100.yıl Mah.ahmet Hashas İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 4 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    100.yıl Mah.ahmet Hashas İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya konusu 100.yıl Mah.ahmet Hashas İlköğretim Okulu Hakkında - 100.yıl Mah.ahmet Hashas İlköğretim Okulu Tanıtım - 100.yıl Mah.ahmet Hashas İlköğretim Okulu Resimleri - 100.yıl Mah.ahmet Hashas İlköğretim Okulu İletişim

100.yıl Mah.ahmet Hashas İlköğretim Okulu Konya Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 100.yıl Mah.ahmet Hashas İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 100.yıl Mah.ahmet Hashas İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 100.yıl Mah.ahmet Hashas İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 100.yıl Mah.ahmet Hashas İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

100.yıl Mah.ahmet Hashas İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: 100.YIL MAH.AHMET HASHAS İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: HOCACIHAN 100.YIL MAHALLESI ANADOLU CADDESI IŞIN SOKAK
    Telefon Numarası: 3322450090
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi: 100ahmethashas@gmail.com
    Web Adresi: -

Kaynak : webrehberi.biz -

Bu Sayfayı Paylaş