel Öğle
    13.00 Star Zuhal Topal'la İzdivaç Kadın Programı Öğle

    13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
    13.00 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle
    13.00 Habertürk 13 Ajansı Aktüalite Öğle
    13.00 NTV Öğle Bülteni Haberler Öğle

    13.00 N.Geographic Canavar Balık Belgesel Öğle
    13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
    13.00 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
    13.00 Max Smart Son Bahar Yerli Dizi Öğle

    13.10 TRT HABER 45 Dakika Aktüalite Öğle
    13.10 Bloomberg HT Devre Arası Ekonomi Öğle
    13.10 Lig TV Hey Gidi Günler Spor Programı Öğle
    13.10 Cine-5 Dudaktan Kalbe Yerli Dizi Öğle

    13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
    13.30 Show Gün Ortası Haberler Öğle
    13.30 Kanaltürk Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
    13.30 TRT1 Çeyiz Show Aktüalite Öğle

    13.45 Show Deryalı Günler Kadın Programı Öğle
    13.58 TRT3 TRT-3 'e Geçiş Advertorial Öğle
    14.00 TRT3 TBMM-TV Advertorial Öğle
    14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle

    14.00 Lig TV Futbol Gündemi (Canlı) Spor Programı Öğleden Sonra
    14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğleden Sonra
    14.00 Tnt You Are My Life Yabancı Dizi Öğle
    14.00 CNN-TÜRK Bakış Aktüalite Öğle

    14.00 Kanal 7 İkbal'le Şifalı Yemekler Kadın Programı Öğle
    14.00 Kanal 1 Sağlıklı Günler Sağlık Öğle
    14.00 TRT HABER Haber Haberler Öğle
    14.00 TV 8 Evrim Akın'la Uzman Avı Aktüalite Öğle

    14.00 Kanal D Aşk-ı Memnu (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
    14.05 Bloomberg HT Kobi Gündemi Ekonomi Öğle
    14.15 Discovery Miami Ink Belgesel Öğle
    14.30 Bloomberg HT Akııllı Para Ekonomi Öğle

    14.30 Yeşilçam Smart Hasret Acısı Yerli Sinema Öğleden Sonra
    14.30 D Çocuk Formula X Çizgi-Film Öğleden Sonra
    14.45 Animal Planet İskoçya Yabani Hayvanlara Yardım Derneği
    Belgesel Öğleden Sonra
    14.50 Samanyolu Kul Hakkı Yerli Dizi Öğleden Sonra

    15.00 DreamTV Evdeki Ses Müzik Programı Öğleden Sonra
    15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
    15.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra

    15.00 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
    15.00 Tnt Mavi Ay Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
    15.00 N.Geographic Benim Yemeğim Gibisi Yok! Belgesel Öğleden
    Sonra

    15.00 TV 8 Günde 8 Aktüalite Öğleden Sonra
    15.00 Bloomberg HT Reel Gündem Haberler Öğleden Sonra
    15.00 Kanaltürk Ahmet Çakar’la Define Avı Yarışma Öğleden Sonra
    15.05 CNN-TÜRK Sait Gürsoy'la Başarıya Doğru Aktüalite Öğleden
    Sonra

    15.10 Discovery Mythbusters Belgesel Öğleden Sonra
    15.10 SkyTürk Dünyanın Parası Ekonomi Öğleden Sonra
    15.20 Max Smart Smart Kültür Sanat Kültür Sanat Öğleden Sonra
    15.30 Yeşilçam Smart Bir Aşkın Bittiği Yer Yerli Sinema Öğleden
    Sonra

    15.30 Bloomberg HT Finans Merkezi Ekonomi Öğleden Sonra
    15.35 Cine-5 Uzay Avcıları Çizgi-Film Öğleden Sonra
    15.45 Show Yemekteyiz Yarışma Akşam Üstü
    15.50 D Çocuk Rupert ve Arkadaşları Çizgi-Film Öğleden Sonra

    16.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Öğleden Sonra
    16.00 DreamTV Dream Hits Müzik Programı Öğleden Sonra
    16.00 E2 Racheal Ray Show Talk Show Öğleden Sonra
    16.00 TRT HABER Haber Haberler Öğleden Sonra

    16.00 Tnt Home Improvement Yabancı Dizi Öğleden Sonra
    16.00 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Akşam Üstü
    16.00 Animal Planet Dünyanın En Komik Hayvanları Belgesel Öğleden
    Sonra
    16.00 NTV Günün İçinden Haberler Öğleden Sonra

    16.00 24 3. Moderatör-Ahu Tanrıkulu Haberler Öğleden Sonra
    16.00 CNN-TÜRK Haber Havuzu Haberler Öğleden Sonra
    16.05 Habertürk Parantez Ekonomi Öğleden Sonra
    16.05 Discovery Kirli İşler Belgesel Öğleden Sonra

    16.10 Cine-5 Ninja Kaplumbağalar Çizgi-Film Öğleden Sonra
    16.10 Lig TV Futbol Life Spor Programı Öğleden Sonra
    16.20 TRT1 Denizler İmparatoru Belgesel Öğleden Sonra
    16.25 CNN-TÜRK Yeşil Aşkı( Güven İslamoğlu) Aktüalite Öğleden
    Sonra

    16.30 Star Küçük Kadınlar Yerli Dizi Öğleden Sonra
    16.30 Fox Aç Aç Kazan (Canlı) Eğlence Akşam Üstü
    16.30 D Çocuk Çirkin Patito Çizgi-Film Akşam Üstü
    16.30 Bloomberg HT Son Saat Ekonomi Akşam Üstü

    16.30 Tnt Ben 10 Çizgi-Film Öğleden Sonra
    16.45 Samanyolu Aile Mahkemesi Aktüalite Akşam Üstü
    16.50 Kanal 1 Dawson's Creek Yabancı Dizi Akşam Üstü
    17.00 Animal Planet İngiltere'nin En Kötü Ev Hayvanları Belgesel
    Akşam Üstü

    17.00 CNN-TÜRK Haber Haberler Akşam Üstü
    17.00 Discovery Ölümcül Av Belgesel Akşam Üstü
    17.00 Tnt Bakugan Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam Üstü

    17.00 Kanaltürk Tatlı Hayat Yerli Dizi Akşam Üstü
    17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
    17.00 DreamTV Müzik Hattı Müzik Programı Akşam Üstü
    17.00 Lig TV Haber Haberler Akşam Üstü

    17.00 N.Geographic Kongo'nun Gizemli Balığı Belgesel Akşam Üstü
    17.05 Habertürk Söz Sende Aktüalite Akşam Üstü
    17.15 TRT HABER Ekonomi Ajandası Ekonomi Akşam Üstü
    17.30 CNN-TÜRK 360 Derece Aktüalite Akşam Üstü

    17.30 CNBC-E Para Durumu Ekonomi Akşam Üstü
    17.30 Bloomberg HT Günün Yorumu Aktüalite Akşam Üstü
    17.30 D Çocuk Pet Pals Çizgi-Film Akşam Üstü
    17.45 Kanal 7 Ebru ile Paylaştıkça Sohbet Akşam

    17.45 TV 8 Gülhan'ın Galaksi Rehberi Gezi Akşam
    17.50 TRT1 Bir Zahmet Eğlence Akşam Üstü
    18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
    18.00 TRT HABER Haber Haberler Akşam

    18.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Akşam
    18.00 D Spor AEVL - FB - Ziraat Bankası (Canlı) Spor Programı Akşam
    18.00 Tnt Türk Filmi Yerli Sinema Akşam
    18.00 Habertürk Akşam Haberleri Haberler Akşam

    18.00 D Çocuk Tracey Çizgi-Film Akşam
    18.00 Bloomberg HT Ana Haber Haberler Akşam
    18.00 Cine-5 Yerli Sinema Yerli Sinema Akşam
    18.10 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam

    18.15 Fox Fox Akşam (Canlı) Haberler Akşam
    18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    18.30 NTV Gece Gündüz Aktüalite Akşam

    18.30 Discovery Street Customs 2008 Belgesel Akşam
    18.30 TV 8 Çete Komedi-Kabare Akşam
    18.30 Atv ATV Ana Haber Haberler Akşam
    18.45 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam

    18.50 Yeşilçam Smart Korkunç Şüphe Yerli Sinema Akşam
    18.55 TRT1 Hava Durumu Haberler Prime-time
    18.55 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Akşam
    19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time

    [​IMG]


    19.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.00 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
    19.00 Star Star Ana Haber Haberler Akşam
    19.00 Show Ana Haber Haberler Akşam

    19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
    19.00 Lig TV Dünya Kupası Günlüğü Spor Programı Prime-time
    19.00 Max Smart Vay Anam Vay Yerli Dizi Akşam
    19.00 E2 Ellen Show Eğlence Prime-time

    19.00 NTV Akşam Haberleri Haberler Prime-time
    19.05 Habertürk İkide Bir Aktüalite Prime-time
    19.10 Bloomberg HT Gülin Yıldırımkaya İle HT Gündem Aktüalite
    Prime-time
    19.10 CNN-TÜRK Afiş Aktüalite Prime-time

    19.20 CNBC-E Scrubs Yabancı Dizi Prime-time
    19.20 SkyTürk Dün Bugün Yarın Aktüalite Akşam
    19.30 NTV Yorum Farkı (Canlı) Tartışma Prime-time
    19.30 Max Smart Aşk Her Yaşta Yerli Dizi Prime-time

    19.30 Discovery Bir Anda Yerle Bir Belgesel Prime-time
    19.30 SkyTürk Enver Aysever ile Ayrıntılar Aktüalite Akşam
    19.30 Kanaltürk Spor Haberleri Haberler Prime-time
    19.30 TRT HABER Söz Millette Aktüalite Prime-time

    19.35 Samanyolu Sporda Bugün Haberler Prime-time
    19.45 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Prime-time
    19.50 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    19.50 Samanyolu Kollama Yerli Dizi Prime-time

    19.50 Kanaltürk Annemin Yeni Sevgilisi Yabancı Sinema Prime-time
    19.55 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Prime-time
    20.00 Lig TV Ana Haber (Canlı) Haberler Prime-time
    20.00 Habertürk 1 Gün Haberler Prime-time

    20.00 Tnt Ed Tv Yabancı Sinema Prime-time
    20.00 Bloomberg HT Kelime Oyunu Yarışma Prime-time
    20.00 N.Geographic Tayfun Avcıları Belgesel Prime-time
    20.00 24 Tıkırtı Gazetesi Aktüalite Prime-time

    20.00 CNBC-E Smallville (Tekrar) Yabancı Dizi Prime-time
    20.00 TRT3 Pota Spor Programı Prime-time
    20.00 Show Türk Malı (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
    20.00 Kanal D Hanımın Çiftliği Yerli Dizi Prime-time

    20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
    20.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
    20.00 Yeşilçam Smart Toto Kralı Yerli Sinema Prime-time
    20.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time

    20.00 NTV 20 Haber Haberler Prime-time
    20.10 TRT HABER Stratejik Akıl Aktüalite Prime-time
    20.30 Fox Yasemince Komedi-Kabare Prime-time
    20.30 Discovery Fabrikasyon Belgesel Prime-time

    20.30 D Çocuk Toopy ve Binoo Çizgi-Film Prime-time
    20.40 TRT1 FIFA 2010 Maça Doğru Spor Programı Prime-time
    20.45 24 Kafa Dengi Aktüalite Prime-time
    20.45 Cine-5 Korsikalı Yabancı Sinema Prime-time

    20.45 Animal Planet Yaban yakınlaşmalar ? kurgusuz!: Umulmadık
    Kahramanlar Belgesel Prime-time
    21.00 N.Geographic Yerlilerle Tanışın ABD Belgesel Prime-time
    21.00 E2 Chuck Yabancı Dizi Prime-time
    21.00 NTV Belgesel: Hayat Life Belgesel Prime-time

    21.00 Lig TV İkiye Bir Spor Programı Prime-time
    21.00 CNN-TÜRK 32. Gün Tartışma Prime-time
    21.00 CNBC-E ER Yabancı Dizi Prime-time
    21.10 Yeşilçam Smart Antepli Yerli Sinema Prime-time

    21.15 TV 8 Aşkın Nefesi Yabancı Sinema Prime-time
    21.25 TRT1 Uruguay - Fransa Maç Prime-time
    21.30 TRT3 Dünya Okçuluk Kupası 2.Etap Spor Programı Prime-time
    21.30 TRT HABER Ana Haber Haberler Prime-time

