Şehit Jand.er Zafer Akkaş İlköğretim Okulu Kayseri Bünyan

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 18 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Şehit Jand.er Zafer Akkaş İlköğretim Okulu Kayseri Bünyan konusu Şehit Jand.er Zafer Akkaş İlköğretim Okulu Tanıtımı - Şehit Jand.er Zafer Akkaş İlköğretim Okulu Hakkında - Şehit Jand.er Zafer Akkaş İlköğretim Okulu İletişim - Şehit Jand.er Zafer Akkaş İlköğretim Okulu Resimleri

Kayseri Bünyan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Şehit Jand.er Zafer Akkaş İlköğretim Oklisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Şehit Jand.er Zafer Akkaş İlköğretim Oklisesi resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Şehit Jand.er Zafer Akkaş İlköğretim Oklisesi öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Şehit Jand.er Zafer Akkaş İlköğretim Oklisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Okulumuz Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ŞEHİT JAND.ER ZAFER AKKAŞ İLKÖĞRETİM OKLİSESİ
    Adresi: ELBAŞİ KASABASİ CUMHURİYET MAH.
    Telefon Numarası: 3527226008
    Faks Numarası: 3527226008

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş