Şehit kamil Atalay İlköğretim Okulu Konya Ereğli

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 10 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Şehit kamil Atalay İlköğretim Okulu Konya Ereğli konusu Şehit kamil Atalay İlköğretim Okulu Hakkında - Şehit kamil Atalay İlköğretim Okulu Tanıtım - Şehit kamil Atalay İlköğretim Okulu Resimleri - Şehit kamil Atalay İlköğretim Okulu İletişim

Konya Ereğli Şehit kamıl Atalay İlköğretim Okulu Konya Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Konya Ereğli Şehitkamıl Atalay İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Konya Ereğli Şehitkamıl Atalay İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Konya Ereğli Şehitkamıl Atalay İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Konya Ereğli Şehitkamıl Atalay İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Şehit kamil Atalay İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Şehit Kamil ATALAY İlköğretim Okulu ,Ereğli'nin En eski iki okulundan birisidir . İlk defa Şimdiki DUMLUPINAR İlköğretim Okulunun bulunduğu yerde hizmet vermiş,Daha sonra 1937 Yılında Almanlar tarafından yapılan binasında İSMET PAŞA İlkokulu adı altında eğitim,öğretime başlamıştır.1953 Yılında il daimi encümeninin aldığı bir kararla KORE'de Kunuri Savaşlarında Şehit olan EREĞLİ'li Levazım subayı Kamil Mehmet ATALAY'ın ismi verilmiş ve okulun adı Şehit Kamil ATALAY İlkokulu olmuştur.1998-99 Öğretim yılında yeni binasınında hizmete girmesi ile İlköğretim okulu olarak Eğitim ,Öğretim Yapılmaktadır.

Şehit kamil Atalay İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: KONYA EREĞLİ ŞEHİTKAMIL ATALAY İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: BAĞDATLI CADDESİ
    Telefon Numarası: 3327131173
    Faks Numarası: 3327131601
    E-mail Adresi:
    711555@meb.k12.tr
    Web Adresi: -

Şehit kamil Atalay İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız