Şehit Piyade Üsteğmen Gökhan Yavuz İlköğretim Okulu Tepebaşı Eskişehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 11 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Şehit Piyade Üsteğmen Gökhan Yavuz İlköğretim Okulu Tepebaşı Eskişehir konusu Şehit Piyade Üsteğmen Gökhan Yavuz İlköğretim Okulu Hakkında - Şehit Piyade Üsteğmen Gökhan Yavuz İlköğretim Okulu Tanıtım - Şehit Piyade Üsteğmen Gökhan Yavuz İlköğretim Okulu Resimleri - Şehit Piyade Üsteğmen Gökhan Yavuz İlköğretim Okulu İletişim

Şehit Piyade Üsteğmen Gökhan Yavuz İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz 30/07/2007 tarihli sözleşme ile Eskişehir Merkez Sakintepe İlköğretim Okulu İnşaatı adı altında Hacıhasanlar İnşaat Tur.Gıda San. Ve Tic.Ltd.Şti. tarafından yapılmıştır.29/08/2008 tarihinde geçici kabul ile teslimi yapılan okula 20/10/2008' de Kurucu Müdür görevlendirilmiştir.
    2009-2010 Eğitim ve Öğretim Yılı’nda ilk defa öğrenci kabul eden Okulumuzda 1 (bir) Anasınıfı ve her şubeden 1’er adet olmak üzere 8 (sekiz) ilköğretim şubesi mevcuttur.

Şehit Piyade Üsteğmen Gökhan Yavuz İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Tepebaşı
    Okulun Telefonu: 2223380856
    Okulun Faksı: 2223380845
    Okulun Adresi: Sakintepe Mahallesi. Ali Rıza Efendi Caddesi. Gonca Sokak. No:2 Tepebaşı Eskişehir
    Okulun Web Adresi:
    http://gokhanyavuzsakintepe.meb.k12.tr/
    Okulun E-Posta Adresi: 970192@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: Münteha TUNÇ
    Okulun Ulaşım Bilgileri: Mavi 8 No'lu Halk Otobüsü, Siyah 69 No'lu Halk Otobüsü ve Köprübaşı Mevkiinden Mavi 8 No'lu Dolmuşlarla ulaşılabilir.
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Şehit Piyade Üsteğmen Gökhan Yavuz İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş