Şenyurt ilk öğretim okulu Hentbolda Kızıltepe Şampiyonu Oldu

'Mardin & İlçeleri Haberler' forumunda Dine tarafından 9 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Şenyurt ilk öğretim okulu Hentbolda Kızıltepe Şampiyonu Oldu konusu Kızıltepe İlköğretim okulları arası Hentbol turnuvası sona erdi, Turnuvada Şenyurt ilk öğretim okulu ilçe şampiyonu oldu.

İlköğretim okulları arasında düzenlene turnuvada finale kalan Şenyurt ilköğretim okulu ile Adnan Menderes ilköğretim okulu Kızıltepe kapalı spor salonunda karşı karşıya geldi, oynanan final maçında Şenyurt ilköğretim okulu, Adnan Menderes ilköğretim okulunu 6 - 2 yenerek Kızıltepe ilçe birincisi oldu.
    ilk yarıyı 3 – 2 önde bitiren Şenyurt ilköğretim okulu maç boyunca üstünlüğü elinde tutarak maçtan 6 – 2 galip ayrılmasını bildi, kupaları milli eğitim şube müdürü tarafından verilen Şenyurt ve Adnan menderes ilk öğretim okulları, Mardin de yapılacak, il geneli ilk öğretim okulları arası hentbol turnuvasında Kızıltepe yi temsil edecekler, Kızıltepe ilçe birincisi olan Şenyurt ilk öğretim okulu Beden eğitimi öğretmeni Semira Işık, kısıtlı ve zor imkanlarla katıldığımız turnuvada birinci olmaktan mutluluk duyduklarını dile getirerek, saha ve salonumuz olmamasına rağmen turnuvaya beton zeminde, yağmur çamur demeden hazırlandıklarını ve yaptığımız çalışmaların meyvesini Kızıltepe birincisi olarak aldıklarını söyleyerek, Mardin de Kızıltepeyi en iyi şekilde temsil edeceklerini dile getirdi.

kiziltepeajansi​

Bu Sayfayı Paylaş