Şehit Er İbrahim Kocagöbek İlköğretim Okulu Menderes İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 5 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Şehit Er İbrahim Kocagöbek İlköğretim Okulu Menderes İzmir konusu Şehit Er İbrahim Kocagöbek İlköğretim Okulu Hakkında - Şehit Er İbrahim Kocagöbek İlköğretim Okulu Tanıtım - Şehit Er İbrahim Kocagöbek İlköğretim Okulu Resimleri - Şehit Er İbrahim Kocagöbek İlköğretim Okulu İletişim

Şehit Er İbrahim Kocagöbek İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz İzmir İli Menderes İlçesi Tekeli Beldesinde bulunmaktadır. Beldemiz Menderes’e 11 km, Pancar’a 4 km, İzmir’e 31 km uzaklıktadır. Beldemizin nüfusu 3500 kişi civarındadır. Genellikle çiftçilikle uğraşılan beldemizde tütün, buğday, mısır üretilmektedir. Seracılık ise son yıllarda önemli artış göstermektedir.

Okulumuzun kuruluşu eski olmakla birlikte yeni binasına 1992 yılında kavuşmuştur.Normal öğretim yapılmaktadır.350-400(değişken olmakla birlikte ortalama) civarında öğrenci ile eğitim öğretim sürdürülmektedir.Okulumuza taşımalı kapsamında öğrenci gelmemektedir.

Şehit Er İbrahim Kocagöbek İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Menderes
    Okulun Telefonu: (232) 7966032
    Okulun Faksı: (232) 7966032
    Okulun Adresi: Tekeli Kasabası
    Okulun Web Adresi: İZMİR-MENDERES (Şehit Er İbrahim Kocagöbek İlköğretim Ok.)
    Okulun E-Posta Adresi: tekelimem35@hotmail.com
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri: Okulumuza ulaşım oldukça kolaydır.Okulumuza atanan öğretmen arkadaşlarımız İzmir'in her yerinden önce Menderes'e
    508 nolu otobüsle gelecekler.
    Daha sonra 718 nolu Menderes-Torbalı otobüsleriyle beldemize ulaşabilirler.
    Ayrıca Bulgurca Minibüsleriyle de okulumuza rahatlıkla ulaşabilirler.
    Gaziemir - Menderes 15 dakika sürer. Menderes-Tekeli 15 dakika sürer.
    Metropol İçi / Dışı : Dışı
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Şehit Er İbrahim Kocagöbek İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş