Şu an her şey mükemmel

'Galatasaray' forumunda YıLMaZ tarafından 21 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. YıLMaZ

YıLMaZ Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Şu an her şey mükemmel konusu [SIZE=+0][/SIZE]"Mükemmel"

[SIZE=+0][/SIZE]Rijkaard, kamp sürecini ve 2. yarı öncesi takımın durumunu değerlendirdi: Çalışma ortamı harikaydı, arkadaşlık üst düzeyde. Şu an her şey mükemmel.
    [SIZE=+0][/SIZE]Aslan’ın hocası, GS TV’de “Frank Rijkaard’la Soru Cevap” programına katıldı, merak edilen soruları yanıtladı. Sözlerine Antalya kampını değerlendirerek başlayan Hollandalı teknik adam, “Genel olarak çok iyi bir kamp dönemi geçirdik. Bir takımda arkadaşlığın olması çok önemli bir artı. Bu her zaman olmayabilir. Bizde hem saygı var hem de çok güzel bir arkadaşlık var. Bu küçük detaylar çok önemli başarıları getirebilir. Ben de çok keyif aldım kamptan. İşinizi yapmanız çok önemli ama harekete iyi konsantre olurken, buna eğlence ve küçük mutluluklar katarsanız daha iyi oluyor. Bu yüzden de özellikle kondisyonerlerimiz Alberto ve Roca’ya çok teşekkür ediyorum” dedi.

‘Doğru zamanı bulmalıyız’
    Neill transferine çok sevindiğini, istedikleri bir oyuncuyu aldıklarını belirten Rijkaard, “İyi bir kadroya sahibiz. Her şey mükemmel görünüyor. Tek sıkıntımız yaşanan talihsiz sakatlıklar. Emre Çolak’ın yükselişi çok güzel. Ama onu doğru zamanda oyuna almaya özen göstermeliyiz. Caner ve Barış’ı Denizli Belediye maçında çok başarılı buldum” diye konuştu.

‘Galatasaray onur veriyor’
    Etkili bir futbolla zirveye çıkmayı hedeflediklerini de kaydeden 47 yaşındaki çalıştırıcı şöyle devam etti: “Böyle güzel bir kulüpte çalışmak insana onur veriyor. Bireyler çok önemli olabilir ama yalnız başlarına değil. O yüzden en önemlisi Galatasaray.”

Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş