100.yh Ulfet Başer İlköğretim Okulu Nevşehir Merkez

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 10 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    100.yh Ulfet Başer İlköğretim Okulu Nevşehir Merkez konusu 100.yh Ulfet Başer İlköğretim Okulu Nevşehir Merkez Hakkında - 100.yh Ulfet Başer İlköğretim Okulu Nevşehir Merkez Tanıtım - 100.yh Ulfet Başer İlköğretim Okulu Nevşehir Merkez İletişim - 100.yh Ulfet Başer İlköğretim Okulu - Nevşehirdeki Okullar

100.yh Ulfet Başer İlköğretim Okulu Nevşehir Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 100.yh Ulfet Başer İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 100.yh Ulfet Başer İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 100.yh Ulfet Başer İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 100.yh Ulfet Başer İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı:
    100.YH ULFET BAŞER İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: SÜMER MAH.ALİ EFE YOLU NO :1
    Telefon Numarası: 3842135498
    kaynak :
    webrehberi.biz

Bu Sayfayı Paylaş