Şehit Cem Özgül İlköğretim Okulu Merkez Adıyaman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Şehit Cem Özgül İlköğretim Okulu Merkez Adıyaman konusu Şehit Cem Özgül İlköğretim Okulu Hakkında - Şehit Cem Özgül İlköğretim Okulu Tanıtım - Şehit Cem Özgül İlköğretim Okulu Resimleri - Şehit Cem Özgül İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

2008 -2009 eğitim öğretim yılında okulumuz öğrencileri, öğretmenleri; tüm eğitim çalışanları ve öğrencilere başarılar dileriz.Yeni bir eğitim öğretim yılına başlamanın tatlı heyecanı içindeyiz, öğrenci ve öğretmenlerimizle bu öğretim yılında da başarılı olabilmek için gayret göstereceğiz.
    Okulumuz "KARADAĞ ATATÜRK ORMANI" eteğinde geniş bir alana 1999'da kurulmuştur.Normal eğitim ile eğitim ve öğretimine devam eden okulumuzun azami 30 öğrencilik 26 dersliği bulunmaktadır.vAyrıca okulumuzda her öğrenciye bir bilgisayar düşecek şekilde düzenlenmiş Bilgi ve Teknoloji sınıfı, geniş malzemelerle donatılmış Fen Laboratuarı, öğrencilerin rahat bir ortamda çalışabileceği Kütüphanesi, Resim Atölyesi, Müzik Odası, 2 İş Teknik Atölyesi ve her mevsimde rahatlıkla eğitim yapılabilecek Spor Odası bulunmaktadır.

Ayrıca okulumuz bünyesinde bulunan Çok Amaçlı Konferans salonunda öğrencilerin eğitimine katkıda bulunacak faaliyetler düzenlenmektedir.

Şehit Cem Özgül İlköğretim Okulu Adıyaman Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Şehit Cem Özgül İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Şehit Cem Özgül İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Şehit Cem Özgül İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Şehit Cem Özgül İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ŞEHİT CEM ÖZGÜL İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Cumhuriyet Mah.Narlikuyu Mevkii / Adiyaman

Telefon Numarası: 4162139731

E-mail Adresi : Bilgi Yok

Web Adresi :
    http://okulweb.meb.gov.tr/02/01/821356/

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsini
    z

Bu Sayfayı Paylaş