Şehit Er Erdal Şireci İlköğretim Okulu Çelikhan Adıyaman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Şehit Er Erdal Şireci İlköğretim Okulu Çelikhan Adıyaman konusu Şehit Er Erdal Şireci İlköğretim Okulu Hakkında - Şehit Er Erdal Şireci İlköğretim Okulu Tanıtım - Şehit Er Erdal Şireci İlköğretim Okulu Resimleri - Şehit Er Erdal Şireci İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

Şehit Er Erdal Şireci İlköğretim Okulu Adıyaman Çelikhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Şehit Er Erdal Şireci İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Şehit Er Erdal Şireci İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Şehit Er Erdal Şireci İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Şehit Er Erdal Şireci İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ŞEHİT ER ERDAL ŞİRECİ İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Pinarbaşi Beldesi Kurudere Mah.

Telefon Numarası: 4164557141

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi: Bilgi Yok

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş