Şehit Yavuz Ulutaş Çelikoğlu İlköğretim Okulu Kastamonu Merkez

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Şehit Yavuz Ulutaş Çelikoğlu İlköğretim Okulu Kastamonu Merkez konusu Şehit Yavuz Ulutaş Çelikoğlu İlköğretim Okulu Tanıtımı - Şehit Yavuz Ulutaş Çelikoğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Şehit Yavuz Ulutaş Çelikoğlu İlköğretim Okulu İletişim - Şehit Yavuz Ulutaş Çelikoğlu İlköğretim Okulu Resimleri

Kastamonu Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Şehit Yavuz Ulutaş Çelikoğlu İlköğretim Ok öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Şehit Yavuz Ulutaş Çelikoğlu İlköğretim Ok resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Şehit Yavuz Ulutaş Çelikoğlu İlköğretim Ok öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Şehit Yavuz Ulutaş Çelikoğlu İlköğretim Ok öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Okulumuz Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ŞEHİT YAVUZ ULUTAŞ ÇELİKOĞLU İLKÖĞRETİM OK
    Adresi: Subaşı Köyü Kastamonu
    Telefon Numarası: 3662528830
    Faks Numarası: 3662528830
    Web:
    www.sehityavuz.com

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş