Şenyurt İlköretimin Başarısı

'Mardin & İlçeleri Haberler' forumunda Dine tarafından 17 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Şenyurt İlköretimin Başarısı konusu İlçemiz Şenyurt İlköğretim Okulu kız hentbol takımı ilçe ve il birinciliğinden sonra ardından Diyarbakır bölge ikincisi olma başarısını gösterdiler.
    Diyarbakır da oynanan final maçında Diyarbakır valisi maça iştirak ederek öğrencilerin başarılarından dolayı tebrik etti.
    Şenyurt İlköğretim okulu kız hentbol takımı Beden Eğitimi Öğretmeni Semire Şık, Bu ayın 26'sında Rize de yapılacak olan bölgeler arası müsabakalarda okulumuz öğrencilerinin Mardin’i en iyi şekilde temsil edecekler.”Dedi.

Şenyurt İlköğretim Okulu sportif başarıların yanı sıra sosyal çalışmalar içinde olmayı sürdürüyor, Şenyurt İlköğretim Okulu Kızılay Kulübü öğrencilerinin düzenlemiş olduğu giyim ve kırtasiye yardımı, Çağıl ve Doyuran köylerindeki yardıma muhtaç öğrencilere dağıttılar.

Okul öğrencilerinin duyarlı bir şekilde çalışmaları ve yardımlarının diğer okuldaki kardeşlerine verilmesi duygulu anlara sahne olurken, Bununla öğrencilerin yardımlaşma ve dayanışma bilinci aşılandı. Çağıl ve Doyuran köylerindaki öğrenci ve idarecilerin bu kampanyadan çok memnun olduklarını belirterek öğrenciler ve kampanyaya dahil olan öğretmen ve idarecilerine teşekkür ettiler

kiziltepeajansi​

Bu Sayfayı Paylaş