Şht.albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulu Karatay Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 8 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Şht.albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulu Karatay Konya konusu Şht.albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Şht.albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulu Tanıtım - Şht.albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulu Resimleri - Şht.albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulu İletişim

Şht.albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulu Konya Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Şht.albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Şht.albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Şht.albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Şht.albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Şht.albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz 1975 yılında vatandaş ve devlet işbirliğiyle yapılmıştır.1974 yılında Kıbrıs harekatı sırasında şehit düşen Albay İ. Karaoğlanoğlu’nun anısına okula ismi verilmiştir.2002 yılında mahallemizin hayır severlerinden ali yaman ve oğulları tarafından 10 derslikli ek bina yapılarak hizmete sunulmuştur. Okulumuzda 14 derslik, 1 iş eğitimi atölyesi ,1 kütüphane ,1 laboratuar,1 ana sınıfı ,1 öğretmenler odası,1 bilgisayar laboratuar 1 rehber öğretmen odası ,2 müdür yardımcısı ,1 müdür odası ve çok amaçlı salonu bulunmaktadır.

Şht.albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Şht.albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş