Şehit Er Hüseyin Kaya İlköğretim Okulu Taşlıçay Ağrı

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Şehit Er Hüseyin Kaya İlköğretim Okulu Taşlıçay Ağrı konusu Şehit Er Hüseyin Kaya İlköğretim Okulu Hakkında - Şehit Er Hüseyin Kaya İlköğretim Okulu Tanıtım - Şehit Er Hüseyin Kaya İlköğretim Okulu Resimleri - Şehit Er Hüseyin Kaya İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

Vizyonumuz...

Hedefleri olan, katılımcı, demokratik, laik, bilimsel düşünebilen, eleştiri ve değişime açık, öğrenmeye istekli, çalışmaları bir plan doğrultusunda yürütebilen, kendisi ile barışık, ailesi ve çevresiyle uyumlu, olumlu davranışlarıyla çevresine örnek olabilen, girişimci, hoşgörülü, sağlıklı ve idealist bireyler yetiştirmek.

İSTİYORUZ Kİ:

okulumuzda öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin.

her veli okulumuzda örencisine her fırsatın verildiğini bilsin.

kulumuzda öğretenler ve öğrenenler birbirlerinin öğrenmesine yardımcı olmanın önemine inansın.

okulumuzda çalışanlar, gerekeni yaparken kendisinden emin olsun. Doğruları yaptıklarında korkmasın.

okulumuzda herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın

MİSYONUMUZ...

Türk Milli Eğitiminin genel amaçları doğrultusunda Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı olarak...

İstiyoruz ki; okulumuzda öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin; hem öğretenlerin hem de öğrenenlerin birbirlerinin gelişimine yardımcı olmasını sağlayan 'Öğrenen Okul' modeli oluşsun.

İstiyoruz ki; veliler okulumuzun en büyük destekleyicisi olsun. Her veli, öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın verilmeye çalışıldığını bilsin.

İstiyoruz ki; okul toplumunu oluşturan her birey (Yönrtici, Öğretmen, Destek personel, Öğrenci, Veli ...) rolünü ve sorumluluğunu bilsin; bu rolü mükemmelliğe ulaşmak için oynasın.

İstiyoruz ki; okulumzdaki herkes mükemmelliğin sonunun olmadığını kavrayarak gelişen teknolojik yeniliklerden yararlanıp her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın,kendini yenilesin ve geliştirsin.

İstiyoruz ki; verilen eğitim ve öğretim öğrencide istendik davranış değişikliklerine dönüşsün. Öğrencilerimiz girdikleri her ortamda olumlu davranışlarıyla dikket çeksin.

İstiyoruz ki; her öğretmen okulunda çalışmaktan; her öğrenci bu okuluda öğrenimini gerçekleştirmekten zevk alsın.

Sevgi ortamında yarınlara güvenle ve umutla bakan nesiller yetişsin
    Şehit Er Hüseyin Kaya İlköğretim Okulu Ağrı Taşlıçay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Şehit Er Hüseyin Kaya İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Şehit Er Hüseyin Kaya İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Şehit Er Hüseyin Kaya İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Şehit Er Hüseyin Kaya İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ŞEHİT ER HÜSEYİN KAYA İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Kumluca Köyü

Telefon Numarası: 4725635127

E-mail Adresi :Bilgi Yok

Web Adresi :
    http://okulweb.meb.gov.tr/04/07/388133/index.html

[FONT=Comic Sans
    MS]

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz[/FONT]

Bu Sayfayı Paylaş