    21.30 D Çocuk Formula X Çizgi-Film Prime-time
    21.45 Animal Planet İnsan Avı: Savananın Yırtıcıları Belgesel
    Prime-time
    21.45 Kanaltürk The Matrix Revolutions Yabancı Sinema Prime-time
    21.45 Samanyolu Maceracı Gezi Prime-time

    21.50 Bloomberg HT Bloomberg Kulüp Aktüalite Prime-time
    22.00 CNBC-E Kod 46 Yabancı Sinema Gece
    22.00 N.Geographic Korsan Avcıları Belgesel Prime-time
    22.00 CNN-TÜRK Tarafsız Bölge Tartışma Prime-time

    22.00 Discovery Mega Mühendislik Projeleri: Tek Kişilik Araçlar
    Belgesel Prime-time
    22.05 Habertürk Basın Kulübü (Canlı) Tartışma Prime-time
    22.10 NTV Tadı Damağımda Yazlıkta Yemek Programı Prime-time
    22.15 Tnt Lipstick Jungle Yabancı Dizi Prime-time

    22.15 TRT1 Devre Arası Maç Prime-time
    22.25 TRT HABER Dünya Kupası Finalleri Spor Programı Prime-time
    22.30 TRT1 Uruguay - Fransa Maç Prime-time
    22.30 Fox Fox On Ana Haber Haberler Prime-time

    22.30 D Çocuk Ejder Avcıları Çizgi-Film Gece
    22.30 NTV Canlı Gaste Spor Spor Programı Prime-time
    22.40 24 Bir Şarkısın Sen Müzik Programı Prime-time
    23.00 N.Geographic 2012: Son Kehanet Belgesel Gece

    23.00 Bloomberg HT Küresel Piyasalar Ekonomi Gece
    23.00 Cine-5 Dizi Magazin (Canlı) Magazin Prime-time
    23.00 NTV Gece Bülteni Haberler Gece
    23.00 Fox WWE Smackdown Spor Programı Gece

    23.00 Show Evcilik Oyunu Yarışma Gece
    23.00 24 Moderatör Gece-Fuat Kozluklu Haberler Gece
    23.00 E2 The Tonight Show Eğlence Gece
    23.00 D Çocuk Kapanış Advertorial Gece

    23.00 Max Smart Zelihanın Gözleri Yerli Dizi Gece
    23.10 TRT HABER Ali Adnan Belgesel Gece
    23.15 TV 8 Vampirlerin Laneti Yabancı Sinema Gece
    23.15 Cine-5 Dizi Magazin Özel Magazin Gece

    23.20 Bloomberg HT İkonoskop Aktüalite Gece
    23.25 TRT1 FIFA 2010´da Bugün Spor Programı Gece
    23.30 Samanyolu Herşey Yolunda Gezi Gece
    23.30 Kanal 7 İskele Sancak Tartışma Gece

    23.30 Kanal D Beyaz Show Talk Show Gece
    23.30 Lig TV Yaz Gecesi (Canlı) Spor Programı Gece
    23.30 TRT3 Spor Bülteni Spor Programı Gece
    23.30 Animal Planet Yeryüzü Gezegeni: Dağlar Belgesel Gece

    23.30 D Spor Haber Haberler Gece
    23.50 Kanal 1 Sahil Güvenlik Yabancı Dizi Gece
    00.00 Habertürk Haber Bülteni Haberler Gece Yarısı
    00.00 Discovery Sınır Güvenliği Belgesel Gece Yarısı

    00.00 CNBC-E The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Gece
    Yarısı
    00.15 Fox WWE Raw Spor Programı Gece Yarısı
    00.20 Kanaltürk Öldüren Şüphe Yabancı Sinema Gece Yarısı

    00.30 Max Smart Yangın Ayşe Yerli Dizi Gece Yarısı
    00.30 Tnt Supernatural Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.00 CNBC-E Smallville (Tekrar) Yabancı Dizi Gece Yarısı
    01.00 Show Yemekteyiz Yarışma Gece Yarısı

    01.15 CNN-TÜRK beşN birK Tartışma Gece Yarısı
    03.00 Kanal D Smile Tv Eğlence Gece Yarısı 04.30 Atv Çocuklar
    Duymasın Yerli Dizi Sabah
    05.15 Kanal D Annem Yerli Dizi Sabah
     

Bu Sayfayı Paylaş