Şehit Mustafa Gökdal İlköğretim Okulu Fethiye Muğla

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 29 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Şehit Mustafa Gökdal İlköğretim Okulu Fethiye Muğla konusu Şehit Mustafa Gökdal İlköğretim Okulu Hakkında - Şehit Mustafa Gökdal İlköğretim Okulu Tanıtım - Şehit Mustafa Gökdal İlköğretim Okulu Resimleri - Şehit Mustafa Gökdal İlköğretim Okulu İletişim

Şehit Mustafa Gökdal İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz Temmuz 2000 de Kurucu müdür Murat Faruk SEVEROĞLU tarafından eğitim öğretime açılmıştır.İlk Müdür Yardımcısı Cihan KIVRAK tır.
    Okulumuza 1996 yılında Van da Şehit olan Ömer ve Mazlume Gökdal ın oğlu Mustafa GÖKDAL ın ismi verilmiştir.
    Okulumuz 2001 de Özcan AKDU nun Müdür olmasından sonra Eylül de kapatılmış olup aynı bina Karaçulha Çok Programlı Lisesi olarak devam etmiştir.Şehit Mustafa Gökdal İlköğretim Okulu Aile Birlinin itirazı sonucu okulumuz mahkeme kararıyla 2003 eğitim öğretim yılında yeniden açılmıştır.Okul Müdürlüğünü Şubat 2006 dan bu yana Cihan KIVRAK yürütmektedir2009 şubat ayı itibariyle müdürlük kadrosuna İsa KÜÇÜK atanmıştır..
    Okulumuz 2003-2007 yılları arasında iki Anadolu Lisesi , bir öğretmen lisesi, Birde sağlık Meslek Lisesine öğrenci kazandırmıştır.

Personel Durumu: Okulumuz 1 müdür, 1 müdür yardımcısı, 1 Ana Sınıfı öğretmeni, 5 sınıf, 1 Türkçe1 Fen Bilgisi,1 Sosyal Bilgiler,1 İngilizce Görevlendirme olarakta 1 Matematik 1 Sosyal Bilgiler, 1 Din Kül.ve Ah.Bil. 1 İngilizce, 1 Bilgisayar öğretmeni,Görsel Sanatlar,Teknoloji ve Tasarım ve müzik öğretmenimiz bulunmaktadır.

Şehit Mustafa Gökdal İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Fethiye
    Okulun Telefonu: 252 6469310
    Okulun Faksı: 2526469310
    Okulun Adresi: Karaçulha Kasabası Boğalar mah.
    Okulun Web Adresi: sehitmustafagokdal.meb.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi:
    smgokdal48@hotmail.com
    Okulun Müdürü: İsa KÜÇÜK
    Okulun Ulaşım Bilgileri: İl Merkezine Uzaklığı 130 - İlçe Merkezine Uzaklığı 6
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok Ev Kiraları 250

Şehit Mustafa Gökdal İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

2. malkocoglu48

malkocoglu48 Yeni Üye

evet dostlar bu benim okulum sorusu olan varsa alabilirim okulun sitesini de ben yaptım

Bu Sayfayı Paylaş