0lmaz Böyle Nick'ler

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda GizLi_ÖzNe tarafından 8 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    0lmaz Böyle Nick'ler konusu hayaLLeRimi bıRakumutLaR senin oLsundöneceksin sanaRakyaşanmaz biLiyoRsun!

kaRaRLıyım ben yüRümeye yoLumdagözLeRim çöküp yüzüm kararsa da

oyuncakLaRımın hepsi kısa hafızalıbir türlü üzemiyorum onlarıElinde sonunda mutlu oluyorlarbir türlü bana benzemiyorlarBen KüÇük Bir KıZıM oYuNCaKLaRıMı aLırsaNıZ sizinLe oynarım

HeRkEs bEnİ BıRaKtıĞıNdA ,
    hAtTa bNdE BeNi bIrAkTıĞıMdA,
    SEN bEnİ YaLnIs bIrAkMa Rabbim !!!

belki bu son görüşüm dünyayı elveda demeden önce bir sözüm var ona
    benim gibi çok seven birine bundan sora daha iyi davran olurmu

YaLnızLıktan Midem BuLanır GeL desem GeLir Misin?

şiddeti sevmem ama kuLLanmayı iyi biLirim!

Demiş ki…
    …markus aurelius;
    Eğer bir dış etken seni üzerse, duyduğun acı o şeyin kendisi değil, senin ona verdiğin değerden geliyodur
    nu da her an ortadan kaldırma gücün vardır…

her yerde bırakıp gittin beNi gözLerinLe
    dü$Lerin yüreğiyLe bırakıp gittin beNi
    yazLa birLikte biten kısa biR tatiL
    çekmeceDe bir kaRt qibi bırakıp gittiN

repLiqiM aqLama sesiYdibu roL baNa qöremiY di??

AynaLardan Kaçarken özLenmeyi bekLemek Ne kadar acı , Ne Kadar Komik Ve Bana ait deiLmi

AKLIM KeNdine MezaR KazabiLceqin KadaR DeRin a$kım tatLım falanBi'baktım bana olmuş olan

öyLe böyLe deRkendokunmuşum eLLerine hissetmedenbakmışşım gözlerine görmedenağlamışım gözyaşı dökmeden

sebepsiz sevdim hiç mi özlemedim ?KALMIŞ DÜNÜN ÖZLEMİNDEYİM

*BİRGÜN BENİ BIRAKIP GİDERSEN BENDE SENİLE GELEBİLİR MİYİM???

*!!AŞK MEĞER SEVİPTE KAYBETMEKMİŞ!!

*SORMA NEDEN?DİYE SEN ANLAMAZSIN!!SON AŞKIM OLACAKSIN

*Sen Gideli Bu Şehirde Ötmez Ooldu Bülbüller, Doğmadı Güneşim Açmaz Ooldu Güller

*SENİNKİDE DertMi?Seviyorum Demek Hiçİçimden Gelmezdi Ama Malesef

2. ben sevmedimki seni
    kalbim sevdi
    bilseydim seni seveceğini
    dur demezmiydim sanki
    acı çekermiydim böyle
    ağlarmıydım gözlerin aklıma her geldiğinde

belki umut taşıdım günlerce
    belki bekledim gecelerce
    seni ilgilendirir mi sence
    sen ellerin olduğun sürece

beni sevmediğini söylesen beklemezdim belki böyle hergece

Her yer karanlıktı sen gelmedenBirden kalbime yerleştin selam bile vermedenÖylece kaldın tek bir kelime söylemedenSonra gittin veda bile etmeden

Ağlattın beni arkandanSonra güldün arkamdanKonuştun hep durmadanBen öylece bekledim anlamadan

Ellerim ellerine deymek istesede
    Tek taraflı olmuyor
    Aşk iki taraflı işte
    Platonik yürütülmüyor

Gözlerim gözlerini özlüyor
    Şu kalbim senin için çarpıyor
    Bedenim senin yanında huzur buluyor
    Ruhum git gide sana bağlanıyor

Engel olamıyorum
    Etrafımda birçok insan olmasına rağmen
    Kendimi yanlız hissediyorum

boş kalsın nickim yüreğim gibi
    Son keLimem oLsun aydınLık, son nefesimde karanLık Sor kendine: 'Hani nerde DELİKANLILIK?' Yaptığın
    apaçık yaLakaLıkk!!

siLeMiyoRsan kaRaLayacaksın! kağıda yazMaYa sonDan başLayamıyoRSan başTan yazacaKsıN!

HeR GeCiNiN En YoRgUnU BeN
    AşK NaKLiYaTcıSıYıM
    OmZuMdA SeN DiYe BiR YüK
    BeNdeN BaŞkaSı TaŞıMaZ >!
    BıRaKsAm OmZuM RaHaTLaR BeLki
    AmA KaLbiM AğRıR O ZaMaN!

Cinayet gibidir
    aşk acısı
    Ve yakaLanmamak için
    deLiL bırakmaz bazıLarı!

Geçici HaYAtımdaN KaLıcı KiM BiLemediM

ŞimdiDayanamaz oldum bu yürek sancılarına artık kaldıramıyor bedenim senin uğruna olsada

Susmayın biliyorum, ben bir yalan dünyada Gürültülü yaşadım, sessizce ölüyorum"

DüşLermde pusLu bi intikam biLeklermde bayat bir intahar øySa öLünücek birşey yokmuş Sen qidnce yaşanacak bişey øLmadıqı kadar!)

ıyılıge daır ne varsa satmıs ınsan oglu seytana

YaRattıĞıN MeLeĞin eLLeRiNi BıRaKMa
    hani senin için atıyodu ya------bak durdurdum

Sayende yoLa geLdi kaLbim, YanLısı doğruyu ayırıyor :)

Gözümün yaşını siLdim ben, Koşamam kmsenin peşnden !!

warLıgınLa yokLuqn arasnda kaLmayacaqm aRtkSadece YOKSN !

Bendesin Benim oLmasanda

Bzen Öyle Zor Geliryorki Seni Sevmek
    Sana Aşkım Dmek !!!

BİR GÜN BIRAKIP GİDERSEN ÖLÜMÜM OLURSUN AĞLAMAM ÜZÜLMEM KAFAMA SIKARIM

dinlediğim şarkılar bilee ritmini kaybetmiş, gezdiğim sokaklar karanlığa gömülü yoksa ben miyim az evvel gözlerini yuman

Kahrolası bak gene geldi gene çöktü üzerimeGene yakıyo beniSen yoksun ya gene uzuyor bu karanlıklar!!

3. Sen Gelipte Pismanim Desen Bana Ceza Ver Raziyim Cezama Desen Sana Tek Bir Ceza Verirdim Seninde Benim Gibi Sevmeni Isterdim Seni Gordugum Ilk Ani Hatirliyorum Ve Hic Durmadan Agliyorum
    Kimler Icin Dokmedimki Gozyasi,senin Icin Dokuyorsam Ne Cikaromur Temelinden Her Bir Tasi,senin Icin Sokuyorsam Ne Cikar
    Dunyanin En Agir Iscisi Benim, Nedenmi? Cunku 24 Saat Seni Dusunuyorum Gecenin Izinde Iz Surdum Seni Aradim Ay Sahidim,karanliklar Ise Isigimdisabahi Yapacak Gunese Ant Olsunki Seni Bulacagim Ve Benim Olacaksin,bir Seher Vakti
    Bir Mezarci Olsaydim Seni Topraga Degil Kalbime Gomerdim Sevgilim
    Seni Sevdigimi Soyluyorum Ama Bu Yalan,cunku;sana Olan Duygularim O Kadar Ustun Ve Yuceki Askim Onlara Isim Bulamadim
    Eger Bir Ucurumun Kenarinda Dusmek Uzere Olsam, Asagida Bir Dal Olsa Ve O Dalin Sen Oldugunu Bilsem,olmekten Degil Bitanem Seni Kirmaktan Korkarim
    Daglardaki Ruzgarin Esintisi Nasil Insaniin Icinde Bir Heyecan Yaratiyor Ise Iste Bende Seninleyken O Heyecani Yasiyorum Bitanem
    Sen Deprem Gibi Girdin Gonlume Fay Hatti Cizdin Yuregime Enkazlar Biraktin Uzerimde Kalbimde Artcilar Devam Etmekte Ozlenmektesin Gulum 84 Siddetinde
    Git Tabi Gitkirpiklerime Bir Kara Diken De Sen Eklehenuz Sokaklarina Bile Alisamadigim Bu Kente Ver Beni Ve Bakisinin Talan Ettigi Yerlerimi Al Oyle Git
    Bende Hasret, Hasrette Sen Bildim Sende, Bensiz Ben Var Deprem Yikmaz, Yakmaz Ates Ask Olayim, Askin Kadar
    Seni Sevdigim Kadar Allahi Sevseydim Cennetin En Guzel Kosesi Benim Olurdu
    Yurek Vermez Yurekliye Darildim Kustum Yuregimi Sana Getirdim Bir Guvercin Kanadinin Ucuna Denizlerde Tuz Koymadim Yarama Bastim Yuregimi Sana Getirdim Sesimin Ibresi Az Konus Dedi
    Belki Yuzum Gulecek Donecegim Saskina Belki Mahkum Olacak Omur Boyu Askina Bu Karari Verirken Sakin Bana Deme Toy Sensiz Ben Yasayamam Elini Kalbime Koy
    Dalgalarca Dalgalandim Ruzgarca Estim Yuregimi Sana Getirdim Sen Can Istemissin Candan Da Ote Dostum Yuregimi Sana Getirdim
    Bazan Kar Nasil Hazin Yagar Bilirsin Kursuni Bir Gokyuzunden Aglamakli Iste Oyleyim, Kapkarayim Bu Gun Gel En Huzunlu Sesinle, En Dokunakli
    Seni Icimden Atiyorum Hergun Biraz Biraz, Ayriliga Da Alisilir Unutmainsaniz Neler Gorecegiz Daha, Senin Sevgin Nedir Ki Koca Dunyada
    Carsida Kaybolan Cocugun Elinde Soguyan Anne Sicakligi Hiziyla Ayrildin Benden, Oysa Ben Cay Bardaginda Birakilan Dudak Payi Kadar Bile Ayri Kalamam Senden

1 kişi bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş