1 Nisan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Karaisalı Adana

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    1 Nisan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Karaisalı Adana konusu 1 Nisan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Hakkında - 1 Nisan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Tanıtım - 1 Nisan Yatılı İlköğretim Bölge OkuluResimleri - 1 Nisan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu İletişim Bilgileri

1 Nisan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Adana Karaisalı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 1 Nisan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 1 Nisan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 1 Nisan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 1 Nisan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: 1 NİSAN YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU

Adresi: YENİ MAH. İLÇE STADYUMU KARŞISI

Telefon Numarası: 3225513800

Faks Numarası: 32255138003

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş