Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu Merkez Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 5 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu Merkez Antalya konusu Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu Hakkında - Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu Resimleri - Antalya Merkezdeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu Bilgileri

GENEL BİLGİLER

Okulun Adı: Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu

Adresi :Hüsnü Karakaş Mahallesi 3577. Sk 07320 Antalya

Amaçları :Yasa ve yönetmeliklerde belirlenen Milli Eğitim genel ve özel amaçlarına uygun Türkiye Cumhuriyetinin temel kazanımlarına sahip çıkan, Atatürk ilke ve devrimlerine gönülden bağlı, Bilgi Toplumuna uygun öğrencilerinin yetiştirildiği Evrensel değerlerle örtüşen lider bir okul olmak.

Öğretim Şekli :Normal (tekli)

Müdürü :Erol KOCABABA

Okutulan Yabancı Diller:İngilizce

Telefon Numaraları :(0242)3397030 (Faks):3396182

OKULUN BİNA DURUMU

Okulumuzun Bina özellikleri:Okulumuz iki binadan oluşmaktadır. Eski Bina 1994yılında, Yeni Binada 26.02.2008 günü Yılında öğretime açılmıştır. Eski Bina 16 yeni bina da 10 Dersliklidir. Okulumuz Klima sistemiyle sistemiyle ısınmaktadır ama kliması olmayan bölümlerimiz vardır. Elektrik şebekesi vardır. Suyu şehir şebekesine bağlıdır.

Derslik ve Laboratuarlar: Okulumuzda derslik sistemi uygulanmaktadır. 1 Fen laboratuarı, 1 Bilgi teknoloji, 2 Türkçe, 2 İngilizce, 1 Matematik, 1 Sosyal Bilgiler, 1 Din Kül. Ah. Bilgisi sınıfı yanında 2 adet teknoloji tasarım ve Resim sınıfı ve 1 toplantı salonu vardır.

Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ŞEHİT KAHRAMAN ÇELİKBAŞ İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Şehit Kahraman Çelikbaş ilköğ.Okulu Hüsnü Karakaş
    Mah.3577.Sok.Antalya

Telefon Numarası: 2423397030

Faks Numarası: 2423396182

E-mail Adresi:Bilgi Yok

Web Adresi:
    Şehit Kahraman Çelikbaş İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz -
    www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz